Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
tahemargid

VAATA OMA TÄHEMÄRKI, MIDA TOOB AASTA 2020 SULLE?

Milliseks kujuneb 2020. aasta sinu jaoks? Kas soovid tööl edu saavutada või loodad oma ellu armastust leida? Ehk ootad uuelt aastalt hoopis puhkust palmide all või eelistaksid just rahulikku aastat? 

 

Jäär

2020 aasta toob Jäärale suure läbimurde. Sind õnnistatakse optimismi ja positiivsusega – uus aasta on täidetud lootuse ja hea õnnega. Hakkad nägema kõiki neid uskumatuid asju, mis elul sulle pakkuda on. 2020. on sinu aasta särada. Ole õnnelik selle üle, kes sinust saanud on. Ainult head asjad on sinu poole teel!

 

Sõnn

Sõnni jaoks on 2020 aasta kõike muud kui igav ja tavaline. Tegelikult saab aasta olema just vastupidine. Sul on ohtralt positiivset energiat ja jaksu oma eesmärkide ellu viimiseks. Lõpuks ometi suudad vabaneda negatiivsusest, mis sinuga kaasas on käinud. 2020 aasta toob kaasa põnevaid seiklusi, uusi tutvusi ja põnevaid väljakutseid.

 

Kaksikud

2020 aasta on Kaksikutele väga sündmusterohke. Mida kaugemale 2020 aasta jõuab, seda rohkem hakkad oma unistuste peale mõtlema ning teed nende kallal väsimatut tööd. Ära saboteeri oma eesmärke ning ega lase enda kannatamatul iseloomul võimust võtta. Tulemus on seda väärt!

 

Vähk

2020 aasta on tulvil eneseavastamist. Sa oled juba pikalt juurelnud selle üle, kes sa tegelikult oled ja kuhu oma elus jõuda sooviksid – 2020 aasta aitab sul selles lõpuks ometi selgusele jõuda. Kogu ebakindlus on jõudmas lõpusirgele. Pikk kurnav võitlus oma koha eest maailmas on ennast ära tasumas.

 

Lõvi

Ole valmis drastilisteks muudatusteks. 2020  aastal leiavad sinu elus aset nii vaimsed kui ka füüsilised muudatused. Uued ja põnevad võimalused ilmutavad end sulle, haara neist kinni! Sa näed nende võimaluste eeliseid peagi, edu ootab sind nurga taga. Võta 2020 aastal riske!

 

Neitsi

Keskendud 2020 aastal rohkem tööle ja see toob kaasa suure kasu. Oled mingi asja kallal pikka aega tööd teinud ja nähtud vaev tasub end lõpuks ära. Sa juba kartsid, et sinu suur töö on jäänud märkamata, kuid see pole nii. Lõpuks suudad end tõestada ja hüved on uskumatud.

 

Kaalud

2020 aasta toob su ellu muudatusi, mida sa poleks osanud ettegi kujutada. 2020  aasta saab olema sinu isikliku arengu aasta ning su mõtted muutuvad ratsionaalsemaks ja positiivsemaks. Sa muudad oma vaateid elule ning hakkad kõigesse suhtuma “ma suudan, ma oskan” viisil.

 

Skorpion

Skorpioni jaoks on tähtis 2020 aastal iseendale meeldida ja oma vajadusi rahuldada. Sa leiad endas energiat hoolitseda enda vajaduste eest, selle asemel, et kogu aeg kõiki teisi rahuldada. Õpid aeglaselt suunama oma energiat nendesse asjadesse, mis pikas perspektiivis sind ennast õnnelikuks muudavad.

 

Ambur

Ole valmis – sinu poole teel on suured muudatused. Sa ei raiska 2020  aastal aega ning keegi ei suuda sind tagasi hoida ega aeglustada. Sul on missioon, mis iganes see ka poleks. Ja sa ei kavatse peatuda enne, kui oled eesmärgi saavutanud. Sa saad aru, kui palju potentsiaali sinus peidus on.

 

Kaljukits

Sul on olnud harjumus oma vigadest kinni hoida. Sa lubad neil vigadel ennast elusast peast ära süüa ning sul on raskusi edasi minemisega. 2020 aasta on totaalselt erinev. Sa saad aru, et need vead muudavad sind inimeseks. Need on andnud sulle tähstaid õppetunde, mida sa nüüd ära kasutada oskad.

.

Veevalaja

Iseendas kahtlemine on juba mõnda aega sulle iseloomulik olnud. Kuid 2020 aastal hakkad ise muudatusi sisse viima. Sa näed edusamme ja see motiveerib sind uut rada jätkama. Hakkad lõpuks iseendasse ja oma võimetesse uskuma.

 

Kalad

Oled juba pikemat aega millestki unistanud, kuid siiani on su hirmud takistanud sul seda täide viia. 2020 aastal võtad end lõpuks kokku, jätad seljataha kõik tuttava ning viid ellu oma ammuse unistuse. Ära karda, sinu kaitseinglid on sinuga ega lase sul kukkuda. Iga algus on raske, kuid lõpuks saadab sind edu.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!