Huvitavat

Valguse Inglid: Tänane sõnum neljapäev 26 mai

Täna esimesel poolel sa ehk naudid teiste inimeste seltsis veedetud aega. Sul on palju anda nii perekonnale, sõpradele kui ka neile, kellel on elus vähem vedanud. Võta kõik väljakutsed enda jaoks vastu mõistvalt ning väärikalt, lahendades neid loovalt ja enesekindlalt.

Suhtes on sul täna hea võimalus muuta oma suhted partneriga lähedasemaks – luues rõõmsaid ning meeldejäävaid elamusi.
Tööelu iseloomustab aga täna sinu jaoks praktilisus ning läbimõeldud otsused.
Võimalik, et näitad täna rohkem välja hoolivust ning oled valmis oma abistavat kätte pakkuma neile, kes seda seda täna vajavad. Võimalik ka, et leiad ise täna kellegi, kes sind aitab ja toetab seal, kus sa seda vajad. Keegi, kes on soe, loominguline ja suudab probleeme efektiivselt lahendada, on perekeskne ja isetu.

Täna oled sa võimeline määrama ära väga täpselt asjade ja emotsioonide hinna ning sind on raske ära petta. Sinu ümber kogunevad samal tasemel inimesed või need, kes üritavad sulle lähemale jõuda.
Täna tulevad pinnale ka saladused, mida oled enda sees hoidnud juba mõnda aega. Iseasi, kas saladust paljastub just suurele ringile, kuid sina ise kindlasti pead sellele otsa vaatama.
Täna on väga soodsad ka raha energiad. Kes on piisavalt taiplik, et need enda kasuks tööle panna, võib niimõndagi täna võita ja tõmmata endale küllusliku koore. Eriti on see soodne raha teenimise võimalus täna naistel.

Samas aga päeva lõpuks võid sa kogeda enda õlgadel suurt koormat ja vastutust, mida oled endale kanda võtnud. Tulemuseks võib tulla ülekoormatus ja lahendus peaks saabuma võimalikult kiiresti. Kergelt ei ole midagi kätte tulemas. Kõik, mis ette võetud laheneb läbi pingutuste. Ka võib olla see märk, et mängus on kangekaelsus ja kuulama peaks südant, mitte mõistust. Vahel on kergem lasta koorem lahti ja vaadata eemalt, kes jääb kõrvale, kes lahkub.

Valgust ja armastust

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Jaga
Back to top button