0.2 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HoroskoopVALGUSE INGLID: VÄGA PÕHJALIK ÜLEVAADE MIDA TOOB AASTA 2023

VALGUSE INGLID: VÄGA PÕHJALIK ÜLEVAADE MIDA TOOB AASTA 2023

Vahendame Valguse Inglid  postitust

(Palun arvestada, et antud info on info, mis mulle on antud kõrgemalt poolt ning ei põhine minu isiklikul seisukohal. Iga inimene peab leidma ise oma tõe ning kellegi kallutamine enda poolele ei ole minu põhimõtetega kooskõlas.)   Ruth – Valguse Inglid

MAAMÄRKIDE ESINDAJAD (sõnn, neitsi ja kaljukits)

Maaelement saab kõikide teiste elementide jaoks suurimaks ja parimaks õpetajaks. Ta toob välja teistes inimestes läbi olukordade varjud või lihvimata nurgad, millega peab inimene hakkama tegelema. Olgu see olukord siis positiivne või negatiivne. Nad toovad välja, kas ise seda isikut esindades või info toojana kellegi kohta, sinu elus reetlikuse. Et sa näeksid, kes on inimesed, kes sinu elus eksisteerivad.

Aasta alguses justkui materiaalsus ja raha napib ning napib ka eneseusku. Tuleb läbi viia olulised vestlused. Keegi on sinu suhtes üpriski teravmeelne. Sul on tulemas ka suurepäraseid ideid ja võimalusi lisaraha teenimiseks. Aga kui sinus puudub ühendus iseenda intuitsiooniga ja sisetundega, siis sa võid näha mingeid olukordi nii nagu need tegelikult ei ole. Sa võid kergekäeliselt sattuda vaimustusse mingist ärilisest või tööalasest pakkumisest, mis ei ole selline nagu seda sulle alguses serveeritakse või nagu see sulle alguses paistab. Rahaga seoses võid sattuda kergesse vaimustusse ja hiljem selgub, et kui on soov raha panna enda poole liikuma, siis selle jaoks peab ikkagi eelnevalt tegema palju tööd. Seega toob see sulle pigem pettumuse tunde.

Raha kulutada sellel aastal väga ei soovita. Pigem tuleks raha kokku hoida, oma väljaminekut läbi kaaluda ning hoiustada raha. Palju tuleb tegemist ka sisemise võitlusega, kus asjad ei kipu minema nii nagu need algselt plaanis olid. Ehk siis sisemised lootused on suuremad, kui teostuse võimalikkus.

Aasta alguses tuleb välja mingi reetlikus ning ei ole ka välistatud mingi suure materiaalsuse kaotamine või vargus. Keegi, keda sa praegu ei näe või ei oska kahtlustada, võib sind petta või tüssata. See on keegi, kes näitab sulle ennast sõbrana. Sul on selle inimesega karma suhe. Sul võivad olla isegi selle inimese suhtes sügavad tunded või armastuse tunne. Ta on sinust ka tõenäoliselt noorem.

Sa oled päris kangekaelne ja oma põhimõtetes sa kergekäeliselt siiski alla ei anna. Ning keegi võib tulla sinult abi küsima. Sellisel juhul sa seda abi oled valmis ka pakkuma. Kuid kui sa ise tunned vajadust ise mingit abi saada, siis võid jääda liiga kangekaelseks ja see saab takistuseks.

Tulemas on sul ka reis ja sellega seoses või peale seda reisi on tulemas sulle ka mingi raputus või ootamatu olukord/teade. See on midagi sellist, mida sa kohe üldse ei oska oodata või millega sa ei oska üldse arvestada.

Maaelementidel on väga palju huvitavaid seiklusi tulemas, elu on pidevas liikumises ja eelmine olukord ei ole veel lõppenud, kui uus juba peale tuleb. Nii negatiivseid, kui ka positiivseid.

Eriti tähelepanelik peaksite olema järgmise kolme kuu jooksul, kuna on oht sattuda mingi rünnaku või ootamatu konflikti keskele, näen hetkel pimedat aega.

Tulemas on reisimist päris mitmel korral aasta jooksul. Tulemas on ka mitmeid konflikte teiste inimestega. Siin võivadki olla põhjuseks need karmaseosed, kus maaelement hakkab läbi enda teisi inimesi kasvatama vaimsel tasandil. Varjuküljed tuuakse avalikkuse ette. Ning lihtne ei ole see maaelementide enda jaoks samuti, kuna ka nemad sellega seoses on pidevates keerulistes konfliktides, mis teinekord ei pea üldsegi nende konfliktid olema. Aga hea külg selle asja juures on see, et te olete suurepärased tasakaalustajad ja Universum aitab teid kiiresti igast keerukast olukorrast võitjana välja. Tänu õpetaja rollina olete te soodustatud ja kaitstud ning ei tasu võtta mitte midagi isiklikult, näe pigem toimuvat, et sa tulid siia õpetajaks. Sa oled oluline sellele teisele isiksusele.

Ka sinule saab kõige olulisemaks inimeseks siin veeelemendi inimene. Kui sinu elus on selline inimene olemas, siis tema on see, kes sind tasakaalustab, tervendab ja õpetab vaatama Maailma uue pilgu kaudu.

Need, keda maaelement armastab, nendele inimestele pakub see inimene 2023 aastal väga palju armastust, hoolt ja hoolivust. Ta on palju tundlikum ja palju rohkem valmis oma südame tšakrat avama. Ta on valmis ennast avama ja rääkima oma soovidest.

Paljud asjad sinu elus saavad uue kasvamise ja uue alguse/edasi liikumise. Väga palju on sul suhtlemist, eriti just läbi sotsiaalmeedia või kirja teel. Keegi sinu minevikust tuleb tagasi sinu ellu ja ei ole välistatud, et sa satud mingisse intriigi, afääri või armukolmnurka.

Lisaks lähed sa ka hingerännakule ja sisemistele otsingutele, kus sa hakkad enda elu ümber hindama, mõõtma. Kõige suuremaks õpetajaks saab sulle olema armusuhe, kus on rohkem kui sina ja sinu partner inimesi suhtes.

Aasta lõpus saabub sinuni ka uudis, mis sind alguses absoluutselt ei vaimusta, pigem ärritab ja see oleks nagu seotud mingi kriitikaga või infoga, mida sa ei taha omaks võtta. Keegi näitab sulle näpuga millegagi seoses. Kuid sa tuled sellest täieliku võitjana välja.

Aastalõpus võib sulle naeratada ka fortuuna ja loterii õnn.

TULEMÄRKIDE ESINDAJAD (jäär, lõvi, ambur)

Rahaasjades on tulemas mitmeid keerulisi õppetunde või olukordi. Kui sinu ei alga rahatult, siis võid sa vaevelda puudusteadvuses. Sulle on tulemas erinevaid pakkumisi ja võimalusi (lisa)raha teenimiseks. Võimalikud on muutused ka seoses sinu kinnisvaraga. Mingid plaanid, mis sul on ei kipu minema alguses nii nagu soov on, et võiks minna. Võib tulla probleeme mingi ameti asutusega, kui raha asjades ei ole oldud aus. Probleemid on tõenäolised maksuametiga või mingi võlaga/laenuga. Samas on ka neid, kes saavad pangast laenu, et soetada kinnisvara või teha mingi suurem ost (näiteks uus auto). Võimalik on ka, et tehakse muutuseid senistes laenulepingutes.

Kindlasti on märkus sulle, et rahaasjad peavad olema ausad ja läbipaistvad. Ka tulevad ülesse mingid rahalised mustrid, millega on korduvalt juba tegeletud, nendest on korduvalt räägitud aga ei ole suudetud neid teemasid ära lahendada ega korda teha. Need kohad tuleb uuesti läbi teha ja uuesti läbi vaadata. Tulemas on uued tööalased läbirääkimised ja mingit tööalaste või rahaliste lepingute lõpetamised. Need, kes oma tööga rahul ei ole, lükatakse lausa voodi reziimile, et nad mõistaksid, et tuleb astuda välja turvatundest ja teha enda heaolu arvestades oluline muutus.

Väga tugevaks edasiviijaks on tuleelemendi esindaja jaoks just veeelemendist esindaja. Kui sinu sinu lähedal on veeelemendist inimene, kes on sulle lähedane, siis tea, et see inimene aitab sul sellel aastal väga palju elus edasi liikuda. Ta toob sinus esile sinu tõelise potensiaali ja aitab sind sinu eesmärkidele lähemale liikuda. Seda inimest võid sa kindlalt usaldada.

Aasta algus kohe mingeid erilisi muutusi sulle ei too. Ainus mis võib osasid kimbutada on liigne alkohooli tarbimine, kuni märtsini. Mingid seltskondlikud eluolemised peaks tagasi tõmbama.

Sa lõpetad ka mingisuguse suhte oma sugulase või perekonna liikmega. Samas sa soovid saavutada algselt mingit kokkulepped või kuldset keskteed, et oleks rahulolu, kuid siiski tundub, et ta ei võta seda vastu. See pereliige on tõenäoliselt naisterahvas. Sealt võib tulla küll näiline leppimine, kuid see on pigem suusõnaline, kui hingeline.

Tuleb ka periood, kus sa tunned, et vajad kellegi teise abi mingi olukorra lahendamise osas. See toob kaasa mitmesuguseid erinevaid valikuid sulle. Märtsist alates jõuad sa ristteele, kus sul on siis vaja teha mingit laadi valik, mingi suuna osas, kuhu sa liikuma peaksid edasi. See võib olla millega iganes seoses – kodu, kinnisvara, suhe, töö. Igatahes tuleb sul vastu oluline otsus, mida sa kohe tegema ei kiirusta. Pigem sa otsid endale erinevaid võimalusi. See asi on sind vaevanud juba ilmselt aastal 2022.

Väga olulised on sinu jaoks lapsed. Nendega tegeled sa enamus oma ajast selle aasta jooksul. Sa tunned, et lapsed on sinu hinge tervendajad. Lisaks sellele soovid sa panustada just OMA enda ärisse või tööalasesse ülesse ehitamisse. See peab olema kindlasti sinu oma, mida sa ise juhid. Sellesse sa panustad kogu oma energia ja seda saadab kindlasti ka suur edu. Ainsaks takistuseks saab sinu jaoks sinu enda sisemine usk. Sa ei usu iseendasse piisavalt ja see tekitab sulle sisemiselt mitmeid võitlusi iseendaga. Sa kipud liiga kergekäeliselt alla andma või lahti laskma enda plaanidest. Aga siis tuleb see jõud sinusse jälle tagasi. Õppetund – jää iseendale kindlaks. Sind toetab Universum ja kõik on võimalik viia võiduka lõpuni. Seda eriti veel, kui sa oled naine. USU ISEENDASSE! Sul on kõik teed valla.

Ülesse tulevad veel kolmiksuhtega seoses armukadeduse probleemid. Tulevad ülesse ka unistused või olukorrad, millesse sa oled uskunud või näinud läbi valede, mis on saatusest määratud purunema. Mingi saladus, mida sina oled ise kiivalt kellegi eest hoidnud või mida keegi on sinu eest hoidnud, tuleb välja. See saladus paneb sinu jaoks kellegagi suhte pausile. Suhe ei lõppe, kuid läheb pausile mingiks ajaks. Tõed tuuakse kõik lauda. Siit tuleb õppetund seoses usaldamatusega. Sul tuleb mitmed olukorrad enda jaoks ümber hinnata, et sa saaksid oma eluga edasi liikuda. See on seotud mingi meesterahva ja suhetega.

ÕHUMÄRKIDE ESINDAJAD (veevalaja, kaksikud ja kaalud)

Õhuelemendi esindajatel läheb väga hästi just siis, kui te teete koostööd just nimelt maaelemendi esindavate inimestega. Nemad tasakaalustavad ära teie jaoks mingi olulise puudujäägi või ebakindla koha, mida te endas ise ei suuda võib olla lahendada. Paljud teist hakkavad tegelema omaenda ettevõtlusega ning hakkavad rohkem panema rõhku just materjaalsele elukvaliteedi loomisele. Panete rõhku oma rahalise stabiilsuse kasvatamisele. Tulevad uued kokkulepped, lepingud ja palju on koostööd teistega või tööd meeskonnana. Kõik see toob ka palju edu ja tähistamist. Kuid, kui sa kipud enda sisetundes vähegi mingi isiku või kokkuleppe osas kahtlema, siis sa ei lase ennast kuskile suunda kallutada ega mõjutada. Sa kuulad kindlalt enda sisetunnet ja loobud nii mõnestki võimalusest või pakkumisest, mis sulle saadetakse. Samas läbi selle käitumise mustri võite jääda ilma ka tõelisest kommist, mis oleks võinud su viia oma unistuste ja eesmärkide tippu. Sina pead olema iseendaga harmoonias ja mingeid riske sina võtma ei hakka, kui sinus on sees kahtlus. 😬

Palju on näha sinu aastas manifesteerimist ja loomingulisust. Sa kasutad palju sisemist loomingut oma töös ja loomises. Sulle tuleb väga palju võimalusi materiaalse stabiilsuse ehitamiseks pikema ajaliseks. Alguses võid sa isegi tunda, et rahaliselt ei ole sulle midagi sisse tulemas (mingi töö või projekti käigus), kuid siiski oled sa iseenda kahtlustes loomas endale pikas plaanis väga tugevat aluspinda mis tasub kohe kindlasti ennast edulises võtmes ära. Sellest saab pikaajaliselt sinu kindel sissetuleku allikas, kus sa ei pea enam raha pärast pead vaevama. Lihtsalt siit tuleb sulle usalduse õppetund sulle. Usalda, ära oota kiiret tulemust ja siis sa lood midagi võimast. Õppetunniks on kannatlikkus.

Aasta algab sinu jaoks päris intensiivse ringi liikumisega ja võimalik, et juba aasta alguses sõidad sa ka kuhugi reisile, Eesti riigist välja. Teine aspekt on see, et sa hakkad tegelema oma südame asjadega. Sa lõpetad ära enda jaoks mingi senise suhte, mis on olnud takistustega või vastupidi sa leiad enda ellu kellegi, kellega sa tunned tugevat südame ühendust. Tunned, et see on just see sinu inimene, kelle vastu sa tunned suurt armastuse energiat. Võimalik, et ta ei ole tingimata sinu tulevane elukaaslane või partner, ta võib olla ka sõber või lähedane kaaslane, kes saabub sinu ellu hingesugulasena. Tunned tundeid, mida sa ei olegi võib olla varem isegi tundnud. See kogemus täidab sinu hingelist südame tšakrat ja hakkab sind õpetama sisemiselt endasse vaatama.

Üleüldse tahavad õhuelemendid vaadata rohkem iseendasse ja olla rohkem üksinda, omaette. See on õhuelementide jaoks väga oluline protsess aastal 2023. Kui sinu partner või kaaslane on juhuslikult õhuelement ja sa näed, et ta tõmbub mingi aeg eemale, tahab olla rohkem enda ette, siis ära pane talle seda soovi pahaks. Pigem katsu mõista tema soovi tegeleda iseendaga.

Tulemas on ka õppetund või erilise sideme loomine just emaga. Ema energia tuleb väga tugevalt siinkohal pinnale. On ka võimalik, et sa võid sattuda liigsesse mugavustsooni, kus sa tunned mingi periood, et sa ei taha ja ei viitsi liigselt pingutada. Kui sa tunned, et oled endale midagi stabiilset loonud, siis see ei tähenda, et oleks aeg puhata. Vastupidi, siit saab ainult edasi liikuda uues ja paremas suunas. Et seda stabiilsust veel enam kindlustada enda jaoks.

Olete väga tugeva valguse ja valgustumise kaitse all. Tulemas on uus valgustumise protsess, kus madalas vibratsioonis inimesed muudavad on seniseid teadmisi kategooriliselt. Ka inimesed, kes sinu ellu ei peaks kuuluma, tulevad välja ja lõpetavad sinuga suhted – läbi reetlikuse õppetunni. Reeturi rollis või olla sina ise või keegi sinu lähedane isik.

Sa lõpetad enda elus ära suhte meesenergiaga, kes on kuritarvitanud sinu usaldust või materiaalselt toonud sulle mingi õppetunni. Eriti tugev on see õppetunni koht, kui kombinatsioon on seotud maaelemendiga. Ta on sinu usaldust kuritarvitanud sinu tagaselja või kuritarvitanud sinu usaldust. Ja kui teine osapool ei mõista, et sa õhuelemenida soovid temaga koostöö lõpetada, siis tuleb see suhte lõpp suure konfliktiga. Parem austada tema otsust kohe. Siin läbirääkimisi ei tule.

Tulevad ülesse ka korduvad mustrid, millega oled sa pidanud tegelema ka aastal 2022, kuid ei ole leidnud lõpplahendust sellele. See on seotud pigem materiaalse maailma, raha või puuduse teadvusega. Hirm, et sul ei ole piisavalt või sa ei saa hakkama. Sa pead leidma vastuse küsimusele, miks see sinu ellu on tulnud ja mida sa pead õppima? Küsi kõva häälega ”Mida ma ei näe?”

Ülesse tulevad ka suhete teemad, seoses armukadedusega ning kolmanda osapoolega suhtes. Olete kindlasti seksuaalsemad, naudite rohkem elupahupooli ja meelelahutust.

Ärge rääkige oma mõtetest, soovidest ja plaanidest teistele isikutele. Usaldamine ei ole sellel aastal soositud. Keegi hoiab sul ja sinu tegemistel silma peal. Rääkimine hõbe, vaikime kuld.

Paljud teist leiavad 2023 aastal tõelise armastuse. Selle kellegi, kes saab sulle oluliseks, toob sinus esile tugeva vajaduse pakkuda hoolitsust ja hoidmist. See keegi paneb sind tundma ennast palju armastus väärsemana. Ja see keegi, justkui oleks sinu elus juba olemas, kuid sa ei ole teda mingil põhjusel veel märganud. Ta on sind eemalt juba mõnda aega jälginud. Kuid sa ei ole seda ühendust veel ära tundnud.

Tulemas on palju huvitavaid kohtumisi. Perekond on sinu jaoks oluline ning sa veedad palju aega rohkem oma perega ja lähedastega. Need kellel pere veel ei ole, hakkavad seda endale looma aastal 2023.

Aastalõpp tuleb kiire, kuna on palju huvitavaid koostöö pakkumisi ja aasta alguses edasi lükatud projektid ja olukorrad teed sa aasta lõpus lõpuni. Siin on kindlasti ka reisile minekut.

Probleeme tuleb ka ärevuse häirete ja depressiooniga, mille põhjustajaks on sinu kangekaelsus endale midagi seoses millegagi tunnistada. Eriti seoses meesenergiaga. Pigem kannatatakse enda sees rahulolematust ning läbirääkimistest keeldutakse.

VEEMÄRGID (skorpion, vähk ja kalad)

Veelementide jaoks on tulemas väga hea ja suurepärane rahaline ja külluslik aasta, kus küll voolab igas võtmes teieni. Veelemendid hakkavad väga palju liikuma ja teevad senisest aastast rohkem tööd. Tulevad uued kokkulepped ja uued partnerid, kellega liitutakse. Võimalikud on ka uued tööpakkumised ning tööalased muutused, kui sinu praegune töö sinu külluslikku energiat ei teeni. Soovituslik on pakkumised mis saabuvad vastu võtta. Kuna Universum toetab veeelementide külluse voolu, siis on see see koht, mida peab usaldama. Oluline on panna paika enda jaoks teadmine, et mida rohkem oled sa valmis vestlema ja teistega koostööd tegema, seda enam jõuad sa külluse vooluni. Raha saabub sinuni juhuslikest paikadest. Need, kes loovad oma ettevõtte või tegutsevad oma ettevõttega, loovad endale stabiilse püsiva sissetuleku pikema ajaliselt järgnevateks aastateks.

Suurimaks proovikiviks saab veelementide jaoks aeg. Ajaliselt tuleb jõuda õigel ajal õigesse kohta. Kui sa ajaliselt ennast paigas ei hoia, siis võid sa joosta energeetilisse ummikusse või jääda ilma parimatest pakkumistest. Seega viivitused ja liigsed mõtlemised ei ole praegu soositud. Meeskonna töö on soositud.

Hoiatuseks on liigne lobisemine. Oma plaane ei tasu teistega jagada enne kui sa oled need ise teostanud. Järgmisel aastal on sinu kõrval kade ja omakasu püüdlik inimene, kes võib sinu plaanid endale varastada ja ise need teostada enne, kui sa jõuad jala ukse vahele lüüa.

Aasta algus toob sulle olulise muudatuse seoses kinnisvaraga. Oodata on kolimist või kinnisvara vahetust, lepingute muutust seoses kinnisvaraga. Kuid see võib olla seotud ka ametialaste ruumide vahetusega, kui see ei puuduta sinu kodu. Igatahes on tulemas suurem muudatus.

Tervist tuleb hoida, sest sa kipud üle töötama ja seega võid jääda energeetilisse puudusesse. Kuid muul juhul on tulemas juba aasta alguses veeelementide jaoks täielik energeetiline laadimine, tervenemine ja harmoniseerumine. Valupunktid, mis sa oled pidanud läbima raskel 2022 aastal, hakkavad tasakaalustuma ning läbi juhuste leiad sa tee täieliku lahenduseni seniste probleemide osas.

Te hakkate rohkem aastaalguses ka raha kokku hoidma või koguma. Tulevad mingid plaanid või sisemine vajadust teha suurem ost või väljaminek aasta teisel poolel. Samas võib see olla ka enda heaolu kindlustamiseks läbi enesetunde.

Toetute rohkem oma lähedastele, sõpradele ja pereliikmetele. LÄhedased on üks osa protsessist, mis aitab sul jõuda tervemate ja paremate olukordadeni.

Pead seisma silmitsi ka reetlikusega. Keegi, kes on sinu selja taga sind halvustanud, ära kasutanud, kadestanud või muul moel petnud, see inimene tuuakse päevavalgele. Kuid samas on siin ka hoiatus, kuula oma sisetunnet ja ära usalda kõiki, kes sulle naeratavad. Reetlikuse õppetund saab olema väga kindel ja suur õppetund sulle sellel aastal. See olukord toob sinuni otsuse, kus sa hakkad üldse kaaluma, kas see inimene peaks sinu ellu jääma või sealt jäädavalt lahkuma. See isik võib esineda sinu pereliikmete või lähedasemate inimeste hulgas.

Te muutute kordades spirituaalsemaks, unenäod muutuvad intensiivsemaks, tuleb tugev taha sisemiselt kasvada ning jõuda suurema valgustumise protsessini. Paljud muudavad oma senist nägemust Maailma ja enda ellu radikaalsel viisil, mis muudab tervet nende elu – positiivsemaks. Kõik küsimused leiavad vastuse.

Kõik, mida sa lood, see õnnestub, sest saatus ja Universum on igas võtmes sinu jaoks olemas ja sind toetamas. Kuid kui on midagi, mis hakkab venima või ei liigu edasi nagu sa soovid, siis usalda ja tea, et aeg ei ole veel õige selle teostamiseks. Miski vajab eelnevat küpsemist või selginemist.

Tulemas on ka ootamatu olukord või sündmus, aasta teisel poolel. See on seoses kellegagi, keda sa usaldad, teeb sulle pakkumise, mis on seotud raha või materiaalse sissetulekuga. See on koht, mida ma ei soovita vastu võtta või vähemalt see enda jaoks väga läbi mõelda. See olukord tõmbab su mingit laadi lõksu ja emotsionaalsesse tupikusse. Eriti ohustatud oled sa juhul, kui pakkuja isikuks on veevalaja. Sellisel juhul tuleb siit välja see karmaline muster kindlasti kombinatsioonina. Kui see oht on ka kõigi teiste märkide puhul.

Kevadest alates on tulemas palju reise. Te panete ka palju asju enda tuleviku eesmärkide osas paika. Teete senises elus suuri muutusi ja loote endale uues eesmärgid ja plaanid pikemateks aastateks, kuhu poole te hakkate liikuma. Saatuse hooleks te midagi niisama ei jäta. Miski, mis oli siiani sinu loomulik elu osa, jääb seljataha.

Veemärgid saavad inimkonna suureks tervendajaks 2023. Kõik, kes hoiavad teid enda lähedal, jõuavad suurte eluliste muutusteni, mida saadab õnn. Teie olete justkui lahendus paljude inimeste muredele. Olete täielik harmoniseerija ja tervendaja.

Mingi meesenergiaga olev konflikt leiab lõpu ja sina võtad ning keerad enda elus täiesti uue lehekülje ja liigud elus edasi. Universumiga koostöö on võimas ja väga intensiivne. Kõik, mida sa manifesteerid ja millele mõtled, kõik teostub. Seega on siin tähelepanek, et sa suunaks oma mõtted vaid sellele, mida sa soovid oma elus näha ja kogeda. Kõik kaikad, mis su teele kukuvad, on vaid hetke kärbes su teel. Sa tuled igast raskusest ülimalt kiiresti ja ruttu välja, leiad lahenduse ja kõnnid sirgelt edasi.

Nais (tule) energiaga võib sul tulla aasta lõpul korralik konflikt, kus pannakse seoses südame asjadega õiglus maksma. Sina tuled siit kindlasti võitjana välja.

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Veel artikleid