Kolmapäev , 24 aprill 2024
Erakorralised uudised
armulkelmid

Tunnused, mida armukelmid kasutavad ohvrite võrgutamiseks.

Armukelmused on muutunud üha levinumaks interneti ja sotsiaalmeedia platvormide laialdase kasutuse tõttu. Need petturid loovad võltsprofiile, et püüda ohvreid romantilise suhte illusiooniga, eesmärgiga rahalist kasu saada. Tundmine, milliseid väljendeid ja taktikaid nad kasutavad, võib aidata ohvritel neid pettuseid ära tunda ja end kaitsta.

1. Kiire Emotsionaalne Sidumine Armukelmid alustavad sageli suhteid intensiivsete armuavaldustega, luues kiiresti sügava emotsionaalse sideme. Nad võivad öelda asju nagu “Ma pole kunagi varem nii tundnud” või “Sa oled mu elu armastus”, isegi kui olete alles hiljuti tutvunud.

2. Liiga Hea, Et Olla Tõsi Petturid loovad sageli endast ideaalse partneri kuvandi. Nad võivad rääkida oma märkimisväärsetest saavutustest, heategevusest või kallitest hobidest. Sellised ülepaisutatud lood on mõeldud usalduse loomiseks ja ohvri muljet avaldamiseks.

3. Dramaatilised Loosungid Armukelmid kasutavad tihti dramaatilisi sündmusi või lugusid, et tekitada kaastunnet ja tugevdada sidet ohvriga. Võib esineda lugusid rasketest haigustest, traagilistest isiklikest sündmustest või ootamatutest rahalistest raskustest.

4. Pidev Kontakt ja Tähelepanu Tavaline taktika on pidev kontakt ja tähelepanu, et hoida ohvrit emotsionaalselt seotuna. See hõlmab pidevat sõnumite saatmist, telefonikõnesid ja online-suhtlust.

5. Raha Küsimine Lõpuks jõuavad armukelmid punkti, kus nad paluvad raha. Nad võivad väita, et vajavad raha lennupileti, arstiabi või mõne “erakorralise” olukorra jaoks. Sageli lubavad nad raha tagastada, kuid see ei juhtu kunagi.

Kokkuvõte Teadlikkus neist taktikatest on esimene samm armukelmuste äratundmisel ja enda kaitsmisel. Oluline on olla ettevaatlik ja skeptiline, eriti kui suhtlus toimub ainult internetis ja kui on kaasatud rahalised nõudmised. Parim kaitse on olla informeeritud ja ettevaatlik, jagades isiklikku teavet ja raha ainult usaldusväärsete allikatega.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!