Huvitavat

Tuntud müstik Nostradamuse ennustus aastaks 2022: Putin sureb ja maa mattub kolmeks päevaks pimedusse

Tuntud müstik Nostradamus on väidetavalt ette näinud mitmeid maailma suursündmusi, näiteks Hitleri võimuletulekut ja Teist maailmasõda.

Nostradamus pani oma kuulsa oopuse «Les Propheties» kirja 1555. aastal. Ta ise olevat öelnud, et võttis aluseks ka astroloogilised mõõtmised. Nostradamus õppis astroloogiat lisaks muudele okultismiteadustele ja kombineeris need oma ennustustes, mille pani kirja kvaträänide ehk neljarealiste värssidena.

Kokku kirjutas mees 6338 ennustust ja ennustuste periood peaks ulatuma aastani 3797. Samas on seni teadmata, mis oli tema tegelik saladus ja kuna tema kvaträänid on nii müstilised, siis tegelikult annab neid tõlgendada mitmeti. Kuigi Nostradamuse sõnadesse või nende põhjal tehtud tõlgendustesse tuleks suhtuda skeptiliselt, pole kahtlustki, et ta senini maailma ei lummaks.

Bulgaaria väljaanne Fakti tõi välja väidetavad Nostramuse ennustused aastaks 2022.

Dollari väärtus hakkab langema ning kukub lõpuks kokku. Kuld, hõbe ja bitcoin on varad, millesse tasub investeerida.
Putin on väidetavalt üle elanud vähemalt viis atentaadikatset. Nostradamus ütleb, et Putin sureb aastal 2022 ühel pimedal tormisel ööl, kui ta on seilamas merel ja saab pihta piksenoolega.
Prantsusmaad tabab hiiglaslik orkaan, mis põhjustab tulekahjusid, põuda ja üleujutusi mitte ainult Prantsumaal, vaid mujal maailmas. Maailmas on nälg.
Vahemere saare Menorca lähistel plahvatab taevas. Tegu võib olla tuuma- või raketikatsetusega.”

 

Asteroidisadu saab Maale ohtlikuks. Geminiidide meteoriidisadu on igal aastal 14. detsembril, perseiidide oma 12. augustil. Ühes Nostradamuse värsis on kirjas, et asteroidisadu tabab planeeti. Kahjud oleksid muidugi määratud, kui isegi väiksemat sorti asteroid Maad tabaks.
Tuleb kolmepäevane pimedus. Väidetavalt peame üle elama suure hävitustöö, et saaks tulla rahu. Rahule eelneb 72tunnine pime periood.


Väga põhjaliku Nostradamuse kvaträänide dekrüpteerimise on teinud Mario Reading. Tema 2015. aastal avaldatud «Nostradamuse tulevikuennustuste täielikus kogus» on aasta 2022 kohta kolm ennustust.

Kõigepealt ütleb ta, et kuninganna Elizabeth II sureb ja trooni peaks endale võtma Charles, kuid tekib põhiseaduslik kriis. «On võimalik, et Charlesi teise abielu tõttu, mille ta sõlmis endise Camilla Parker Bowlesiga tsiviilkorras, lahutatakse anglikaani kirik riigist,» kirjutab ta. Kriisi järel loobub Charles troonist oma poja Williami kasuks. Seejuures hilisemates ennustustes arvab Reading, et William 60-aastaseks ei ela ning kroon läheb 2040. aastal George’ile. Samal aastal on aga Suurbritannia monarhial ka lõpp.

Postimees.ee

Jaga
Back to top button