Kolmapäev , 6 detsember 2023
Erakorralised uudised

Valguse Inglid: Tänane sõnum laupäev 21 mai

Universum toob täna sinu tähelepanu rohkem sinu isiklikule ruumile, oma piiride kehtestamisele ning soovitab hoida fookuses ka maise varaga seonduvad asjad. Vaata avatud silmadega, kuula mida inimesed kõnelevad ning vaata sõnade taha, sest seal on peidus tegelik sõnum. On aeg panna oma vajadused esimesele kohale.

Võimalik, et kipud olema täna heldes meeleolus ning hingelised kui ka varalised asjad võivad jääda sul hooleta. Naudi tänase päeva energiaid, kuid ära unusta esmaseid abinõusid nagu varuvõtmed, et rahakott ja dokumendid oleksid sinu läheduses ning peamine, ole avatud meelega, ilma hirmuta ning kohalolus igal ajal ja igas hetkes. Täna on oht kaotada asju.

Lisaks täna liigub palju manipulatsiooni ringi. Ära lase kellelgi oma pead uimastada ja panna ennast tegutsema enda tahte vastaselt. Jää enda sisetundele kindlaks.
Iseenesest tõotab aga tulla tänane päev täis positiivsust ja annab alguse suurte tegude loomiseks. Sümboliseerides saavutamist, heaolu ja rahulolu. Kõik töötab Sinu kasuks, tuues sulle täna dünaamilisust ja liikuvust. Sa tajud ja tunned selgelt täna oma isiklikke väärtusi ja terviklikkust, kooskõla enda ja maailmaga.

Ühelt poolt võid sa leida täna taas ennast justkui ülesse nendest keerulistest aegadest, mis jäävad nüüd seljataha. Teiselt poolt aga toob see ka erinevate arenguprotsesside õnnelikku lõppu ja ühe etapi edukat lõpetamist sinu ellu.

Karjääris ja töös avastad, et oled leidnud enda jaoks õige tee ning sinu sisemus ärkab täna justkui uuesti ellu. Seni tehtud sammud ja otsused on olnud õiged ja viivad sind õigesse paika. Tööalased edusammud on täna võimalik kõik ära teha. Võimalik, et paljud teist leiavad just täna enda seest enesekindluse või pakkumise alustada uuel ametikohal või teha enda jaoks oluline karjäärivalik.
Suhetesse toob tänane päev teadmise, et kõik on lihtsalt suurepärane. Suhe toimib ja tõstab. Üksikutele näitab see päeva, et kohe kohe on just see Õige koputamas Sinu uksele.

Valgust ja armastust

Ruth – Valguse Inglid

Külasta ka:  https://inglitepood.ee/

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com jpg

Armastuse horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Täna on sinu jaoks hea päev, et keskenduda oma

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 6 detsember 2023

Kalade tähemärk on sel päeval erilise õnne all, mis kestab terve nädala. Neptuuni retrograadi lõppemine

error: Sisu on kaitstud!