Huvitavat

Tõsielusarja staar Tanel: Kui Kevinit ja Kalvi-Kallet nägin, siis mõtlesin neist väga palju hullemaks minna ei saa.

“Miks me oleme idioodid?” podcastis käis külas Tiktoki-Tanel, keda lisaks sotsiaalmeediale teatakse kui tõsielustaari, kes on osalenud nii “Rannamajas” kui ka “Poissmeeste peo” saadetes.

Saates paljastas Tanel, et tegelikult kaasnevad tõsielusaadetes osalemisega ka üsna ranged lepingud ja nende rikkumisel või koostöö mittetegemisel ähvardavad osalejaid suured trahvid. “Kui sa oled allkirja pannud ja nad filmitud materjalis midagi muudavad, siis nad saavad seda teha,” sõnas ta.

“Kui sa lähed ka varem ära saatest, pead trahvi maksma. Paar tuhat eurot, kui ei tee koostööd,” tunnistab Tanel, et tõsielustaari elu pole sugugi meelakkumine. Küll aga polevat ükski saatemeeskond liiga karm ja siiamaani pole keegi pidanud veel kahjutasusid tema teada maksma.

Mida aga arvata Kevini ja Kalvi-Kalle taolistest osalejatest, kes mõnevõrra ehk kõigi tõsielusaadetes osalevate inimeste mainet allatõmbavad? “No neist väga palju hullemaks minna ei saa. Kui ma Keviniga kohtusin, siis esimesed pool tundi oli lõbus, aga siis mõtlesin, et pane see plaat kinni. Siis nägin Kalvi-Kallet ja mõtlesin, et mis ma teen siin,” naerab Tanel.

Kuula “Miks me oleme idioodid?” podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Jaga
Back to top button