Wednesday , 1 December 2021
teele 1

USKUMATU: Toris elav Teele kirjutas Facebookis maailmakuulsale näitlejale Tom Hiddlestonile ja tulemuseks jäi ilma kogu oma varast.

Toris elav Teele kirjutas Facebookis maailmakuulsale näitlejale Tom Hiddlestonile. Ei läinud kaua, kui mees tegi abieluettepaneku ja lubas naisele Pärnusse eralennuki järele saata. Täna on Teele aga puupaljas ning elab Londoni asemel isa juures ühetoalises korteris.

«Pidasin ennast targaks ja intelligentseks inimeseks, aga ikka langesin lõksu,» tunnistas esmaspäevases «Kuuuurijas» 46-aastane Teele, kes langes korraliku petu ohvriks.

Pärnu lähedal Toris elava filoloog Teele armus pärast filmi «Tasujad» nägemist maailmakuulsasse näitlejasse Tom Hiddlestoni. «Tunnistan üles, hakkas meeldima,» nentis naine, kes otsis Briti näitleja Facebookist kohe üles. «Liitusin Facebookis sinise linnukesega lehega ja saatsin tervituse.»

Paar nädalat hiljem tuligi kauaoodatud vastus. «Oi kui tore, oi kui kena, minu armas fänn,» meenutas Teele kirjutatut, mille peale hakkas tema süda mitu korda kiiremini põksuma. Enda arvates Tom Hiddlestoniga suhtlusesse asunud naine rääkis mehele nii kodumaast kui perekonnast. Filmistaar olevat naiselt suisa uurinud, kas too on vallaline.
Kogu vestluse vältel tuletas mees Teelele meelde, et kuna on siiski maailmakuulus näitleja, ei iitsataks naine nendevahelisest suhtlusest kellelegi.

«Et kas niisama lihtsalt selline suur staar vastabki?» ei suutnud naine ära imestada. Ta tunnistas, et mõtles korduvalt, kas räägib ikka tõelise Tom Hiddlestoniga. Et selles veenduda, soovis ta mehega videokõne teha.

Kirjavahetusest sai lõõmav suhe

«Üks mees istus kuskil voodi nurgapeal, telefon oli endast kaugemal. Käed ja suu liikusid, aga häält ei tulnud,» nentis Teele, kes arvas tol hetkel, et ei kuulnud Hiddlestoni häält kehva internetiühenduse tõttu. «Ma uskusin, et see oligi Tom,» tunnistas ta.

Paraku kasutati videomaterjali võltsimise tehnoloogia deepfake, mis võimaldab tehisintellekti abiga luua reaalsusele äravahetamiseni sarnast liikuvat pilti. Nii jäigi Teele uskuma, et nägi päris Tom Hiddlestoni.

Pärast videokõne lõi armastus lõkkele ning filmistaar saatis naisele nii südameid kui suudluste emotikone. Väidetav Tom Hiddleston kutsus naise endaga ka Londonisse, lubades talle oma eralennuki järele saata. Asi läks lausa nii kaugele, et mees tegi Teelele abieluettepaneku. «Ma olin valmis uut elu alustama,» tõdes Teele.
Naisel paluti väidetava Tom Hiddlestoni juristiga ühendust võtta, kes pidi kogu paberimajanduse korda ajama. Jurist ütles aga naisele, et too peab panustama abielueelsesse fondi, kandes iganädalaselt kuni 500 dollarit. Naisele lubati, et saab hiljem kõik tagasi. Väidetavalt panustas sama palju fondi ka maailmakuulus filmistaar.

«Pea 10 000 eurot kandsin,» tunnistas Teele, kes müüs maha nii korteri, auto, kui emalt päranduseks saadud maalapi.

Loe edasi SIIT
Allikas. Elu24

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …