Huvitavat

Valguse Inglid: Tänane sõnum neljapäev 28 aprill

Tänane päev toob muutusi ning pinnale võivad kerkida sisemised võitlused. Tuleb tugev vajadus iseennast ja oma põhimõtteid kaitsta ja võib tekkida tugev vajadus öelda sõna sekka ka seal, kus võib olla seda tegema ei peaks.

Tulla võib muutusi, mida on juba pikemat aega oodatud ning nüüd peaksid sa olema valmis selleks, et pead ehk võtma senisest rohkem riske ja manifesteerima oma ellu just seda, mida sa sinna päriselt ka soovid. Paljud sinu mõtted realiseeruvad. Seega ole valmis, et sinu mõtetel on täna erakordne jõud.

Võimalik, et sa koged, et sa ei ole kõigega rahul, mis sul olemas on ning hakkad otsima enda jaoks enamat. Võimalik, et liigud isegi edasi uuele maastikule või võtad vastu otsuse, et sa lõpetad enda elus midagi ära.
Pinnale tulevad sinu iseloomu tugevamad ja jõulisemad küljed ning omadused. Kuigi sa võid olla mässumeelne ja terava keelega, siis oled sa ka kiire taibuga ja oskad hästi olukordi enda kasuks ümber mängida. Kuid küsimus on pigem selles, mis hinnaga sa seda teed?

Võid kogeda ka tugevat tõmmet võtta rohkem riski ning võid januda põnevuse ja seikluste järele. Sind ei huvita ja sa ei hooli sellest, mis sinu ümber toimub. Sinu meelekindlus ja ambitsioonid on sinust suuremad.
Võimalik, et just täna hakkad mõistma, mis sinu elus toimub ning mida sa oled siiani pidanud läbi tegema. Oled valmis edasi liikuma ning kõik, mis praegu on sinu jaoks justkui keeruline või raske, liigud sa juba uute alguste ning võimaluste poole. Võimalik, et sa ei suuda mõista endas mässlevaid emotsioone, sest tahad need alla suruda, kuid on aeg vanadel mõtetel liikuda eemale ja tervitada enda elus uusi võimalusi ja tunnistada endale oma tundeid.

Lõpuks sa võid kogeda, et mingi sinule oluline südamesoov täitub ja sinu jaoks on algamas uus elu, millest oled pikalt unistanud. Universum kutsub sind hindama ilusaid hetki ja nautima elu. Elama hetkes ja rõõmustama kõige hea üle, mis elu on pakkunud. Manitseb, et paneksime kõrvale hirmu ja väljendaksime end loovalt. Lubaksime positiivsuse oma elu ja elaks igat päeva täiel rinnal.
Valgust ja armastust,

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Jaga
Back to top button