Erakorralised uudised
jon asato qOcyM8Jjj70 unsplash scaled

Usaldus on kadunud? Lihtsaid nippe, kuidas taastada suhtes usaldust.

Usalduse taastamine on raske, kuid mitte võimatu

Me peame oskama usaldada, me peame oskama paluda andeks ja me peame oskama andestada. Kuid piisab vaid ühest veast, et teha oma kallimale haiget, lõhkuda usaldus ja hävitada kogu ilus armastus. Kas ka sina tunned, et usaldus on suhtes kadunud? Järgnevalt toome sinuni lihtsad nipid, kuidas usaldust uuesti taastada.

Kui soovid, et kallim saaks sind uuesti usaldada.

Kui oled teinud kallimale haiget, mistõttu ta ei saa sind enam usaldada, siis tunnista oma viga ja palu siiralt andeks. Oma eksimuste tunnistamine on esimene samm, et taastada kadunud usaldust.
Kui soovid, et kaaslane suudaks sind taas usaldada, pead edaspidi olema tema vastu täiesti aus – ei mingeid valesid ega saladusi. Sa pead tõestama, et sa kahetsed oma eksimust ning selline viga ei kordu enam eal. Järjekordsed valed panevad kaaslase sinus veelgi sügavamalt pettuma, mistõttu on usalduse taastamine kordades raskem.
Kui soovid kallima usaldust võita, pead olema tema jaoks usaldusväärne. Ole oma kallima jaoks alati olemas, kui ta sind vajab. Usaldusväärsus näitab, et hoolid endiselt oma kallimast ja see aitab sammhaaval taastada kadunud usaldust.

Kui soovid, et kaaslane saaks sind taas usaldada, pead oma lubadustest alati kinni pidama. Kui sa lubad olla edaspidi aus ja vältida tehtud eksimusi, siis sa pead oma sõnu tõsiselt mõtlema. Ära tee tühjasid lubadusi, vaid ole oma sõnades alati kindel.
Kui soovid taastada usaldust, siis näita oma kahetsust tegude abil. Ära räägi vaid suuri sõnu, vaid tõesta tegudega, kui väga sa tehtud eksimust kahetsed ja kui väga sa oma kallimat armastad. Sinu partner peab mõistma, et sa oled oma käitumist muutnud ja sa soovid uuelt lehelt alustada.
Kui oled käitunud valesti ja teinud armsamale haiget, siis austa iga tema otsust. Sinu kallim on saanud haavata, mistõttu pead sa arvestama tema otsustega ja leppima tagajärgedega. Kui ta soovib olla mõnda aega sinust lahus, siis austa tema soovi ja anna talle veidi rohkem aega.

Ole valmis vastama kõikidele partneri küsimustele, kui sinu kallim soovib teada täpsustavaid asjaolusid. Ära ilusta oma juttu, vaid räägi kõik ausalt kaaslasele ära. Ära unusta, et sinu kallimal on õigus nõuda sinult vastuseid ja põhjendusi.
Ära tee sama viga kaks korda! Kui soovid, et kaaslane hakkaks sind uuesti usaldama, siis pead talle lubama, et tehtud viga ei kordu enam kunagi ning sa pead seda ka tõsiselt mõtlema. Muuda oma käitumist ja tõesta kaaslasele, et ta võib sind taas usaldada ning et sa ei tee enam talle haiget.

Kui soovid, et saaksid kallimat uuesti usaldada.
Langeta otsus kallimat armastada ja proovi minevikust lahti lasta. Proovi unustada see, mis murdis teie omavahelist usaldust ja proovi keskenduda vaid olevikule.
Otsusta, et sa suudad kaaslasele andeks anda. Ära unusta, et väga palju sõltub sellest, mida me endale sisendame. Kui sa teed teadliku valiku kallimale andestada, siis ühel hetkel sa oled tõepoolest valmis kallimale andestama ja koos edasi liikuma.
Räägi partnerile oma tunnetest ja seadke koos ühised eesmärgid, kuidas oma suhet päästa ja kuidas sellisest olukorrast välja tulla. Näidake, et te mõlemad soovite taastada kadunud usaldust ja te mõlemad olete valmis selle nimel tööd tegema.

Kui soovid kallimat uuesti usaldama õppida, siis pead õppima temaga rahulikult suhtlema. Sa tahaksid teda vihaselt süüdistada ja tema peale karjuda, kuid see ei muuda usalduse taastamist lihtsamaks. Käitu täiskasvanulikult ja suhtle temaga rahulikul toonil, et vältida konflikte.
Kui tunned, et usalduse taastamine on liiga raske, siis ole valmis pöörduma suhtenõustaja poole, et saada professionaalset abi, leida sisemine rahu ja õppida kaaslast taas usaldama.

Lõpetuseks võib välja tuua, et usalduse taastamiseks läheb vaja aega, kannatlikkust, ausust, pühendumist ja andestust. Kuid eelkõige läheb usalduse taastamiseks vaja armastust. Kui sa armastad oma kallimat, siis sa oled valmis teie suhte nimel võitlema ja sa vähemalt püüad oma kõige kallimat inimest uuesti usaldama õppima. Ja pea meeles, et usalduse taastamine on raske, kuid mitte võimatu.

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal