Wednesday , 1 December 2021
naine

Tema tahab lahkuda, sina tahad, et ta jääks. Sa ei vaja teda …

Tema tahab lahkuda, sina tahad, et ta jääks. Miks teise minnalaskmine nii raske on, kui see on tema selge soov? Sest sina tunned, et vajad teda.

Aga see pole tõsi. Usu: sa ei vaja teda!

Sa ei vaja enda kõrvale inimest, kes su väärtust ei näe. Ei armasta sind selle hea eest, mida sinus leidub. Või veel hullem, paneb sind end pidevalt halvasti tundma.

Sa ei vaja teda. Ja sul pole vaja selletõttu end halvasti tunda.
Sa oled, kes sa oled. Vääriline partner peab olema võimeline sinust hoolima nii su häid kui ka halbu külgi arvestades. See kehtib nii romantiliste kui ka sõbrasuhete puhul.

Sa väärid seda, et su ümber leidub inimesi, kes tuju paremaks muudavad ja tekitavad kuuluvustunnet. Kellel pole midagi selle vastu, et su kunstiprojekti või novelliga tutvuda, või aidata su ülikoolitööd üle lugeda. Kes rõõmustab su saavutuste üle, aga ei jäta tähelepanuta ka su puudujääke või vigu.

Sul on õigus olla valiv selle suhtes, kellele su süda kuulub. Ole valiv. Ära lase oma ootusi alla ilma mõjuva põhjuseta.

On täiesti mõistlik neil minna lasta, kes selle jutuga ei haaku. Lase minna. See ei tähenda, et sa oled liiga valiv või keeruline.

See tähendab, et sa väärid rohkem kui tema anda tahab. See tähendab, et sa väärtustad ennast ja oma õigust õnnelik olla. Ja seda sa peadki tegema.

Inimesed sinu elus muudavad sind. Nii et ümbritse end inimestega, kes aitavad sinus parimal kujuneda ja välja tulla – mitte inimestega, kes tekitavad tunde, et sa pole häid asju väärt.

Sul on õigus tal minna lasta. Sul on õigus olla häiritud, kui sa ei saa, mida väärid. Su tunded pole tühised, need on su teejuhid. Usalda oma kõhutunnet.

Hinda ennast ja sea end tähtsale kohale. See pole isekas, vaid vajalik. Sa vajad ennast. Mitte teda.
Jaga

Vaata ka:

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …

timmer

Ahto Muld: Kodumaiste muusikute ning teiste joodikute seltskondades on Kirsti Timmeri nime all töötav vana mustlasmutt hirmsasti hinnas

Kirsti Timmer «Taroskoop 2022», Kirjastus JES 2021, 288 lk. Žanr: Siioni lollide protokoll. Kodumaiste muusikute …