Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
Tarokaart

Taroskoop – Teisipäev 14 november 2023

 1. Jäär: Kaart – “Võitlusvanker”. See päev toob sulle energia ja julguse, et võtta kontroll oma tegevuste üle. Võid leida end olukorrast, kus on vaja näidata oma juhtimisoskusi ja otsustavust.

 1. Sõnn: Kaart – “Mõõgad Rüütel”. Täna võib olla vajalik kiire mõtlemine ja otsustamine. Ole valmis tegutsema julgelt, kuid ära unusta kaaluda oma sõnade ja tegude tagajärgi.

 1. Kaksikud: Kaart – “Maailm”. Sa võid kogeda tänasel päeval edu ja täitumist. See on suurepärane aeg lõpetada vanad projektid ja alustada uusi.

 1. Vähk: Kaart – “Täht”. See päev toob lootust ja inspiratsiooni. Usalda oma intuitsiooni ja ole avatud uutele võimalustele, mis su teele tulevad.

 1. Lõvi: Kaart – “Eremit”. Täna on hea aeg eneseanalüüsiks ja mõtisklemiseks. Võta aega iseenda jaoks ja mõtle, mis on sinu jaoks tõeliselt oluline.

 1. Neitsi: Kaart – “Temperance”. Tasakaal ja mõõdukus on tänase päeva võtmesõnad. Leia harmoonia oma sisemiste ja välimiste maailmade vahel.

 1. Kaalud: Kaart – “Pentacle’ite Äss”. Täna on suurepärane päev keskenduda materiaalsetele ja praktilistele aspektidele oma elus. Võimalus uuteks algusteks finants- või karjäärisfääris.

 1. Skorpion: Kaart – “Mõõgad Äss”. Sel päeval võid avastada uusi tõdesid või saada selgust keerulistes küsimustes. Ole valmis vastu võtma ja rakendama uusi ideid.

 1. Ambur: Kaart – “Ratas”. Tänane päev toob muutusi ja uusi võimalusi. Ole avatud muutustele ja lase universumil juhtida sind.

 1. Kaljukits: Kaart – “Pentacle’ite Kuninganna”. Täna võid tunda end eriti kindlalt oma oskustes ja võimetes. Suurepärane päev tegeleda finants- või karjäärialaste küsimustega.

 1. Veevalaja: Kaart – “Pentacle’ite Rüütel”. See päev võib tuua praktilisi väljakutseid, mis nõuavad kindlat pead ja praktilist mõtlemist. Ole valmis tegutsema otsustavalt.

 1. Kalad: Kaart – “Kohtupäev”. Tänane päev võib tuua olulisi otsuseid ja ümberhindamisi. Ole valmis võtma vastutust oma valikute eest ja liikuma edasi uutele radadele.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Kantsler Vseviov Brüsselis: peame tegudega sundima Venemaa kurssi muutma

18. ja 19. aprillil viibis välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov visiidil Brüsselis, kus kohtumistel NATO ja

83098745 136590864704593 7382531267673579511 o

Meie seast lahkus ajakirjanik Ene Veiksaar

Kirjutan need read siia, et austada ja meenutada head kolleegi ning mõttekaaslast, Ene Veiksaart. Kuigi

error: Sisu on kaitstud!