Wednesday , 19 June 2024
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär

Kaardid: Otsus ja 6 Sauad

Otsuse kaart toob selgust ja arusaamist, mida sa tegelikult tahad ja vajad, ning kuidas need soovid maailma ümberringi seonduvad. 6 Sauad toovad võitu ja tunnustust, mis näitab, et teised reageerivad hästi sinu energiale ja vaadetele. See on suurepärane kuu isiklike projektide edendamiseks ja suurte sammude astumiseks.

Sõnn

Kaardid: Erak ja Sauade Leht

Erak näitab, et sul on palju tarkust ja teadmisi, mida jagada, kuid Sauade Leht toob kergemeelse ja seiklusliku meeleolu. Parim viis oma teadmisi maailmaga jagada on näidata oma tegevuse ja eeskujuga, mitte ainult sügavas mõttes ja kaalutlemises.

Kaksikud

Kaardid: Mõõdukus (pööratud) ja 2 Mõõka

Sa võid end tunda tasakaalust väljas ja ebakindlana, olles justkui ristteel ja kahtlemata, mis on õige tee. Mõõdukuse pööratud kaart toob kannatamatust ja rahutust. Leia rahu ja tasakaal enda sees, enne kui üritad leida vastuseid väljastpoolt.

Vähk

Kaardid: Surm ja Pentaklite Leht (pööratud)

Surm toob isikliku transformatsiooni ja suured muutused. Pentaklite Leht pööratud näitab, et praktilised kohustused võivad sel ajal tunduda aeglased ja rasked. Keskendu sisemisele kasvule ja identiteedi arendamisele.

Lõvi

Kaardid: Maailm ja Karikate Rüütel (pööratud)

Maailm laiendab sinu horisonte ja toob täisringi tunde. Kuid Karikate Rüütel pööratud toob emotsionaalset ebakindlust. Naudi laienemist ja uute võimaluste avanemist, kuid ole enda vastu kannatlik ja armuline.

Neitsi

Kaardid: Maag ja Karikate Kuninganna (pööratud)

Maag näitab, et oled oma loova jõu tipus. Karikate Kuninganna pööratud aga toob esile sisemise ebamugavuse ja emotsionaalse korratuse. Tööalaselt ja loominguliselt läheb hästi, kuid sisemaailmas võib olla veidi segadust.

Kaalud

Kaardid: Keiser ja 4 Pentaklit

Keiser toob kontrolli ja otsustavust, kuid 4 Pentaklit hoiatab, et ära muutuks liiga individualistlikuks või ahneks. Hea juht teab ka, kuidas tagasi anda ja oma ressursse jagada.

Skorpion

Kaardid: Hierofant ja Karikate 10 (pööratud)

Hierofant toob esile vajaduse taasavastada oma väärtused ja tulevikunägemus. Karikate 10 pööratud aga võib paljastada, mis ei sobi sinu unistuste ja intuitsiooniga. See on hea aeg ümberkorraldamiseks ja oma tõelise kutsumuse leidmiseks.

Ambur

Kaardid: Kõrge Preester ja Mündide Leht

Kõrge Preester toob teadlikkust ja sisemisi muutusi, mis ilmnevad hiljem materiaalses maailmas. Mündide Leht pööratud aga hoiatab raskuste eest praktilistes küsimustes, mis võivad vajada kannatlikkust ja sisemist tööd.

Kaljukits

Kaardid: Päike ja Mündide 3

Päike toob edu, enesekindlust ja uusi algusi. Mündide 3 näitab, et saad oma karjääris edasi liikuda tänu oma oskustele ja töökusele. See on hea aeg oma professionaalsete eesmärkide saavutamiseks.

Veevalaja

Kaardid: 6 Pentaklit ja Sauade Kuningas

6 Pentaklit näitab, et minevikuprobleemid on lahendatud ja sinu sissetulek on stabiilne. Sauade Kuningas toob esile mõjuvõimu ja sõltumatuse, mis aitab kaasa sinu professionaalsele edule.

Kalad

Kaardid: Tõld ja Karikate 7

Tõld toob jõu ja tahtejõu, et edasi liikuda, kuid Karikate 7 hoiatab illusioonide ja segaduste eest. Keskendu oma eesmärkidele ja ole teadlik, mis on tõeline ja mis mitte.

Need kaardid annavad sulle juhised ja selguse, kuidas oma päeva ja kuu paremini planeerida!

Vaata ka:

USA aukonsulid 1

Välisminister Tsahkna USA aukonsulitele: olete oluline täiendus meie diplomaatilisele võrgustikule

Välisminister Margus Tsahkna kohtus täna, 19. juunil Eesti aukonsulitega Ameerika Ühendriikides, et tutvustada Eesti välispoliitika

euroopa liit minuaeg.com

Euroopa poolaasta kevadpaketi keskmes on ELi konkurentsivõime ja riikide rahanduse usaldusväärsus

Euroopa poolaasta 2024. aasta kevadpaketi raames annab komisjon täna liikmesriikidele poliitilisi suuniseid, kuidas luua tugevat