Huvitavat

Vali üks kujund ja vaata, milline on sinu suurim soov.

Selleks, et tõesti elada ja elu nautida, peavad hing, vaim ja süda olema harmoonias.  Tähtis on leida, mis sind just õnnelikuks teeb ja investeerida sellesse aeg-ajalt.

Ent alati ei olegi nii lihtne selgeks teha, millised on sinu südamesoovid, sest me oleme koguaeg ümbritsetud igasuguse infoga ja kaotame kergesti iseenda seejuures. Tegelikult pole see meile üldse hea.

Vaata järgnevast testist, mida sina vajad selleks, et õnnelik olla.

Vali üks sümbol, mis sulle kõige rohkem meeldib või mis sinu tähelepanu köidab ja vaata, mida see sinu kohta kirjutab. Ära loe vastuseid enne vaid usalda oma vaistu.

5a1894dfe91fe49d1cf2c7f91b1c74a3

 


Kujund nr. 1

Kui see kujund kõigepealt sinu tähelepanu tõmbas, siis ilmselt sinu hing tahab enne kõike praegu eemalduda kõigest negatiivsest. Iga kord, kui sa oled jälle sattunud mõnesse halba olukorda või kui sa kohtud negatiivsete inimestega, sul on raske sellest hiljem üle saada ja see muudab sind haigeks.

Hoolitse oma energia eest ja eemaldu kõigest sellest, mis pole sulle hea. Ära arva, et sa pead toetama kedagi kohustusest, kui see sind paneb ennast halvasti tundma. Ainuke kohustus, mis sul on, on olla õnnelik.

 


Kujund nr. 2

Kui sa valisid selle kujundi, siis su vaim vajab suuremat keskendumist ja tähelepanu. Võib-olla oled sa viimasel ajal natuke hajameelsem ja eksinud, see aga toob enesega kaasa raskusi, sest sa ei suuda võtta otsuseid korralikult vastu.

Sa peaksid aega maha võtma ja analüüsima kõike, mis sinu peas toimub ning leidma aega, et teha oma mõtetes selgus. Väärtusta rohkem vaikust ja omaenda arvamust. Ära pööra liiga palju tähelepanu sellele, mida teised mõtlevad ja keskendu iseendale ennekõike, sest see teeb sind õnnelikuks. Ja see aitab sul leida vastust, mida sa vajad.

 

Kujund nr. 3

Kui sa valisid selle kujundi, siis võib-olla peaksid sa õppima rohkem elama. Sa oled võib-olla elanud viimasel ajal liiga tagasitõmbunult või kinni suhtes, mis sulle just kõige parem ei ole. Sellepärast oled sa hakanud eemale hoidma elust ja ootad, kui kõik möödub.

Sa pead pöörama suuremat tähelepanu oma südamele ja hingele, sest nende kahe tervis on väga tähtis selleks, et sa õnnelik oleksid. Kõik vastused, mida sa otsid, on sinu sees olemas, hoia ennast ja kõik läheb hästi.

 

Kujund nr. 4

Kui sa selle kujundi valisid, siis sinu hing soovib ainult ühte: et sa elaksid oma elu lihtsamalt. Vabasta end kõikidest sõltuvustest ja luksusest, millel pole muud eesmärki, kui rahuldada sinu ego. Jäta alles ainult see, mis tõesti sinu elus tähtis on.

Emotsionaalne puhastus on vajalik selleks, et leida see uus elu või rikkus, mis alati olemas on olnud ja mis saab alguse seestpoolt. Seal ongi peidus õnn.

 

Kujund nr. 5

Kui see kujund meeldib sulle kõige rohkem, siis on aeg vaadata sissepoole. Juba mõnda aega ei kuula sa oma sisemist häält, sa ei pööra tähelepanu ei oma kehale ega hingele. Mitte ühelegi valule, mida ta sulle saadab, mitte ühelegi probleemile, millest sa tahad mööda vaadata.

Mõtle selle üle järele, analüüsi kõiki mõtteid ja tundeid, mida sa tunned. Ära mõista end hukka, otsi lihtsalt vahendeid, kuidas end ravida ja alusta uut elu, mis muudab sind tõesti õnnelikuks, sest sa väärid seda. Vabasta end kõigest, mida sa ei vaja ja mis pidurdab su õnne.

 

Kujund nr 6

Kui sa valisid selle kujundi, siis oma hingepõhjas tahad sa kõige rohkem praegu suhelda nende inimestega, kes sulle tõesti kallid ja lähedased on. Millised pole ka probleemid või erinevused, me kõik vajame üht suurt kallistust või telefonikõnet inimestelt, keda me armastame ja juba sellepärast ei või ega tohi suhteid katkestada.

Jaga rohkem aega nendega, kes teevad sulle head. Ütle selgelt, et sulle meeldiks, kui te rohkem suhtleksite, kutsu külla, helista, kirjuta…  See teeb sulle head. Igas mõttes.

Jaga
Back to top button