Sunday , 16 January 2022
unenagude seletaja 696x406 1

Unenägude müsteerium.

Unenägude müsteerium

Ehkki unenäod võivad anda meile väärtuslikke arusaamisi ja sisekaemusi, on tavaliselt probleemiks see, et neid on keerukas tõlgendada. Et unenägusid õigesti tõlgendada, tuleb meil alustada teadvustamisest, et on olemas erinevaid unenägemise tasandeid. Inimaju on äärmiselt keeruline organ ja ta võib olla tugevasti mõjutatud keha keemiast, mistõttu paljud unenäod ei ole midagi enamat kui vaid keemilised reaktsioonid ajus, mis tekitavad magamise ajal teatud kujundeid või mõtteid. Teiste sõnadega, paljud unenäod on lihtsalt keemilised reaktsioonid ja seetõttu ei ole mõtet neile mingitki tähelepanu pöörata.

Psühhoanalüüs kui teadus põhineb äratundmisel, et unenäod võivad anda meile paremat arusaamist selle kohta, mis toimub kellegi alateadvuses. Kuid kuna paljud unenäod on keemilised miraažid, siis ei tohi me ilma kriitikameeleta üritada analüüsida kõiki unenägusid, mida keegi meenutada suudab. On palju inimesi, kes uurivad oma unenägusid ja püüavad leida kõiges mingit tähendust. See viib tohutu ajaraiskamiseni, samuti võib see kaasa tuua valede järelduste tegemise oma elu kohta.

Samuti tuleb meil olla teadlik, et tavalise (välise) inimteadvusega ei ole võimalik unenägusid õigesti tõlgendada. Inimese intellekt on suhteline omadus ja see lihtsalt ei räägi sama keelt, mida räägivad eluvoolu sügavamad tasandid. Väga paljud inimesed, kaasa arvatud ka psühholoogid, püüavad unenägude tõlgendamiseks kasutada intellekti. See toob kaasa palju segadust või lausa valesid järeldusi. Väga paljud inimesed on eksiteele sattunud tänu intellektil põhinevate unenägude tõlgendustele, olgu need tõlgendused siis pärit nende endi või professionaalsete psühholoogide poolt.Niisiis, esimeseks sammuks unenägude interpreteerimise suunas on selle tunnistamine, et paljud unenäod on vaid aju keemiliste reaktsioonide tulemus. Järgmiseks sammuks on vajadus arendada endas teatud eristamisvõimet, mis aitab meil ära tunda unenäod, mis on tõesti olulised. Sellise eristamisvõime arendamise ainukeseks võimaluseks on oma intuitiivsete võimete arendamine, mis tähendab ühendust oma Kristus-Minaga. Sedamööda, kuidas meie intuitsioon kasvab, hakkame me ärkama mälestusega mingist unenäost ja sellest, et see unenägu on oluline.

Kui meil on tunne, et unenägu on oluline, siis tuleb meil vältida selle tõlgendamist intellektiga. Selle asemel tuleks meil teha jõupingutus, et luua kontakt oma Kristus-Minaga ja saada intuitiivseid äratundmisi unenäo olulisusest ja sõnumist. Oma Kristus-Minaga ühendumise puhul on oluline teada, et vaimse kaitse kutsumine on siin äärmiselt soovitatav, sest paljud unenäod võivad olla projektsioonid, mis on pärit väljastpoolt meie endi meelt.

Loe ka:  SUUR UNENÄGUDE SELETAJA; mida tähendab unesnähtu? Unenägude seletused ja tähendused.

Samuti on hea teada, et olulisi unenägusid on kahte põhi tüüpi. Üks tüüp unenägusid on pärit eluvoolu sügavamatelt tasanditelt. Eluvool püüab meie teadlikule meelele teada anda, et meie alateadvuses on midagi, mis vajaks lahendamist. Lahendus saab tekkida vaid seeläbi, kui me saame teadlikuks probleemist ja teeme teadliku otsuse, mis selle probleemi lahendab.

Teist unenägude tüüpi võime nimetada eelaimduseks. See võib tunduda hoiatusena või lausa nägemusena mingist olukorrast, mis ei ole veel juhtunud füüsilisel tasandil. Ka siin on oluline jälgida, et me ei hakkaks selliseid unenägusid tõlgendama välise meelega. Kui me saame unenäo kujul hoiatuse, siis on oluline vältida hirmukeerisesse sattumist, sest hirm varjutab meie selge nägemise ja võtab meilt võime hinnata olukorda adekvaatselt. Selle asemel oleks otstarbekas jällegi häälestuda oma Kristus-Minale, et saada edasist juhendamist.

Ehkki unenäod võivad olla olulised ja tähtsad, tuleb meil siiski meeles pidada, et ka tähtsad unenäod on lihtsalt kommunikatsioonivahendid, kus meie Kristus-Mina püüab meie teadlikule meelele sõnumit edastada. Kui me teeme jõupingutuse, et parandada kontakti oma Kristus-Minaga, siis me hakkame saama üha enam selliseid sõnumeid ja me hakkame saama neid ka siis, kui me oleme ärkvel ja täie teadvuse juures.Seetõttu oleks mõistlikum suunata oma energia intuitsiooni ja Kristus-Minaga ühenduse parandamisele, selle asemel, et usaldada unenägusid, mis ei ole alati kõige usaldatavamad kommunikatsioonivahendid. Ka meie jaoks oluline unenägu võib olla aju keemia poolt mõjutatud ja seetõttu on võimalik, et meie Kristus-Mina poolt meile algselt saadetud tõeline sõnum saab moonutatud aju poolt enne, kui see jõuab meie teadliku meeleni. Seetõttu on otstarbekam luua oma Kristus-Minaga teadlik kontakt, sest selline kontakt on tunduvalt vähem sõltuv aju keemiast kui unenäod.

Samuti on oluline teada, et eluvool saab une ajal rännata väljaspool keha. Eluvoolul on võimalik rännata ka vaimsesse reaalsusesse ja osaleda ülestõusnud meistrite poolt loodud koolide (ritriitide) õppetöös. On üsna palju vaimseid ritriite, mille õppetööst on soovijatel võimalik osaleda (loe näiteks 133. Armastuse initsiatsioonide ritriit ja 135. Armastuse initsiatsioonid). Vaimsete ritriitide külastamiseks on olemas tehnikad, mis aitavad vastavatele ritriitidele pääseda.

Oma unemustris olen tähele pannud, et ma ei näe peaaegu üldse und või vähemalt hommikuti ei suuda unenägusid meenutada. Küll aga, kui mu uni ei ole sügav ja mingi väikegi osa minu tavateadvusest on aktiivne, saan aru, et ma osalen mingis unenäo sarnases protsessis, milles on mõte ja eesmärk. Siiski, praktiliselt alati olen hommikuks kogemuse sisu unustanud – on säilinud ainult arusaam, et mu teadvus on tegelenud millegi olulisega. Kuna olen teinud taotlusi ülestõusnud meistrite vaimsetes ritriitides osalemiseks, siis oletan, et need võivad olla minu kogemused sealsetest õppetundidest.

Vaimsed ritriidid asuvad eeterlikus reaalsuses, identiteedireaalsuse ülemisel sagedusribal ja seetõttu seal omandatud „teadmised” ei muutu üldiselt meile koheselt kättesaadavaks, vaid peavad „filtreeruma” läbi meie teadvuse mentaalse ja emotsionaalse spektriosa. Seda protsessi on küll võimalik oluliselt kiirendada, kuid kõigest hoolimata on siin siiski tegemist protsessiga, mis võib aega võtta aastaid, enne kui vaimses ritriidis omandatu saab integreeritud meie tavateadvuse osaks.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 16 jaanuar Tarokaart on MÜNDID KUNINGAS

MÜNDID KUNINGAS kaart näitab, et oled oma elus jõudnud mingi märkimisväärse verstapostini. Nüüd on võimalus …

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …