Neljapäev , 30 november 2023
minuaeg.com

TEST: Vali üks kristallkivi ja vaata, mida sinu valik räägib sinu kohta.

minuaeg.com jpg


Kui olete oma kivi valinud, siis siin on, mida igaüks neist teie tõelise mina kohta ütleb.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 1: Opaliit

Kui valisite opaliidi, tähendab see, et soovite elus vabadust tsivilisatsiooni saginast ja rahutusest. Te tunnete vajadust lahti ühenduda ja leida rahu kuskil, kus teie meeled ja sisemised mõtted on ülimuslikud.

Opaliit on energiline, parandab suhtlust teie suhetes ja eemaldab energia blokeeringud teie tšakrates.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 2: Malahhiit

Kui valisite malahhiidi, paljastab see, et teie ees on suured elumuutused. Paljud muutused on vaimseloomulised. Võite kogeda ka muutusi oma armuelus. See on hea aeg kaaluda valikuid, mida olete elu suures plaanis teinud.

Malahhiit on välimuselt kaunis, kuid selle omadused on veelgi suurejoonelisemad. Sageli nimetatakse seda “muutuste kiviks”, see toob tervendamist ja positiivset energiat.

Mida tähendab, kui valisite kivi nr 3: Päikesekivi

Kui tundsite tõmmet päikesekivi poole, paljastab see, et olete läbi ja lõhki optimist. Teie ees ootav tulevik on eredam kui kunagi varem. Veenduge, et veedate palju aega päikese tervendava soojuse neelamisel edasiliikumisel. Ärge kaotage oma päikeselist meelelaadi!

Vaata ka:

venemaa

Välisministeerium uuendas reisihoiatust Venemaa kohta

Välisministeerium uuendas reisihoiatust Venemaa kohta ja soovitab Venemaale reisimist täielikult vältida, sest võimaliku rändesurve tõttu

detsember minuaeg.com joulud

1 detsember on mitmekülgne päev, mis pakub erinevaid tegevusi. Siin on mõned ideed.

Advendiaja tähistamine: Kuna detsember on jõulukuu, võite alustada advendiaja tähistamist, kaunistades oma kodu või süüdates

error: Sisu on kaitstud!