Erakorralised uudised
1140 distracted driving tips intro.imgcache.revc3146837140ff361f2e7651d97e0a010 1

Ütle mulle oma tähemärk ja ma ütlen, milline autojuht sa oled!

JÄÄR
PLUSSID: Jäär on tulemärk. Selle tähtkuju esindajatel on tugev eesmärgitunnetus, nad elavad innukalt ja energiliselt. Teel on need juhid julged ja kindlasti mitte ebakindlad. Nad ei kahtle kunagi oma juhtimisotsustes.

MIINUSED: Energiline ja enesekindel tähemärk on aldis liiklusraevule – Jäära sümbol on teadagi… ründav jäär. Jäärale ettejäämine lõpeb enamasti sinikate ja inetu konfliktiga.


SÕNN

PLUSSID: Sõnnid on sihikindlad ja oma eesmärkidele keskendunud. Sõnn hoiab oma pilgu teel ja teda ei ole roolis kerge eksitada.

MIINUSED: Vahel võib Sõnn olla kangekaelne ja omandihimuline. Sõnn on üks tõenäolisemaid tähemärke, kes vihastab täis parkimisplatsil parkimiskoha pärast, millest ta ilma jäi.
Kindlustusvaidlus Sõnniga on õudusunenägu – kaotus on sellesse juba sisse kirjutatud. Sõnni omanditunne on suurem kui maailm – mõlkisid tema autot, ostad talle kaks uut. Kui juhtub, et tema sinu autot mõlkis, siis on kannatajaks pooleks ikkagi tema ja sinul tuleb see kannatus igal juhul kinni maksta.

KAKSIKUD
PLUSSID: Kaksikud on tüüpiliselt elavad ja uudishimulikud, ning ei tüdi sõitmisest eladeski. Nad on ka pikkadel reisidel head kaaslased, sest hoiavad juhi tähelepanu oma pideva loba ja hüüatustega erksana.

Kaksikud on duaalne tähemärk, mis tähendab, et nendega ei saagi igav hakata – iga kord istub autosse justkui uus inimene!

MIINUSED: Kaksikud armastavad rääkida ja nende tähelepanuvõime on üsna pealiskaudne, nii on fookus kerge hajuma. Üksinda sõites ei suuda Kaksikud vastu panna võimalusele, helistada sõbrale ja pidada maha üks korralik kõnemaraton.

Kui sõber parasjagu ei vasta, on olemas vähemalt kümme teist sõpra, kellele helistada. Kui telefoni aku tühjaks saab, võib autos punni põhja keerata ja lemmikmuusika saatel natuke tantsida!

Kaksikutest juhid võiksid enne järgmisele sõidule minekut tutvuda autos telefoni kasutamise üksikasjadega ja roolimobiilikute põhjustatud õnnetuste statistikaga.

Vananedes Kaksikute duaalsus süveneb. Kunagi ei või teada, millises tujus autojuht rooli istub – ühel päeval võib särada päike, teisel päeval paukuda äike. Selline teadmatus on kaasliiklejate jaoks kõrgendatud risk.

VÄHK

PLUSSID: Vähk hilineb harva, seega nad tõenäoliselt aja võitmiseks ohtlikult ei sõida. Nad on usaldatavad ja vastutustundlikud, kasutavad alati turvavööd ja järgivad liikluseeskirju.

MIINUSED: Vähi märgi all sündinu on tundlik ja kriitikale aldis. Vähk autojuhina võiks panustada sellele, et teiste juhtide tegevust vähem isiklikult võtta.

Kui võimalik, siis tegeleks Vähk autojuhtimise asemel millegi muuga. Näiteks käsitööga. Klaasikese hea veiniga, mille saateks nostalgilised ballaadid seitsmekümnendatest. Päeva lõpuks tahaks Vähk iseendale luuletusi lugeda, mitte mõelda sellele, et hommikul tuleb jälle rooli istuda.

Liiklus, see on midagi brutaalset ja isiksusevastast. Kui võimalik, võiks Vähil olla isiklik autojuht. Või jalgratas.

LÕVI
PLUSSID: Lõvi on Sodiaagi valitseja. Lõvi on enesekindel ja julge. Ja edev. Lõvide loomuses on olla liider. Seega on nad alati esimene valik olukorras, kus on vaja juhtida karavani või planeerida reisi üldiselt.

MIINUSED: Nagu nende märgi sümbolile lõvile, meeldib ka Lõvidele end – ja eriti oma “lakka” – siluda ja sättida. Lõvisid võib tihti tabada end auto peeglist (pool)salaja imetlemast, mis võib tekitada ohtlikke olukordi. Kaks sekundit peeglissevaatamist maanteekiirusel võrdub… kergemal juhul ühe allaaetud kährikuga.

Lõviga koos reisides tuleb igal juhul näidata oma aupaklikkust ning nõusolekut kõigega, mida ta ütleb või teeb. Hea oleks omalt poolt lisada ka pisike annus imetlust ning tunnustust. Komplimendid peaksid olema väljapeetud, mitte üle pakutud.

Kui nende reeglite vastu mitte eksida, on Lõvi autos suurepärane kaaslane. Kui aga juhtub, et te ei seisa kaasreisijana oma ülesannete kõrgusel, võite oodata korralikku möirgamist ja võimalik, et liikuvast sõidukist ootamatut teeleviskamist. Kirjutage igaks juhuks takso tellimiskeskuse number pastakaga peopessa.

NEITSI
PLUSSID: Neitsid on loomult väga tähelepanelikud, ka autoroolis. Nad jälgivad pidevalt teel varitsevaid ohte. Nad heidavad korduvaid pilke tahavaatepeeglisse, et veenduda – tagaistmel sõitjad on jätkuvalt autos ja elus.

MIINUSED: Krooniline muretsemine võib Neitsi tähtkujus sündinud juhtidele palju probleeme valmistada. Nad võivad olla ettevaatlikud ja pelglikud, ja see teeb neist kõige avariiohtlikumad juhid.

Õnnetusse sattunud Neitsi kaotab mõneks ajaks igasuguse tegutsemisvõime, mõtlemisvõime läks minut enne seda. Suure tõenäosusega helistab Neitsi esimesena oma emale või vennale, mitte kunagi aga politseisse. Oleks mõistlik Neitsi vaatevälja sokutada kollane memolipik koos vajaliku käitumisjuhisega. “Kui juhtub, helista politseisse. Number on 112. Ära muretse, sa saad hakkama!”

KALAD
PLUSSID: Kaalud on üsna koostööaltid ja lahked juhid. Nad ei pane pahaks, kui peavad teed jagama mootor- või jalgratturitega või isegi, jumala pärast, rulluisutajatega.

MIINUSED: Kaalud võivad vahel olla kõhklevad. Nad peaksid vähendama rooli taga otsustamisele kuluvat aega.

Esimest korda hakkavad Kaalud kõhklema autokooli ukse taga – kas ikka on neid lube niiväga vaja? Kui juba kooliuksest sisse saadud, lähevad asjad ludinal – Kaalud on kohusetundlikud ja tublid õpilased.

Järgmine peasisene vaidlus tabab Kaale hetkel, kui nad peavad otsustama, milline auto osta. Enamus neist lahendab asja nii, et kui kord on Subaruga sõitma hakatud, siis sõidetakse sama marki autoga elu lõpuni.

Kokkuvõttes on Kaalud siiski arvestavad ja head autojuhid. Lihtsalt, aidake neil ära otsustada!

SKORPION
PLUSSID: Skorpionid on teadaolevalt leidlikud ja terava pilguga. Skorpionid suudavad keerulistel teedel kergelt õige suuna leida. Rasketes olukordades leiavad nad kiirelt lahenduse ega satu paanikasse.

MIINUSED: Skorpionid on väga head juhid, aga seda ainult seni, kuni neile tundub, et neid on kuidagi solvatud või nende intiimtsooni sisse tungitud.

Nad võivad käituda pahatahtlikult, kui tunnevad, et neid on ära kasutatud, ja sel juhul isegi teiste juhtide suhtes agressiivselt reageerida.

Nagu Jäära nii ka Skorpioni kõrval autos istudes on targem suu kinni hoida – ta teab, kuidas sõita; ja teda ei ole vaja õpetada. Kui sa seda siiski teed, pane end valmis salvavateks märkusteks ja ootamatuteks suunamuutusteks.

Vihaleaetud Skorpion nalja ei mõista ning kui sa pole just võrguga ta lähistele tulnud, ei päästa sind ka kõige ilusamad jalad. Mürgisuraka saad sa kätte ja sõprus lõpeb sellesama koha peal.

AMBUR
PLUSSID: Energilised, optimistlikud ja abivalmid Amburist juhid annavad alati parimaid juhiseid. Selle märgi all sündinud on esimesed, kes peatuvad, kui näevad, et teel keegi abi vajab.

MIINUSED: Amburist juhid võivad olla ka üsna paindumatud. Nad jäävad pigem halva marsruudivaliku juurde ja passivad ummikus, kui tunnistavad, et eksisid.Ambur ei taha, et keegi teda elu nautlemast segaks. “Miks minna otse, kui saab ringiga?” küsib ta imestunult kella jõllitava ja närvitseva kaassõitja käest. Mitte miski ei teki millestki ja järelikult ka ei kao mitte kuhugi. Igas olukorras on olemas… mingi lahendus. Selle peale… võtame! Hõk!Ambur ja Vähk üheskoos võivad korraldada võidusõidu asemel tõelise peo, vahe on vaid selles, et peo lõpus lööb Ambur ennastunustavalt kõigiga tantsu (olles Neitsil palunud autovõtmetest jääkuubiku teha), Vähk aga valab pisaraid, et keegi ta elu järjekordselt ära rikkuda suutis. Lubage Vähil omas seltskonnas napsu võtta ja tõmmake Amburiga autovaba pidu käima!

KALJUKITS
PLUSSID: Kaljukitsed on usaldusväärsed ja praktilised. Nad hilinevad harva ja jätavad endale piisavalt aega autosõiduks. Nad ei ole impulsiivsed ja reeglina ei võta autot juhtides riske.

MIINUSED: Kaljukitsedel on kalduvus muutuda närviliseks või tunda ebamugavust olukordades, mida nad ei mõista. Nad võivad olla ka kahtlustavad. Neil võib olla raske uskuda teiste inimeste antud juhiseid või järgida ümbersõite.

Kaljukitsed peavad ise oma suuna leidma nii elus kui teel. Enamasti valivad nad kõikidest variantidest selle raskema. Sealjuures jagub Kaljukitsedel alati õpetussõnu, kuidas kõik teised peaksid elama ning raskustele mitte alla andma.

Kui võimalik, laske Kaljukitsel oma tee üksinda leida ning vältige pikkadel matkadel tema kõrval istumist. Kui te juhtumisi muidugi pole just teine Kaljukits või Vähk või Sõnn.

Vähk on Kaljukitsega alati nõus, et maailm on üks hädaorg. Tema tasane hala on Kaljukitse õpetussõnadele sobivaks taustaks. Oluline, et halast ei saaks ulg, sest see võib Kaljukitse ärritada ja tusaseks muuta.

Sõnn on aga lihtsalt aeglane ning seetõttu Kaljukitse tänuväärne kuulaja. Kunagi, kui Sõnn aru saab, millest jutt käis, on juba hilja, sõidud on sõidetud.

VEEVALAJA
PLUSSID: Veevalajad on enamasti intelligentsed, kiire mõtlemisega ja seiklushimulised, mis tähendab, et nad suudavad alati välja mõelda nutikaid viise liiklusummikute vältimiseks või otseteid, kui neil on kiire.

MIINUSED: Selle märgi all sündinutel on ka mässumeelne pool. See võib viia probleemideni, kui nende loodud otseteed sisaldavad keelatud pöördeid või kiiruseületamist.

Veevalaja puhul on kahtlane variant panna ta ühte autosse Lõvi või Skorpioniga. Seal võib sündida tõsine egode kokkupõrge, mille lõppakordiks on pusaras auto kuskil maanteekraavis. Veevalaja klapib pigem Neitsiga ning on hea kaaslane Kaladele ja Vähile – neid kõiki suudab ta oma konstrkutiivsuses korrale kutsuda ja õiges suunas tegutsema panna.

KALAD
PLUSSID: Kalad on tavaliselt leebed, kannatlikud ja sallivad. Rooli taga on Kalad teiste juhtide suhtes positiivselt meelestatud ja väljendavad liiklusraevu kõige ebatõenäolisemalt.

MIINUSED: Mõnevõrra passiivse märgina puudub Kaladel vahel juhile vajalik võime kiiresti otsustada. Nad võivad reavahetusel või suurtel ristmikel liigettevaatlikud olla, mis võib teisi juhte segadusse ajada.

Nagu Kaksikud, on ka Kalad kahestunud märk – üks pool ujub alati vastuvoolu, teine oleskleb soojas riimivees. Kaladele võib liikluses saatuslikuks saada nende pidev unistamine ja uimerdamine – üks käsi ei tea, mida teine teeb ning aju töllerdab hoopiski luulelainel. Tulemuseks on ebamäärane autojuht keset kõige tihedamat liiklust.

Kaladel on kalduvus sattuda sõltuvusse kõigest, mida nad kogevad. Seega oleks mõistlik Kalade autole paigaldada alkolukk ning abielus Kaladele meelde tuletada, et igal õhtul tuleb auto korraliku pereinimese kombel oma koduõue parkida.

Kui võimalik, tuleks vältida Kalade samasse autosse sattumist Kaksikute või Vähiga. Sellest tuleb üks suur peataolek ja politseioperatsioon. Parem saatke Kalad Amburi peole ja pange autovõtmed kenasti sügavkülma paremaid päevi ootama.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 12 juuli 2024

Skorpion (23. oktoober – 21. november) Kaart: Surm Ära lase sellel kaardil end ehmatada. See

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Kahjuks leiti kadunud 40-aastane Kaido surnuna

Täiendus 12 juuli  2024 Häirekeskusele laekus täna pärastlõunal kella kolmveerand kahe paiku teade, et Kose