Huvitavat

Vanga ennustab: Vallandub uus viirus ning tulnukad jõuavad Maale

Maailmakuulus pime selgeltnägija ja ennustaja, bulgaarlanna Baba Vanga, keda kutsuti Balkani Nostradamuseks, suri küll juba 1996. aasta augustis, kui ta oli 84aastane, kuid nagu ta kuulus eelkäija, jättis temagi endast järgmiste aastate kohta üksjagu ennustusi maha. Ja need ei ole kuigi heatahtlikud, selgub Daily Mirrori ülevaatest.

Baba Vanga lubab selleks aastaks koostatud ennustuses muu hulgas sedagi, et uus ja väga ohtlik viirus on tulekul. See vallandub Siberis sulavast igikeltsast ja põhjustab uue ülemaailmse pandeemia. Aasias ja Austraalias on aga oodata tohutuid tulvi, maavärinaid ja tsunamisid. Seetõttu tekib nii mõneski linnas puhta vee nappus ja elanikud on sunnitud otsima uusi võimalusi. Paraku ei täpsusta Baba Vanga nende olemust. Indiat tabab aga enneolematu põud: temperatuur ületab 50 plusskraadi ja kui veel põldudel peakski midagi söödavat leiduma, panevad rändtirtsud selle nahka.

Tulnukad saadavad omakorda Maale ekspeditsiooni, et uurida, kas siinsel planeedil leidub elu ja mõistusega olendeid. Nad ei ole aga paraku kuigi sõbralikud. Samas võib loota sellele, et tulnukad ei kohta oma teel kedagi ja kihutavad pettunult edasi. Inimestega ongi ju tänavu raske kohtuda: Baba Vanga kinnitab, et nad istuvad kodudesse sulgunult oma helendavate ekraanide ees ega raiska aega väljaskäimisele. Seega nägi Bulgaaria müstik juba eelmisel sajandil ette, et tõelisuse ja fantaasia vaheline piir muutub 2022. aastal peaaegu olematuks.

Kaugema tuleviku puhul leiab Baba Vanga siiski ka üht-teist head. Näiteks ennustab ta, et inimkond võtab varsti kasutusele uusi mooduseid energia saamiseks ning et 2025–2028 aasta vahel jõuab kätte selline aeg, kui ükski inimene ei pea enam näljas olema.

Halvemad on aga lood Marsiga, mille inimesed asustavad alates 2170. aastast: selle elanikud hakkavad juba kümmekond aastat hiljem iseseisvust nõudma.

4302. ja 4674. aasta vahel on inimesed muutunud surematuks ja tulnukatega segunenud. Kuid kõigest sellest heast pole kuigi pikalt kasu: 5079. aastal saabub maailmalõpp.

Õhtuleht

Jaga
Back to top button