Tuesday , 30 November 2021
kerro av

VIDEO: MARILYN KERRO, karm ennustuse seoses emade ja lastega.

Nõid Marilyn Kerro nägi kaartidelt seda, mis tuli ka temale endale halva üllatusena ning nõid tõdeb, et õige see ei ole.

 
Nimelt pani Kerro kaarte meie lähitulevikule seoses valitsuses toimuvaga.“Tulevad ka kõrgemalt poolt halvad uudised, mis ei mõju hästi. Ei soovita teha suuri muudatusi välja arvatud siis tööalased. Tulevad mingid uued muudatused, midagi uut võetakse vastu. Hakatakse uusi seadusi vastu võtma või jäetakse mingid toetused ära. Riigikassa on ju tühi ja kuskilt on vaja hakata seda raha juurde saama, võimalik, et tulevikus minnakse ka emapalga kallale. Kas siis emapalk või lapsetoetus, kuigi ilmselgelt see ei ole koht, kust seda võtta,” nendib ta.

Kerro lisab veel: “Ma ei ole kindel, et see on see lapsetoetus, aga midagi, mis on seotud laste ja naistega. Midagi hakatakse seal ümber muutma või pannakse uued tingimused, aga see on ajutine, see ei jää püsima.”

Jaga

Vaata ka:

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …

justin

VIDEO: Kirsti Timmeri tarokaardid Eestist põgenenud Justinile head ei ennusta.

Eelmisel nädalal avalikustas Kroonika, et muinasjutuliselt alanud Eesti blogija Triinu Liisi ja tema abikaasa, austraallasest strippari Justin …

kevin

“Poissmeeste peo” saates osalenud Kevin tegi ülekutse Facebooki, kus palub endale tuua ohtralt vett ja kokaiini.

Paistab, et raske haiguse põdemine ja juba varasemaltki seadusega pahuksisse sattumine ei olegi piisav äratuskell, …

katrin lust

Katrin Lust saab emaks. Palju Õnne!

Telesaatejuht Katrin Lust ja tema elukaaslane Oliver Kilk saavad uue aasta esimestel kuudel lapse. Ekraanilt kaduda …