Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Kaart: Keiser Tähendus: Täna on hea päev oma autoriteedi ja juhtimisoskuste kasutamiseks. Võid tunda end eriti enesekindlana ja võimekana, seega ära karda võtta vastutust ja juhtida teisi.

Sõnn: Kaart: Karikate kuningas Tähendus: Täna on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja oma südamele kuulamiseks. Võid tunda end eriti tundlikuna ja empaatilisena, seega ära karda oma tundeid väljendada ja teisi toetada.

Kaksikud: Kaart: Mõõkade kuninganna Tähendus: Täna on hea päev oma intellekti ja analüüsivõimete kasutamiseks. Võid tunda end eriti teravmeelsena ja loogiliselt mõtlevana, seega ära karda keerulisi probleeme lahendada ja uusi ideid genereerida.

Vähk: Kaart: Karikas Tähendus: Täna on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja oma lähedastega aja veetmiseks. Võid tunda end eriti tundlikuna ja hoolivana, seega ära karda oma tundeid väljendada ja oma lähedastele tuge pakkuda.

Lõvi: Kaart: Sauade kuningas Tähendus: Täna on hea päev oma loovuse väljendamiseks ja oma talentide jagamiseks. Võid tunda end eriti energilisena ja enesekindlana, seega ära karda oma valgust särada lasta ja teisi inspireerida.

Neitsi: Kaart: Mõõkade rüütel Tähendus: Täna on hea päev oma intellekti ja analüüsivõimete kasutamiseks. Võid tunda end eriti teravmeelsena ja loogiliselt mõtlevana, seega ära karda keerulisi probleeme lahendada ja uusi ideid genereerida.

Kaalud: Kaart: Õigluse kaart Tähendus: Täna on hea päev õigluse ja tasakaalu eest seismiseks. Võid tunda end eriti diplomaatilisena ja tasakaalustatuna, seega ära karda aidata teistel omavahel leppida ja kompromisse leida.

Skorpion: Kaart: Surm Tähendus: Täna on hea päev vanade asjadega hüvastijätmiseks ja uute alguste tegemiseks. Võid tunda end pisut ärevil ja ebakindlana, seega ära karda uskuda oma intuitsiooni ja astuda tundmatusse.

Ambur: Kaart: Mõõkade kümme Tähendus: Täna on hea päev oma emotsioonidega tegelemiseks ja oma stressiga toimetulemiseks. Võid tunda end pisut väsinuna ja kurnatuna, seega ära karda leida aega iseendale ja puhata.

Kaljukits: Kaart: Pentagrammide kuningas Tähendus: Täna on hea päev oma praktiliste oskuste ja töökuste kasutamiseks. Võid tunda end eriti distsiplineerituna ja pühendununa, seega ära karda raskelt tööd teha ja oma eesmärke saavutada.

Veevalaja: Kaart: Pentagrammide kümme Tähendus: Täna on hea päev oma materiaalsete asjadega tegelemiseks ja oma rahaasjade korrastamiseks. Võid tunda end pisut materialistlikuna ja ahnena, seega ära karda olla helde ja jagada oma õnne teistega.

Kalad: Kaart: Unistus Tähendus: Täna on hea päev oma kujutlusvõime kasutamiseks ja oma unistuste poole püüdlemiseks. Võid tunda end eriti inspireerituna ja loovana, seega ära karda oma ideid jagada ja maailma muuta. Võid tunda end ka pisut segaduses ja ebamäärases, seega võta aega oma mõtete selgitamiseks ja intuitsiooni kuulamiseks. Lõpuks, ära unusta unistada ja uskuda, et kõik on võimalik.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!