Wednesday , 19 June 2024
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Reede, 7. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keisrinna
Täna võib sul olla tugev seos oma loovuse ja produktiivsusega. Kasuta seda energiat, et tuua esile uusi ideid ja projekte. Keisrinna soovitab ka hoolitseda enda ja teiste eest – ole lahke ja toetav.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Torn
Tänane päev võib tuua ootamatuid muutusi või väljakutseid. Torn sümboliseerib purunemist ja ümberkorraldusi, kuid ära karda – see on võimalus ehitada midagi uut ja paremat. Ole paindlik ja avatud muutustele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Maag
Sul on täna võime oma ideid ja plaane teostada. Maag toob kaasa enesekindluse ja oskused, mida vajad edu saavutamiseks. Kasuta oma loovust ja nutikust, et viia ellu oma visioonid.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Karikate Kuninganna
Täna keskendu oma emotsioonidele ja intuitsioonile. Karikate Kuninganna esindab hoolivust ja empaatiat. Ole avatud oma tunnete väljendamisele ja kuula ka teiste vajadusi. See toob harmooniat suhetesse.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Mõõkade Kuningas
Täna on päev, mil tuleb rakendada oma intellektuaalseid oskusi ja otsustusvõimet. Mõõkade Kuningas sümboliseerib selget mõtlemist ja õiglasi otsuseid. Kasuta oma analüütilist mõtlemist ja ole õiglane.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Pentaklite Üheksa
Täna on hea päev nautida oma töö vilju ja tunnustada oma saavutusi. Pentaklite Üheksa tähistab küllust ja rahulolu. Võta aega, et tänada iseennast ja nautida oma edu.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Õigluse Kaart
Täna keskendu tasakaalu ja õigluse saavutamisele. Õigluse kaart kutsub sind üles tegutsema ausalt ja õiglaselt. Vaata oma olukorda objektiivselt ja tee otsused, mis on kooskõlas sinu väärtustega.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm
Ära lase end hirmutada – Surma kaart sümboliseerib transformatsiooni ja uuenemist. Täna on päev, mil pead võib-olla midagi vana ja mittetoimivat lõpetama, et teha ruumi uuele ja paremaks muutmiseks.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Karikate Kümme
Täna on päev, mil koged õnne ja harmooniat oma suhetes. Karikate Kümme sümboliseerib emotsionaalset täitumust ja rahulolu. Naudi aega pere ja sõpradega, see toob sulle suurt rõõmu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Kuu
Täna keskendu oma sisemistele tunnetele ja intuitsioonile. Kuu kaart viitab, et kõik ei pruugi olla nii, nagu esmapilgul paistab. Ole ettevaatlik ja usalda oma sisetunnet, et navigeerida läbi ebakindluse.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Tähetorn
Tähetorn sümboliseerib lootust ja inspiratsiooni. Täna on päev, mil saad uut energiat ja motivatsiooni oma eesmärkide saavutamiseks. Usalda oma unistusi ja püüa täita oma ambitsioone.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Karikate Kaks
Täna keskendu suhetele ja partnerlusele. Karikate Kaks sümboliseerib harmooniat ja koostööd. Võta aega, et tugevdada sidet oluliste inimestega oma elus ja loo uusi positiivseid ühendusi.

Kokkuvõte: See päev toob mitmeid võimalusi enesearenguks ja suhete parandamiseks. Iga tähtkuju jaoks on eriline sõnum ja juhatus, mida järgida. Olge avatud uutele kogemustele ja usaldage oma sisetunnet. Ilusat päeva ja edukat nädalavahetust!

Vaata ka:

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika

euroopa liit minuaeg.com

Euroopa poolaasta kevadpaketi keskmes on ELi konkurentsivõime ja riikide rahanduse usaldusväärsus

Euroopa poolaasta 2024. aasta kevadpaketi raames annab komisjon täna liikmesriikidele poliitilisi suuniseid, kuidas luua tugevat