Teisipäev , 27 veebruar 2024
Erakorralised uudised
dieet

UNUSTA VESI SIDRUNIGA: siin on uus hitt puhastumiseks ning kaalu langetamiseks!

Regulaarne keha puhastamine mürkainetest ehk detox mõjub mitmel imelisel moel, näiteks paneb see naha särama, parendab seedimist, annab rohkem energiat, aitab kaalu langetamisel ning aitab ka võidelda krooniliste põletikega.

Detox vesi on suurepärane vahend keha mürkainetest puhastamiseks ning kehakaalu kasvu vältimiseks. Nagu nimi ütleb, on see vesi, mida tuleb tarvitada keha puhastamiseks. See jook on kasulik ka mitmete haiguste vastu võitlemisel ning rasva põletamisel.
Ükskõik mis põhjusel detox vett tarvitada, parandab see oluliselt enesetunnet, kuna aitab lagundada rasvu ning eemaldada mürke ja muid ebavajalikke lisandeid kehast.
Kuigi greibi ja vee segu on üsna esiletungiva maitsega, on sellel värskendavad omadused ning aitab kiirendada ainevahetust. Greip on madala kalorisisaldusega, kuid sisaldab samas rohkesti toitaineid, sealhulgas C-vitamiini.
See pole veel kõik, mitmed uuringud on näidanud, et greip on suurepärane lisand igasugusesse kaalulangetuse dieeti. Võtmeteguriks on ensüüm, mis on tuntud kui AMP-aktiveeritud proteiini kinaas, mis aktiveerub greibis leiduva orgaanilise ühendi nootkatone läbi.
Kui see aktiveerub, stimuleerib see kehas energiat loovaid protsesse, nii nagu glükoosi manustamine aitab parendada ainevahetust. See aitab aga edendada kaalu langetamist.

Koostisosad:
Klaas sooja vett
½ greipi
Rosmariin

Juhised:
Pane greip ja rosmariin klaasi sooja veega ning joo soovitatavalt tühja kõhu peale.
Kasuta kuni 12 päeva kaalu languse jaoks kuni 4,5 kg.
Ära tee seda dieeti manustades samal ajal ravimeid, kuna greip võib reageerida mõnede ravimitega.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Nii enne- kui õigeaegselt sündinud laste oluline riskitegur insuldi kujunemisel on ema rasedusaegne kuse-suguteede põletik

Kuigi insult loote- ja vastsündinueas on harv, esineb seda sagedamini kui üldiselt arvatakse. Tartu Ülikoolis

minuaeg.com uudised

Välisminister Tsahkna alustab Genfis Eesti ÜRO Inimõiguste Nõukogu liikmeks saamise kampaaniat

Täna, 27. veebruaril viibib välisminister Margus Tsahkna visiidil Genfis, kus esineb sõnavõtuga ÜRO Inimõiguste Nõukogu

error: Sisu on kaitstud!