Pühapäev , 3 märts 2024
Erakorralised uudised
kohus

Valesüüdistuste ja laimu ohvriks sattunud Prangli Kuninga hüüdnime kandev Valdur Kahro sai kohtuvõidu

Ülemöödunud aasta suvel ajas elektrijuhe kaks naabrit – «Kuuuurija» saates esinenud Monica Luong-Nõmme ja kunagise Viimsi vallavolikogu liikme Valdur Kahro, keda hüütakse saare peal ka Prangli Kuningaks – omavahel tülli. Väidetavalt lendas roppusi, ähvardusi ja teineteisele mindi isegi kätega kallale. «Elektrijuhtmest pole mingit tüli alanud,» ütleb Kahro, kelle sõnul sai tegelikult kemplus naabriga alguse sellest, kui Kahro kutsus Prangli saarel Monica Luong-Nõmme korraldatud laagris lapsi korrale.

Valdur Kahro sõnul turnisid laagris olnud lapsed mitmekesi Prangli saare päästehõljuki katusel, samal ajal kui laagri korraldaja, «Kuuuurija» saates esinenud Monica Luong-Nõmme päevitas ise eemal.

Vaata «Kuuuurija» saadet Monica Luong-Nõmmest siit katusel edasi, ilmus nähtavale Monica, kes ütles, et need on tema laagri lapsed, kes tahavad hõljuki katusel lihtsalt pilti teha!» meenutab Kahro ülemöödunud suvel toimunud intsidenti. «Vastasin neile, et pilti võib teha hõljuki kõrval, aga mitte katusel, kus on ohtlikud antennid.»

Kahro tegi Luong-Nõmmele enda sõnul ka märkuse, et ta vaataks oma laagri laste järele paremini. Seejärel ronisid lapsed hõljuki pealt alla ning Kahro sõitis koha pealt ära.

Loe edasi SIIT

Allikas: elu24.postimees.ee

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!