Erakorralised uudised
test1

TEST: Vali oma seisuasend, milles enamasti seisad ja me ütleme sulle, milline inimene sa oled.

Kas soovite teada saada oma 100% tõelist mina? Milline on teie tõeline olemus, käitumine, tugevused, nõrkused, oskused, temperament teie valitud seismisstiili põhjal.

Kes ma olen Test: kas soovite teada saada oma 100% tõelist mina? Milline on teie tõeline olemus, käitumine, tugevused, nõrkused, oskused ja temperament teie valitud seismisstiili põhjal. Selles Kes ma olen testis on meil kolme tüüpi seisuasendid, mis paljastavad teie tõelise mina ja selle, kuidas teised teid näevad. Vali oma seisuasend, milles enamasti seisad ja me ütleme sulle, milline inimene sa oled.

Kes ma olen Test: valige oma positsioon, et leida oma tõeline mina

test1 1 jpg

1. Jalad veidi eemal
Kui te eelistate seista jalad veidi eemal, kajastub selles teie isiksuse eelistus võimu ja autoriteedi vastu. Te võite olla iseloomult käskiv ja pealehakkav. See seisukoht võib väljendada kõrget enesekindlust, mis ulatub vahel isegi ülbuseni. Te usute kindlalt oma teadmistesse, olete enesekindel oma seisukohtade väljendamisel ja ei karda neid jagada. Selline hoiak võimaldab teil füüsiliselt ja metafoorselt võtta palju ruumi ükskõik kus te viibite. Samuti võite kalduda olema oma vaadetega järjekindel ja muutumatu.

test1 2 jpg

2. Üks jalg edasi
Kui eelistate seista ühe jalaga ettepoole, peegeldab see teie isiksuse kalduvust olla lõdvestunud ja rahulik. Te võite eelistada mugavust ja rahulolu konfliktidele. Teie avatud südamega suhtumine on märgatav, kuna kipute oma tundeid avameelselt väljendama. Elate harmoonias iseendaga ja naudite hetki praeguses. Võimalus end väljendada filtriteta on teile loomulik. Olete suhtlemisel aus, näitate oma emotsioone ja olete otsekohene, öeldes asju nii, nagu need on.


test1 3 jpg

3 Jalad ristatud
Kui te eelistate seista jalad risti, peegeldab see teie isiksuse kalduvust nautida üksindust mugavalt. Uute inimestega suhtlemisel võib aega minna, sest te eelistate enne enda avamist vaikselt jälgida. Samuti võite olla ettevaatlik oma emotsioonide väljendamisel ja kaitsta neid. Usalduse puudumine iseenda või oma sõnade vastu on samuti võimalik, isegi kui teil õnnestub end väljendada. Võite tunduda ka alluvana ja suletuna uutele kogemustele. Teid võidakse pidada ülbeks või reserveerituks, kuid tegelikkuses olete lihtsalt valiv oma suhtlemises, kuna te pole eriti sotsiaalne.


Vaata ka:

naine

MILLISED TÄHEMÄRGID ON KÕIGE KEHVEMAD PERENAISED?

Kõik kaksteist tähemärki on teatud määral erinevad ning neil on ühtlasi nii positiivseid kui ka

Kadrina polevrehv 19.06.24

Ida päästekeskuse sündmused 19. – 20. juuni 2024

Ida-Virumaa 19. juunil kell 18.28 käisid päästjad Jõhvi linnas A.H.Tammsaare tänaval üle sõidutee kukkunud puud