Erakorralised uudised
minuaeg.com

TEST: Vali üks kristallkivi ja vaata, mida sinu valik räägib sinu kohta.

minuaeg.com jpg


Kui olete oma kivi valinud, siis siin on, mida igaüks neist teie tõelise mina kohta ütleb.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 1: Opaliit

Kui valisite opaliidi, tähendab see, et soovite elus vabadust tsivilisatsiooni saginast ja rahutusest. Te tunnete vajadust lahti ühenduda ja leida rahu kuskil, kus teie meeled ja sisemised mõtted on ülimuslikud.

Opaliit on energiline, parandab suhtlust teie suhetes ja eemaldab energia blokeeringud teie tšakrates.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 2: Malahhiit

Kui valisite malahhiidi, paljastab see, et teie ees on suured elumuutused. Paljud muutused on vaimseloomulised. Võite kogeda ka muutusi oma armuelus. See on hea aeg kaaluda valikuid, mida olete elu suures plaanis teinud.

Malahhiit on välimuselt kaunis, kuid selle omadused on veelgi suurejoonelisemad. Sageli nimetatakse seda “muutuste kiviks”, see toob tervendamist ja positiivset energiat.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 3: Päikesekivi

Kui tundsite tõmmet päikesekivi poole, paljastab see, et olete läbi ja lõhki optimist. Teie ees ootav tulevik on eredam kui kunagi varem. Veenduge, et veedate palju aega päikese tervendava soojuse neelamisel edasiliikumisel. Ärge kaotage oma päikeselist meelelaadi!

Päikesekivi on “juhtimise kivi”, mis tähendab, et sellel on võimu ja vabaduse omadused. Kui “külluse kivi”, soodustab see originaalsust ja inspiratsiooni.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 4: Mahagon Obsidiaan

Kui teid tõmbas mahagon obsidiaan kivi, üritab teie alateadvus öelda, et on aeg vanadest harjumustest ja rutiinidest välja murda ja luua uus elu. Mäletage, kui õnnelik te olete, kui tänulik olete kõige eest ja ärge laske kadedusel oma mõttetesse hiilida.

See on kaitsev kivi, mis tähendab, et selle tervendavad omadused eemaldavad negatiivse energia ja kaitsevad aura rünnakute eest.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 5: Howlite

Kui teid tõmbab howlite, hoidke oma meel avatud sõnumitele “teiselt poolelt.” Need sõnumid võivad tulla teisest ilmast või lahkunud sugulastelt ja kallitelt. Pidage unenäopäevikut ja olge teadlikud visioonidest või sünkroonsusest.

Neile, keda on kergesti stressida, hõlmavad howlite’i omadused viha ja stressi leevendamist ning isegi unetuse leevendamist.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 6: Dalmatia Kivi

Kui valisite dalmatia kivi, näitab see, et olete lõbus ja vajate oma elus mängulisust. Olge valmis uusi seiklusi otsima ja sõbrustage uute inimestega. Lõbusus toob teile võidu.

Kui tunnete end valvurina, on see kivi mõeldud teie seinte maha murdmiseks ja emotsioonide tasakaalustamiseks. See puhastab ka negatiivaid energiad.

Vaata ka:

ILM

ILM: Pühapäev 16.06 – Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sooja kuni +24°C.

Öösel: Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati hoovihma. Paiguti võib tekkida udu. Puhub

horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) pühapäeval 16.24 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Jäärad võivad täna seista silmitsi reaalsusega, mis puudutab nende