Erakorralised uudised
spring break 2019 1

Veebruari horoskoop – Suhted, töö, raha ja tervis.

Jäär
Veebruari esimesel poolel tunneb Jäär suurt soovi reisile minna. Kõige meelsa­mini seob ta selle mingi arendava tegevuse või töise vajadusega. Kuu teisel poolel korraldab ta oma elu senisest märksa praktilisemaks.
Suhted. Oled võluvalt ekstravagantne ning naudid imetlevaid pilke ja austajate seltskonda. Selles on peidus aga ka väike nõrkus, sest alates kuu teisest dekaadist on sul raske väärtustada stabiilset, kuid veidi igavat suhet.
Töö ja raha. Alustad kuud väga initsiatiivikana ja püüad leida oma ideedele toetajaid. Tõenäoliselt õnnestub see hästi ja püüad karjääriredelil tõusta. Huvitud nüüd eriti sõjaväe ja tööstusega seotud teemadest.
Ilu ja tervis. Oled küllalt konfliktne ja see avaldab mõju nii sinu emotsionaalsele tervisele kui ka immuunsüsteemile. Püüa leida kahjutuid viise enese maandamiseks – hästi mõjuvad näiteks kõik õuealad ja tantsimine.

Sõnn
Sõnnile kujuneb algav kuu mõnevõrra üksildaseks. Seltskondliku elu nappust kompenseerib aga aktiivne siseelu – ta lausa pakatab värsketest ideedest, mida vaid väga valitud inimestega jagab.
Suhted. Veidi ootamatult võid tunda kiusatust enesele salaarmuke hankida. Patune ja varju jäämist nõudev seksuaalelu lummab, loob võimalusi ja tekitab inspiratsiooni. Kuid ettevaatust… saladused ei jää kuigi kauaks varjatuks.
Töö ja raha. Sõnn mõistab teisi inimesi praegu enamgi kui hästi, seepärast on eriti edukad psühholoogia, nõustamise või õpetamisega seotud persoonid. Ka õnnestuvad loomingulisust nõudvad ülesanded ja oma loomingu müük.
Ilu ja tervis. Sinu elegants on võluv ja pole saladus, et sulle meeldib enese eest tipptasemel hoolitseda. Lubad enesele ekstravagantseid rõivaid ja ehteid. Kogu ilu taustal võid tunda end kurvameelse või isegi depressiivsena… Kuigi trenn pole sulle praegu meeltmööda, pakub see muremõtetele leevendust.

Kaksikud
Veebruar kujuneb praktiliseks ja majanduslikult aktiivseks kuuks. Paljud Kaksikud otsivad võimalusi lisateenistuseks. Meeleolu on küllalt sõjakas.
Suhted. Püsisuhe on stabiilne ja eriti hea siis, kui kaasa jagab sinu indu asjalikult tegutseda. Üksildasena tutvud meeleldi uute inimestega, kuid neid võib pelutada sinu huvi nende majandusliku seisu vastu.
Töö ja raha. Selge fookus on rahal – vaatad üle kõik võimalused, kuidas sissetulekuid suurendada. Huvitud ka investeerimisest ja kaalud tõsiselt oma ettevõtte loomist. Olemasoleval töökohal on oht sattuda intriigidesse.
Ilu ja tervis. Sinu elegants meenutab kuningannade ja diplomaatide oma ning sinu väärikas hoiak süvendab seda muljet veelgi. Samas oled sisimas küllalt pinges ning see võib kaasa tuua peavalusid ja tunnet, et sinu õlgadele toetub terve maailm.

Vähk
Vähk on sel kuul alailma liiga murelik. Kohusetunne saab ta kätte igalt poolt ja Vähk võib tajuda hirmu, et ta pole mõnes eluvaldkonnas piisavalt panustanud. Seda tunnet aitab leevendada reisimine.
Suhted. Kuu esimesel nädalal tunned kiusatust kellegagi flirtida üksnes seepärast, et ta on edukas ja rikas. Kuu edenedes aga tunned enim rõõmu mõttekaaslaste seltskonnast ja naudid klubilisi ettevõtmisi.
Töö ja raha. Oled töös ja äris erksa mõtlemisega ning saavutustele orienteeritud. Sulle pakuvad nüüd huvi piiritagused asjad, näiteks võid meeleldi pidada läbirääkimisi välispartneritega või uurida, kuidas sinu tööd kodumaast kaugemal korraldatakse.
Ilu ja tervis. Sinu rõivastus ja meik on kantud mugavast elegantsist ning seetõttu sobitud kõikjale. Kohati tunned muret oma mälu pärast, sest kaldud veidi hajameelsusesse..

Lõvi
Lõvi alustab veebruarikuud üsna praktilisel lainel – tõenäoliselt tahab ajamist nii mõnigi materiaalne asi. Alates kuu teisest nädalast lähevad hinda filosoofilisemad väärtused, samuti on siis hea aeg reisida.
Suhted. Rännuteed võivad su kokku viia kellegagi, kes tundub esmalt huvitava mõttekaaslase või lausa hingesugulasena… kuid kes siis leiab tee su südamesse ja voodisse! Libiido on suur, armukadedus lahvatab kergesti.
Töö ja raha. Algav kuu on suurepärane aeg loomingulistele inimestele, eriti neile, kes tegelevad kujutava kunsti, näiteks skulptuuriga. Veebruari teisel poolel teed tööl arvestatavaid ümberkorraldusi, et tingimusi paremaks muuta.
Ilu ja tervis. Kuu esimesel poolel ole ettevaatlik kõigega, mis võib tekitada põletikke. Kuu teisel poolel hoolitse selle eest, et sul poleks tööl liigset pinget, sest see mõjutab sinu füüsilist tervist.

Neitsi
Neitsi jaoks on veebruar usalduse, jagamise ja partnerluse kuu – just nende teemadega puutub ta kokku nii tööl kui ka kodus. Tasub tähele panna, et praegu on mis tahes tüüpi partnerlust kerge luua, aga ka lõhkuda.
Suhted. Sinu suhted kiirgavad praegu positiivsust ja harmooniat. Kes soovib nüüd oma ellu kedagi uut leida, siis tasub silmad lahti hoida – ta võib end ilmutada reisil, tööl või internetis. Neitsi tunneb huvitava inimese ära talle meeldiva intellektuaalsuse järgi.
Töö ja raha. Kuu pole kuigi soodne sooloprojektideks, küll aga õnnestub meeskonnatööna ette võetu. Hea tööalane partnerlus võib kujuneda kandvaks suhteks ka eraelus. Eriti edukas oled müügi- ja reklaamivaldkonnas.
Ilu ja tervis. Tegeled nüüd oma emotsioonide ja vaimse tervisega. Suurim väljakutse on leida sisemine rahu. Mida paremini end selles vallas tunned, seda tugevamad on ka sinu füüsiline tervis ja immuunsüsteem.

Kaalud
Kuu alguses pööravad Kaalud palju tähelepanu tööle ja sellele, mis mulje nad töistes olukordades jätavad. Selle käigus aga hakkavad nad inimestele silma jääma ka hoopis muudes situatsioonides…
Suhted. Veebruar kujuneb armuasjus vägagi meeldivaks. Kui otsid uut partnerit, võid teda veebruari esimesel nädalal kohata tööl, kuu jätkudes aga pigem seltskonnas. Kauased suhted on head ja armuküllased.
Töö ja raha. Oled punktuaalne ja eeldad seda ka teistelt. Kõige edukam oled aladel, mis on seotud ilu ja meelelahutusega. Suudad hästi teenida ja oskad raha arukalt kasutada. Kuu esimesel dekaadil on sobiv aeg palka juurde küsida.
Ilu ja tervis. Hoolitsed enese eest põhjalikult ja see tagab igas olukorras laitmatu välimuse. Kui sind miski närvi ajab, võivad tekkida peavalud või tsüklihäired. Pööra erilist tähelepanu silmadele ja hammastele.

Skorpion
Kuu esimesel poolel pöörab Skorpion väga palju tähelepanu elu materiaalsele poolele. Lahendamist võivad oodata ühisvaraga seotud küsimused. Raha­teema on nii oluline, et peast võib lausa mõni ebaausa suunitlusega mõte läbi käia.
Suhted. Kuu esimesel nädalal on sul kerge uusi suhteid luua. Sinu libiido on suur ja rasestumine tavapärasest tõenäosem. Kuu arenedes pöörad üha enam tähelepanu oma laitmatule välimusele… ja ühele kolleegile.
Töö ja raha. Jälgi kuu esimesel poolel rahakulutamisharjumusi – suure tõenäosusega leiad säästmiskohti, mis aitavad arvestatava summa kokku hoida. Kuu lõpu poole tunned suurt rõõmu, kui saad koolitustel osaleda ja uusi teadmisi omandada.
Ilu ja tervis. Välimuse eest hoolitsemine on sulle lihtne ülesanne. Hoolitse aga ka oma emotsioonide eest, sest kuu teisel poolel võid kergesti konfliktidesse sattuda. Ettevaatust liikluses!

Ambur
Amburile kujuneb veebruar igati meeldi­vaks. Küllalt kodusele kuu algusele järgneb erk ja rõõmsameelne periood, kus Ambur liigub särava ja õnnelikuna väga erinevates seltskondades. Hea aeg pidudeks ja reisimiseks.
Suhted. Parimad suhteajad algavad kuu teisest dekaadist, mil naudid elu ja armastust, pidusid ja sensuaalseid hetki. Kui otsid armsamat, leiad ta pelgalt ringi vaadates. Väga hästi saad sel kuul läbi ka lastega.


Töö ja raha. Raha tundub nüüd justkui käes sulavat, seepärast peaksid kindlasti pöörama tähelepanu nii arukale kulutamisele kui ka lisateenistuse otsimisele. Kõige olulisem: suhtu töösse mängulise rõõmuga, nii saavutad kõige rohkem.
Ilu ja tervis. Sa lausa särad! Ja seda isegi siis, kui sul pole üldse mahti enese ilusaks sättimisele mõelda. Siiski võiksid külastada juuksurit ja massööri… Tasub teada, et praegu toob seksuaalsuhe kaasa suurema võimaluse rasestuda

Kaljukits
Kaljukits siseneb veebruarikuusse meeldiva ja enesekindlana, pea arukaid mõtteid täis. Kuu edenedes keskendub ta oma kodule, nautides nii üksi kui ka perega olemist ja külaliste võõrustamist.
Suhted. Uue partneri leidmiseks sobib kõige paremini veebruari esimene dekaad, nii et rooside ja südamete päev veedetakse juba käsikäes. Püsivad suhted teevad rõõmu kogu kuu, sest tunned end armastatuna.
Töö ja raha. Oled tööl edukas kõiges, mis eeldab läbirääkimisi ja diplomaatiat. Kui saad, teed meeleldi osa tööd koduseinte vahel. Raha kulub üsna palju, sest kõik luksuslik on sulle nüüd eriti ahvatlev.


Ilu ja tervis. Näed suurema vaevata välja kaunis ja elegantne, su välimusele lisab seletamatut ilu sisemine rahulikkus ja positiivsus. Tervis on tugev ja väikesed probleemid lahenevad justkui iseenesest. Kuu alguses varitseb põletikuoht.

Kalad
Kalad liiguvad praegu läbi elu otsekui saadikud mõnest teisest maailmast. Nad tajuvad suurepäraselt kõike toimuvat, mõistavad nähtamatuidki jõujooni, kuid ometi tunnevad end veidi eksinuna…
Suhted. Teatud üksindustundega kaasneb soov olla kellegagi koos. Vaatamata oma heale tunnetusele ja kõrgele eetikale võid sa praegu alustada suhet kellegagi, kellega tegelikult ei tohiks. Keelatud vili on nüüd eriti magus…
Töö ja raha. Sul on palju häid ideid, ent sa pole kindel, kas ja kellega neid jagada soovid. Võtad enesele tõenäoliselt aega, et plaane veelgi lihvida. Kõige edukam oled aladel, mis eeldavad loomingulist mõtlemist ja empaatiat.
Ilu ja tervis. Sinu kerge nukrusega looritatud ilu on võimeline südameid murdma, kuid see ei hajuta nukrameelsust. Pigem tõstavad su tuju jooga ja ujumine. Ole ettevaatlik reisidel ja mägedes, püüa iga hinna eest traumasid vältida.

Veevalaja
Veevalajatel on ees pingeline, kuid põnev ja meeldivate kogemustega kuu. Nüüd on palju suhtlemist ja eri kanalites võivad aktiveeruda ka toredad inimesed minevikust…
Suhted. Kuu esimese nädala küllalt suur enesekesksus asendub ülejäänud veebruaris hoogsa suhtlemisega. Abielu ja armusuhted sujuvad väga mõnusasti. Oled küllalt pragmaatiline, kuid meeldid lähedastele just sellisena, nagu oled.


Töö ja raha. Kõige edukam oled aladel, mis nõuavad intellektuaalset panustamist. Õpid midagi juurde või õpetad teisi. Ka raha kulutad just uute teadmiste hankimiseks – koolitustele või raamatutele – ja enesesse investeerimine tuleb vägagi kasuks.
Ilu ja tervis. Lööd end hea meelega üles ja pälvid palju positiivset tähelepanu. Kuu teisel poolel suureneb traumaoht, eriti seoses loomadega. Põletikud kulgevad praegu raskelt ja ilma tungiva vajaduseta ei tohiks midagi opereerida. Halb aeg ka ilulõikusteks.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 16 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna toob Päike sulle energiat ja selgust. Kasuta seda,

312143660 512973940650194 2396767440463758936 n

Peaminister Kaja Kallas osaleb Šveitsis toimuval Ukraina rahutippkohtumisel

Peaminister Kaja Kallase sõnul osaleb Eesti kohtumisel, et avaldada toetust Ukrainale, president Volodõmõr Zelenskõile ja