Tuesday , 28 September 2021
ants rootslane block 2

VIDEO. Hüpnotisöör Ants Rootslane: Mulle meeldib koroonaviirus.

Tuntud hüpnotisöör Ants Rootslane avaldas mõnda aega tagasi oma Youtube`i kanalil video, kus räägib lähemalt koroonaviirusest ning tunnistas ühtlasi ka üles, et talle tegelikult isegi meeldib see viirus.
“Minu vastas istuvad iga päev inimesed, kes on oma eluraskustesse ära kadunud. Seda kõike võimendab koroonaviirus ja mind hämmastab endiselt, kuidas inimesed ennast selle viirusega emotsionaalselt seovad. Ei mingit teadlikkust, ei mingit süvitsi minemist. Koroonaviirust ei huvita sinu emotsioonid, ma usun seda. Ära loo tema ümber emotsiooni, ta ei vaja seda. Ta on olemas ka ilma selleta ja võibolla veel pikka aega.

 

Mulle väga meeldib see viirus. Jah, ta viib väga paljusid inimesi surma, raskustesse, aga tema missioon mulle tundub on palju suurem ühiskonna jaoks kui me võibolla arvata oskame. Mõnikord ühiskonna terveks saamiseks tuleb teha radikaalseid samme,” rääkis Rootslane.

Loe edasi SIIT

Allikas. Buduaar.ee

Jaga

Vaata ka:

holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid …

baby 1151345 640

Lugeja küsib: Mida teha kui astraalolendid lapsi ründavad?

Küsin arvamust. Mul on kummaline olukord oma vanima 5-aastase lapsega. Tal on praeguseks 4 korda …

charcuterie 338498 640

Liigsöömine, ülekaalulisus ja selle vaimsed põhjused

Ehkki esmapilgul võib tunduda, et ülekaalulisuse põhjuseks on liigsöömine, võib tegelik olukord olla mõnevõrra keerukam. …

kurb.minuaeg

Miks paarisuhted lagunevad üha sagedamini?

Tasakaalustamata paarisuhte kooshoidmine on täna palju raskem, kui see oli meile eelnevatel põlvkondadel. Meie vanemad …