Sunday , 26 September 2021
tomat

Usbeki teadlased leiutasid koroona vastu tomati-vaktsiini – vaktsineerimiseks piisab tomati söömisest

Usbeki teadlased leiutasid koroona vastu tomati-vaktsiini. See töötab nii, et kui vastavat tomatit süüa, siis tekivad inimesel koroona vastu antikehad.

Asjast andis teada Usbeki telekanal Sevimli. Inimene, kes sööb tomateid, loetakse koroona vastu vaktsineerituks, vahendab uznews.uz.
Tomativaktsiini leiutas Usbeki teaduste akadeemia juures tegutseva geeniteaduse ja bioinformaatika keskuse teadlane. Vaktsiin toimib põhimõttel, et kui tomatit kuumutada, siis lagunevad tomati rakud inimese seedesüsteemis ning antikehad tekivad seedesüsteemi rakkudes.

Usbeki teadlased on uudse lahenduse kallal töötanud alates jaanuarist.

Usbeki innovatsiooniminister Ibrahim Abdurahmanov ütles, et üks teine projekt on käsil koostöös Viini teadlastega. See on seotud lehmade vaktsineerimisega, mille tulemusel tekib piimas immunoglobuliin A (antikeha). Inimene saab antikehad kätte pastöriseerimata toorpiimast.

Jaga

Vaata ka:

priit toobla

Priit Toobla: Olen Edgar Savisaarest pettunud, sest ta on pundis koos vaktsiinivastastega.

„Hea Edgar. Kõige lugupidamise juures sinu vastu, ei saa ma aru sinu kandideerimisest valimisliidus. Olime …

ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb …

vaktsiin

Tallinna Ülikooli professor: Mittevaktsineerituid tuleb survestada, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele.

Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme sammu astuma juba …

Tarokaart

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades …