Erakorralised uudised
Rail Baltica

Transpordiamet sõlmis lepingu Rail Baltica kahe maanteeviadukti ehitamiseks

Transpordiamet, OÜ Rail Baltic Estonia ja Tallinna Teede Aktsiaselts allkirjastasid eelmisel nädalal ehituslepingu Saku-Tõdva ja Tõdva-Hageri maanteedele Rail Baltica kahe maanteeviadukti ehitamiseks.

„Meil on hea meel, et tänu edukale ja tulemuslikule koostööle Transpordiameti ning Rail Baltic Estonia vahel valmib aina rohkem taristuobjekte rohelise rongiühenduse jaoks Euroopaga,“ lausus Transpordiameti teehoiuteenistuse põhja osakonna juhataja Viktor Kisseljov.

Ehitustööde käigus ehitatakse kaks maanteeviadukti üle tulevase raudteetrassi. Kõikide tööde teostamiseks on aega 22 kuud ning uued maanteeviaduktid peavad olema valmis hiljemalt 2025. aasta teises pooles.

Lepingu maksumuseks on 6 761 578,04 eurot ilma käibemaksuta. Ehitustöid finantseerib OÜ Rail Baltic Estonia. Omanikujärelevalvet teostab OÜ Esprii.

Vaata ka:

Paavsfancscs

Paavst Franciscus on kriitilises seisundis haiglas

Laupäeval teatati Vatikani pressiteate kaudu, et paavst Franciscus on kriitilises seisundis pärast hingamisteede probleemide ilmnemist

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Eesti annab Ukrainale 750 000 tuhat toidupakki samas 16 700 eestimaalast vajab iga nädal toiduabi

„Eesti valitsuse otsus suurendada Ukraina sõjalist abi 25 miljoni euro võrra näitab Ukrainale, et me