Erakorralised uudised
photo 1540148426945 6cf22a6b2383

TÕEOTSINGUL: Kas küüslauguküüne hoidmine suus 30 minutit avaldab sinu tervisele imelisi mõjusid?

Postitus on kahel lehel

Hoia küüslauku 30 minutit suus. Tulemus on uskumatu! Järgnevas artiklis selgitame küüslaugule ebaomapärast kasutusviisi. See kasutusviis võib algul tunduda vastuvõetamatu ja ebameeldivana, aga tegelikkuses see nii ei ole. Loe ja saad teada, mis see on, proovi ise ja soovita teistelegi. Tõenäoliselt ei tule see üllatusena, et küüslaugul on ohtralt raviomadusi ja tervist parandavaid toimeid, aga tõenäoliselt Sa ei teadnud järgnevat küüslaugu tarvitamise viisi, mis võimendab küüslaugu omadusi veelgi.

Kõige enne kordame üle küüslaugu kasulikud omadused. Küüslauku kasutatakse südame – ja veresoonkonna haiguste ennetamiseks ja raviks, nagu näiteks kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase, südameatakk ja ateroskleroos. Nimelt küüslauk aeglustab ateroskleroosi ehk veresoonte lupjumist ja alandab vererõhku, mis on peamised ajuinsuldi ja südameinfarkti tekke riskifaktorid.

Lisaks küüslauk vähendab erinevate vähkide, nagu näiteks käärsoolevähi, pärasoolevähi, maovähi, rinnavähi, eesnäärmevähi ja kopsuvähi tekkeriski. Küüslaugu ainukeseks miinuseks on spetsiifiline lõhn ja natuke kibe maitse. Spetsiifilise lõhna tekitab küüslaugus leiduv kemikaal allitsiin.Küüslauk kui komm Küüslauku tarvitatakse erineval kujul, nii hakitult kui ka pressitult, kuid oled Sa kunagi kuulnud, et seda võib süüa nagu kommi? Selleks pista 1 terve küüslauguküüs põske ja lutsuta seda 30 minutit. See on vägagi tervislik. Kasutades küüslauku «kommina» on kasulik, sest see: puhastab keha, on neerudele kasulik, puhastab nahka, tugevdab immuunsust, tõstab söögiisu, aitab köha ja nohu vastu. See kasutusviis võib algul tunduda vastuvõetamatu ja ebameeldivana, aga tegelikkuses see nii ei ole.

TÕEOTSINGU TULEMUSED:

  1. Küüslaugu raviomadused: On tõsi, et küüslaugul on teaduslikult tõestatud raviomadusi. Näiteks, see võib aidata alandada vererõhku ja kolesterooli taset ning omab antibakteriaalseid ja antioksüdantseid omadusi.

  1. Küüslauk ja vähiriski vähendamine: On tehtud uuringuid, mis viitavad küüslaugu võimalikule rollile teatud tüüpi vähkide, nagu käärsoole- ja maovähi, riski vähendamisel. Siiski on vajalik rohkem uurimistööd, et kinnitada neid seoseid.

  1. Küüslaugu kasutamine “kommide” asemel: Väide, et küüslaugu küünt suus hoidmine ja lutsutamine 30 minutit on eriti kasulik, ei ole laialdaselt teaduslikult toetatud. Kuigi küüslaugu lokaalne rakendamine võib omada teatud tervisele kasulikke mõjusid (näiteks suuhügieeni parandamine), ei ole olemas kindlaid tõendeid, mis toetaksid just selle meetodi erilist tõhusust.

  1. Küüslaugu lõhn ja maitse: Küüslaugu spetsiifiline lõhn ja maitse on tõepoolest tingitud allitsiinist, mis on aktiivne komponent küüslaugus.

Kokkuvõttes, kuigi küüslauk on tõepoolest tervislik ja omab mitmeid teaduslikult tõestatud kasulikke omadusi, on väide küüslaugu kasutamisest “kommide” asemel spetsiifilisel viisil, nagu kirjeldatud teie tekstis, pigem eksperimentaalne ja vajab täiendavat tõendusmaterjali. On oluline meeles pidada, et tervisliku toitumise ja tervisealaste soovituste puhul peaks alati kaaluma teaduslikke tõendeid ja vajadusel konsulteerima tervishoiutöötajaga.

Vaata ka:

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) pühapäeval 16.24 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäärad võivad täna seista silmitsi reaalsusega, mis puudutab nende