Wednesday , 19 June 2024
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill):

 • Tõld: Täna viib sind edasi eesmärgikindlus ja enesekindlus. Oled valmis võitlema oma unistuste eest ja liikuma edasi. Jälgi, et ei kaotaks oma tasakaalu ja suunda.

Sõnn (20. aprill – 20. mai):

 • Pentaklite Äss: Täna võib sulle avaneda uus rahaline võimalus või idee. Keskendu praktilistele lahendustele ja ära karda teha esimest sammu. See on suurepärane aeg investeerimiseks või uue projekti alustamiseks.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni):

 • Mõõkade Kuninganna: Oled täna terava mõistuse ja selge kommunikatsiooniga. Kasuta oma analüüsivõimet ja loogikat, et lahendada keerulisi olukordi. Ole aus nii enda kui ka teiste vastu.

Vähk (21. juuni – 22. juuli):

 • Karikate Üheksa: Täna on sul võimalik kogeda rahulolu ja emotsionaalset täitumist. Sinu soovid võivad täituda ja tunned end õnnelikuna. Hinda seda, mis sul juba olemas on, ja jaga rõõmu ka teistega.

Lõvi (23. juuli – 22. august):

 • Karikate Kuningas: Täna oled emotsionaalselt tasakaalukas ja hooliv. Suudad hästi mõista nii enda kui ka teiste tundeid. Kasuta seda empaatiat suhete tugevdamiseks ja toetamiseks.

Neitsi (23. august – 22. september):

 • Mõõkade Kümme: Täna võib tulla lõpule mingi oluline faas või olukord. See võib tunduda raske, kuid see lõpetamine võimaldab sul alustada uut teekonda. Lase lahti, mis ei teeni sind enam, ja vaata tulevikku.

Kaalud (23. september – 22. oktoober):

 • Õigluse Kaart: Täna on oluline tasakaal ja õiglus. Otsused, mida teed, peaksid olema läbimõeldud ja ausad. Püüa leida harmoonia nii enda sees kui ka suhetes teistega.

Skorpion (23. oktoober – 21. november):

 • Karikate Kaks: Täna on suhete päev. Võid leida uue romantilise huvi või süvendada olemasolevat sidet. Keskendu partnerlusele ja koostööle, see toob sulle rõõmu ja rahulolu.

Ambur (22. november – 21. detsember):

 • Mõõkade Rüütel: Oled täna täis energiat ja valmis tegutsema. Kiire mõtlemine ja otsustavus aitavad sul edusamme teha. Ole valmis muutusteks ja kohane kiiresti uute olukordadega.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar):

 • Sauade Kümme: Täna võib sul olla tunne, et kannad palju vastutust ja koormat. Võta aega puhkamiseks ja kaalu, mida saad delegeerida. Ära lase stressil enda üle võimust võtta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar):

 • Tähe Kaart: Täna on lootuse ja inspiratsiooni päev. Oled ühenduses oma unistuste ja kõrgemate eesmärkidega. Usalda oma intuitsiooni ja luba endal unistada suurelt.

Kalad (19. veebruar – 20. märts):

 • Karikate Seitse: Täna on päev, mil sind võivad ahvatleda erinevad valikud ja unistused. Ole ettevaatlik, et mitte liiga kaugele oma fantaasiatesse eksida. Keskendu sellele, mis on reaalselt saavutatav.

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Tervise ja Heaolu Horoskoop – Neljapäev, 20. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline kuulata oma keha ja mitte ületada

taiskuu horoskoop minuaeg.com

Tähemärgid, kes on sunnitud tõele vastu astuma (heas või halvas) neljapäeval 20.06.24 2024

Tähemärgid, Kes On Sunnitud Tõele Vastu Astuma Neljapäeval, 20. juunil 2024: 1. Sõnn (20. aprill