Erakorralised uudised
love 2331486 960 720 576x560 1

Teisipäev 19.09.23 armuhoroskoop kõigile sodiaagimärkidele

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Jäära jaoks on see aasta täis armu ja kirge. Sa oled valmis endale avama ja lasta armastusel sisse tulla. Sul on võimalus leida oma hingesugulane või süvendada olemasolevat suhet.

Sõnn (21. aprill – 20. mai)

Sõnni jaoks on see aasta täis romantikat ja õnne. Sa oled valmis andma ja vastu võtma armastust ning sul on võimalus luua midagi ilusat. Sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind naeratama.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaksikute jaoks on see aasta täis uusi võimalusi armuelus. Sa oled avatud uutele suhetele ja sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind maailma uutmoodi nägema.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Vähi jaoks on see aasta täis emotsionaalset kasvu. Sa oled valmis oma südant avama ja õppima armastama. Sul on võimalus luua sügav ja tähendusrikas suhe.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Lõvi jaoks on see aasta täis kirge ja põnevust. Sa oled valmis oma ellu tuua midagi uut ja põnevat. Sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind tundma end erilisena.

Neitsi (23. august – 22. september)

Neitsi jaoks on see aasta täis stabiilsust ja kindlust. Sa oled valmis pühenduma suhtele ja sul on võimalus luua midagi tõeliselt püsivat.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaalude jaoks on see aasta täis tasakaalu ja harmooniat. Sa oled valmis leidma tasakaalu oma elus ja sul on võimalus luua midagi tõeliselt täiuslikku.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpioni jaoks on see aasta täis intensiivsust ja kirge. Sa oled valmis andma endast kõik ja sul on võimalus luua midagi tõeliselt tähendusrikast.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Amburi jaoks on see aasta täis vabadust ja seiklusi. Sa oled valmis oma elu nautima ja sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind tundma end vabana.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaljukitse jaoks on see aasta täis vastutustunnet ja pühendumust. Sa oled valmis oma suhtesse investeerima ja sul on võimalus luua midagi tõeliselt kestvat.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Veevalaja jaoks on see aasta täis innovatsiooni ja spontaansust. Sa oled valmis oma suhtele uut hingamist andma ja sul on võimalus luua midagi tõeliselt ainulaadset.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kalade jaoks on see aasta täis romantikat ja fantaasiat. Sa oled valmis oma ellu tuua midagi uut ja põnevat. Sul on võimalus kohtuda kellegagi, kes paneb sind tundma end eriti erilisena.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 15 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: MõõgadTäna võib sul tulla ette väljakutseid, mis nõuavad

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 15 juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on hea päev alustada uusi projekte. Sinu energia