0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HuvitavatTervislik toitumine on kallis?, mõned nipid, et odavamalt hakkama saada.

Tervislik toitumine on kallis?, mõned nipid, et odavamalt hakkama saada.

Osta „koledaid“ puuvilju
Mõnedes poodides on spetsiaalsed riiulid puuviljadele, mida müüakse madala hinnaga, kuna need on veidi muljuda saanud, teisalt võivad need olla sama maitsvad ja ilmselt sisaldada samasuguseid toitaineid kui ideaalse välimusega puuviljad. Raha säästmise nimel võid „koledaid“ puuvilju ka küsida otse tootjalt.

Osta külmutatud juurvilju ja marju
Paljud ei nõustu, et külmutatud juurviljad võiks olla ka üks võimalus kuid peaksid teadma, et külmutamiseks mõeldud juurikad korjatakse tavaliselt nende küpsemise tipus ja külmutatakse koheselt, nii et nad säilitavad enamuse vitamiinidest ja teistest toitainetest. Ja külmutatud juurviljad võivad olla mitu korda odavamad kui värsked…

Otsi sooduspakkumisi ja päästa toit pakkumisi
Tänapäeval teevad paljud müüjad iga päev sooduspakkumisi isegi peamistele toiduainetele nagu leib, piim, liha, puu- ja juurviljad, nii et ostle nutikalt ja kontrolli veebis, milliseid toiduaineid kus kohast osta enne poodi minekut.

Loo oma koduaed
Sa pead palju töötama, et luua ja hooldada koduaeda, kuid siiski on see parim (ja odavaim) tervisliku toitumise valik. Koduaed toob sulle ka lisakasu: saad kasvatada selliseid juur- ja puuvilju, mis sobivad enim sulle ja su perele. Sel viisil saad kasvatada maitsvat, tervislikku ja odavat toitu oma koduaias – mida sa ootab, haara labidas ja hakka tööle!

Osta teisi toite, mis ei maksa palju nii palju
Selliste toitude nimekiri on peaaegu lõputu: Lehtkapsas, läätsed, tuunikala, õunad, porgandid, kapsas, munad, banaanid, apelsinid jne kuni su sahver on täidetud nende imeliste koostisainetega, mis ei maksa väga palju raha.

Veel artikleid