Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Reede 23 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keiser Sõnum: Reedel on teil võimalus võtta juhtroll oma elus. Olge otsustav ja usaldage oma võimet juhtida. Tööalased projektid võivad vajada teie tähelepanu ja otsustavust.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Maailm Sõnum: See päev toob endaga kaasa tsükli lõppemise ja uute võimaluste alguse. Miski, mille nimel olete pikalt vaeva näinud, võib lõpuks vilja kanda. Olge avatud uutele algustele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Narr Sõnum: 23. veebruaril võite tunda vabadust proovida midagi uut ja tundmatut. See on suurepärane päev katsetamiseks ja oma mugavustsoonist väljumiseks. Ärge kartke võtta riske.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Torn Sõnum: Valmistuge ootamatuteks muutusteks. Kuigi need võivad alguses tunduda häirivad, on need lõpuks teie hüvanguks. Õppige muutustega kohanema ja leidke neis peituv võimalus kasvuks.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Päike Sõnum: Teid ootab ees õnnelik ja helge päev. Päike toob endaga kaasa rõõmu, energia ja loovuse. Jagage seda positiivset energiat ka teistega.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Erak Sõnum: Võtke aega iseendale ja oma mõtetele. Erak soovitab teil otsida sisemist tarkust ja juhiseid. See on hea päev meditatsiooniks ja enesepeegelduseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Õiglus Sõnum: Teie ees seisavad otsused, mis nõuavad ausust ja õiglust. Kaaluge hoolikalt kõiki võimalusi ja tehke valikud, mis on kõige õiglasemad kõigi osapoolte jaoks.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm Sõnum: Ärge kartke muutusi. Surmakaart sümboliseerib transformatsiooni ja uuenemist. See on aeg vanast lahti lasta, et teha ruumi uuele.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Temperants Sõnum: Otsige tasakaalu ja harmooniat. Temperants tuletab teile meelde, et mõõdukus ja kannatlikkus viivad pikaajalise rahulolu ja edu juurde.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Kurat Sõnum: Olge teadlikud sõltuvustest või piirangutest, mis võivad teid tagasi hoida. Kurat kutsub teid üles nende ahelate murdmisele ja vabaduse leidmisele.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuu Sõnum: 23. veebruaril võite tunda, et teid ümbritseb ebakindlus või segadus. Kuu kaart julgustab teid usaldama oma intuitsiooni ja otsima selgust oma sisemisest tarkusest. Olge teadlikud illusioonidest ja proovige leida tõde oma tunnete ja unenägude kaudu.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!