Huvitavat

Vanga: Kõik inimeste haigused tulevad närvidest.

„Kui inimesel kõik õnnestub, öeldakse, et tal veab. Tuleb aga meeles pidada, et vedamist on mitmesugust – mõnikord veab hoopis põhjatusse kuristikku. Kõik sõltub sellest, mis üht või teist tunnet põhjustab, mis on selle allikaks,“ on öelnud Bulgaaria pime selgeltnägija, ennustaja ja ravitseja Vanga.

Vanga on kinnitanud, et kõik haigused tulevad närvidest. Kui temalt seepeale küsiti, kas haigusi siis ei põhjustagi bakterid ja viirused, vaid hoopis närvid, vastas ravitseja, et nii võib öelda küll. Vanga on jaganud kuhjaga õpetussõnu, nõuandeid ja tulevikuennustusi. Nii mõnigi kord pidas ta haiguse põhjuseks eetilisi möödalaskmisi. Ta oli veendunud, et igal inimesel on oma ülesanne siin maailmas. Kas võtta tema sõnu tõsiselt või mitte, kas uskuda või ei, ja kui uskuda, mida siis selle teadmisega peale hakata, jääb iga inimese enda tunnetada ja otsustada. Olgu vaid märgitud, et 85 protsenti pimeda maagi ennustustest olevat täide läinud.

55 aasta jooksul, kui Vanga selgeltnägija ja ravitsejana tegutses, käis tema juures nõu ja abi saamas üle miljoni inimese. Kui paljud neist oma murele leevenduse said, pole täpselt teada, aga räägitakse, et tema ennustused panid nii mõnegi oma elurooli teises suunas keerama ja et iga Vangat näinud inimene muutus heldemaks, arukamaks ja paremaks.

Loe ka teis Vanga ennustusi SIIT

Jaga
Back to top button