Erakorralised uudised
11667375 10205566722822077 7582461599189811066 n

Üks väga hea korteri kuulutus, mida peab lugema.

Korter on väga valgusküllane tänu kahele suurele pakettaknale – suuresti seetõttu, et need pesti just üle 7 aasta puhtaks. Põrandal on parkett, vist laminaat. Köögi ja elutoa vahel on aukohal suursugune kamin, mille sees on hõlbus panna põlema nii näotuid halge kui tühjaks saanud Esva kalapulkade pakendeid. Samuti saab avarale kaminasimsile paigutada rikkalikult erinevaid esemeid, hetkel on seal lisaks muule jamale näiteks üks keraamiline konn, aga võiks täpselt sama hästi olla ka margialbumid, uhmrikomplekt või Vana Toomas.

Köögis saab süüa teha, vannitoas puhtaks pesta ja kakada. Seinad on valged, aga mõnes kohas hõõrdumise tagajärjel mustenenud.

Puumaja ise pole just kõige kaunim vaatepilt ei seest ega väljast – esimese korruse koridoris mingeid lõpupidusid, illegaalseid reive või pulmavastuvõtte ei soovitaks korraldada, kuna suur tantsiv seltskond võib läbi põranda keldrisse vigaseks kukkuda. Aga on ka häid uudiseid – hiljuti ehitati uued korstnad, tuleval sügisel toestatakse toosama mainitud tantsupõrand, paigaldatakse uued välisuksed ning toksitakse peale silmipimestavalt tutikas katus.

Hoov on suur ja roheline, autovärav käib moodsast puldist ning mõningad lagunenud sarad võimaldavad oivalise keskkonna peitusemänguks. Korteriga käib kaasas ka kuur, hetkel on see tabalukus, sest omanik kaotas mõned aastad tagasi võtme ära ja relakat pole olnud käepärast. Seal sees peaks hetkel olema üks ostukäru ja vana ukse või seina jupid, mida saab põletada.

Tallinn-Väike elamupiirkonnana on üsna mõnus, vaikne ja mugav – lähedal on bussi- ja trammipeatus ning 2 erinevat rongijaama – progressiivsed ulmenoored kutsuvad piirkonda “rajooniks”. Lisaks on kõrvalmajast väljumas nähtud nn hipsterit, mis loob varajase pretsedendi kinnisvara hüppelisele kasvule lähitulevikus.

Vahel ilma rõivasteta lammutavaid rajoonijoodikuid on tänu tugevale nn surnuksjoomiseprotsendile aastatega oluliselt vähemaks jäänud, küll aga võib vastupidavamaid päevavargaid aeg-ajalt kohata Juurdeveo ja Kauba tänava nurgal paikneva toidupoe ees. Mainitud toidupoes on hea valik Salvesti kurke ja suppe, majoneesikülmikul mängitab väike kineskoopteler Vene muusikakanalit ning püsikunded saavad müüjatele võlgu jääda. Paide tänava otsas laiutab aga kauplus SuperAlko, kus halli vee ehk longero purgi eest peab välja käima linna odavaima hinna – 65 senti + pant. Ja veel – kodumaine bensiinijaam Favora ootab Sind külla 24h ning tihedad lotovõidud saab stressivabalt kätte Eesti Loto peakorterist linnast väljuvas bussipeatuses.

Majanaabritest – üleukse vanamehe käest saab konjakit ja peavalurohtu augustiputši aegadest, vähemalt 1 kord sai. Kord või 2 aastas on majahoovis elanike koosolek, kus residendid hooldusfirma esindaja peale algul karjuvad ja hiljem lepivad.

Jehoova tunnistajad tülitavad maksimaalselt kord aastas ja ei solvu kui ropendada ning uks koheselt kinni prõmmida.

NB! Kinnitamata andmetel elas kõnealuses korteris kunagi laulja Tanel Padar, seega tõstsime korteri müügihinda vääriliselt – 19 euro võrra.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Esmaspäev 27 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on sinu armuelu täis kirge ja spontaansust. Oled

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop Esmaspäevaks, 27. Mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Võlurit Tänane päev annab Jäärale jõudu ja motivatsiooni.