Friday , 24 September 2021
1140 distracted driving tips intro.imgcache.revc3146837140ff361f2e7651d97e0a010 1 850x560 1

Ütle mulle oma tähemärk ja ma ütlen, milline autojuht sa oled!

Ütle mulle oma tähemärk ja ma ütlen, milline autojuht sa oled!

JÄÄR
PLUSSID: Jäär on tulemärk. Selle tähtkuju esindajatel on tugev eesmärgitunnetus, nad elavad innukalt ja energiliselt. Teel on need juhid julged ja kindlasti mitte ebakindlad. Nad ei kahtle kunagi oma juhtimisotsustes.

MIINUSED: Energiline ja enesekindel tähemärk on aldis liiklusraevule – Jäära sümbol on teadagi… ründav jäär. Jäärale ettejäämine lõpeb enamasti sinikate ja inetu konfliktiga.
SÕNN
PLUSSID: Sõnnid on sihikindlad ja oma eesmärkidele keskendunud. Sõnn hoiab oma pilgu teel ja teda ei ole roolis kerge eksitada.

MIINUSED: Vahel võib Sõnn olla kangekaelne ja omandihimuline. Sõnn on üks tõenäolisemaid tähemärke, kes vihastab täis parkimisplatsil parkimiskoha pärast, millest ta ilma jäi.
Kindlustusvaidlus Sõnniga on õudusunenägu – kaotus on sellesse juba sisse kirjutatud. Sõnni omanditunne on suurem kui maailm – mõlkisid tema autot, ostad talle kaks uut. Kui juhtub, et tema sinu autot mõlkis, siis on kannatajaks pooleks ikkagi tema ja sinul tuleb see kannatus igal juhul kinni maksta.

KAKSIKUD
PLUSSID: Kaksikud on tüüpiliselt elavad ja uudishimulikud, ning ei tüdi sõitmisest eladeski. Nad on ka pikkadel reisidel head kaaslased, sest hoiavad juhi tähelepanu oma pideva loba ja hüüatustega erksana.

Kaksikud on duaalne tähemärk, mis tähendab, et nendega ei saagi igav hakata – iga kord istub autosse justkui uus inimene!

MIINUSED: Kaksikud armastavad rääkida ja nende tähelepanuvõime on üsna pealiskaudne, nii on fookus kerge hajuma. Üksinda sõites ei suuda Kaksikud vastu panna võimalusele, helistada sõbrale ja pidada maha üks korralik kõnemaraton.

Kui sõber parasjagu ei vasta, on olemas vähemalt kümme teist sõpra, kellele helistada. Kui telefoni aku tühjaks saab, võib autos punni põhja keerata ja lemmikmuusika saatel natuke tantsida!

Kaksikutest juhid võiksid enne järgmisele sõidule minekut tutvuda autos telefoni kasutamise üksikasjadega ja roolimobiilikute põhjustatud õnnetuste statistikaga.

Vananedes Kaksikute duaalsus süveneb. Kunagi ei või teada, millises tujus autojuht rooli istub – ühel päeval võib särada päike, teisel päeval paukuda äike. Selline teadmatus on kaasliiklejate jaoks kõrgendatud risk.
VÄHK

PLUSSID: Vähk hilineb harva, seega nad tõenäoliselt aja võitmiseks ohtlikult ei sõida. Nad on usaldatavad ja vastutustundlikud, kasutavad alati turvavööd ja järgivad liikluseeskirju.

MIINUSED: Vähi märgi all sündinu on tundlik ja kriitikale aldis. Vähk autojuhina võiks panustada sellele, et teiste juhtide tegevust vähem isiklikult võtta.

Kui võimalik, siis tegeleks Vähk autojuhtimise asemel millegi muuga. Näiteks käsitööga. Klaasikese hea veiniga, mille saateks nostalgilised ballaadid seitsmekümnendatest. Päeva lõpuks tahaks Vähk iseendale luuletusi lugeda, mitte mõelda sellele, et hommikul tuleb jälle rooli istuda.

Liiklus, see on midagi brutaalset ja isiksusevastast. Kui võimalik, võiks Vähil olla isiklik autojuht. Või jalgratas.

LÕVI
PLUSSID: Lõvi on Sodiaagi valitseja. Lõvi on enesekindel ja julge. Ja edev. Lõvide loomuses on olla liider. Seega on nad alati esimene valik olukorras, kus on vaja juhtida karavani või planeerida reisi üldiselt.

MIINUSED: Nagu nende märgi sümbolile lõvile, meeldib ka Lõvidele end – ja eriti oma “lakka” – siluda ja sättida. Lõvisid võib tihti tabada end auto peeglist (pool)salaja imetlemast, mis võib tekitada ohtlikke olukordi. Kaks sekundit peeglissevaatamist maanteekiirusel võrdub… kergemal juhul ühe allaaetud kährikuga.

Lõviga koos reisides tuleb igal juhul näidata oma aupaklikkust ning nõusolekut kõigega, mida ta ütleb või teeb. Hea oleks omalt poolt lisada ka pisike annus imetlust ning tunnustust. Komplimendid peaksid olema väljapeetud, mitte üle pakutud.

Kui nende reeglite vastu mitte eksida, on Lõvi autos suurepärane kaaslane. Kui aga juhtub, et te ei seisa kaasreisijana oma ülesannete kõrgusel, võite oodata korralikku möirgamist ja võimalik, et liikuvast sõidukist ootamatut teeleviskamist. Kirjutage igaks juhuks takso tellimiskeskuse number pastakaga peopessa.

NEITSI
PLUSSID: Neitsid on loomult väga tähelepanelikud, ka autoroolis. Nad jälgivad pidevalt teel varitsevaid ohte. Nad heidavad korduvaid pilke tahavaatepeeglisse, et veenduda – tagaistmel sõitjad on jätkuvalt autos ja elus.

MIINUSED: Krooniline muretsemine võib Neitsi tähtkujus sündinud juhtidele palju probleeme valmistada. Nad võivad olla ettevaatlikud ja pelglikud, ja see teeb neist kõige avariiohtlikumad juhid.

Õnnetusse sattunud Neitsi kaotab mõneks ajaks igasuguse tegutsemisvõime, mõtlemisvõime läks minut enne seda. Suure tõenäosusega helistab Neitsi esimesena oma emale või vennale, mitte kunagi aga politseisse. Oleks mõistlik Neitsi vaatevälja sokutada kollane memolipik koos vajaliku käitumisjuhisega. “Kui juhtub, helista politseisse. Number on 112. Ära muretse, sa saad hakkama!”

KALAD
PLUSSID: Kaalud on üsna koostööaltid ja lahked juhid. Nad ei pane pahaks, kui peavad teed jagama mootor- või jalgratturitega või isegi, jumala pärast, rulluisutajatega.

MIINUSED: Kaalud võivad vahel olla kõhklevad. Nad peaksid vähendama rooli taga otsustamisele kuluvat aega.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Reede 24 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Kergete ja meeldivate meeleoludega päev. Tänased suhted inimestega toovad …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 23 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Omate head ülevaadet oma plaanidest, kuid reaalsed ja praktilised …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 22 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna võivad teil tekkida psühholoogilised probleemid, mis tulenevad igapäevasest …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 21 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Loobuge enese süüdistamisest ja hakake elama! Tänased planeediseisud toovad …