Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev 27 Juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Täna võib sind saata Kõrgepreestrinna energia, mis kutsub sind sügavamale mõistmise ja intuitsiooni juurde. Võta aega kuulata oma sisemist häält ja usalda oma sisetunnet. Võib-olla leiad vastused, mida oled otsinud, omaenda sisemistest tarkustest.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)
Imperaator võib täna olla su juhiks. See kaart esindab korda ja struktureeritust. Võta aega organiseerida oma päev ja keskenduda praktilistele ülesannetele. Võid leida, et just täna saad palju tehtud, kui hoiad oma eesmärgid selged ja sihikindlad.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)
Armastajad toovad täna esile suhteid ja valikuid. Võib-olla seisad silmitsi olulise otsusega või on sul vaja pöörata tähelepanu oma lähedastele. Kuula oma südant ja vali tee, mis tundub sulle kõige õigema ja ausamana.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)
Käru kaart annab märku liikumisest ja edasiliikumisest. Kui oled tundnud end ummikus, võib täna olla päev, mil leiad uue tee või võimaluse edasi liikuda. Võta initsiatiiv ja usalda oma võimet suunata oma elu soovitud suunas.

Lõvi (23. juuli – 22. august)
Jõu kaart tuletab meelde, et tegelik tugevus peitub kaastundes ja mõistmises. Võib-olla seisad täna silmitsi väljakutsega, mis nõuab emotsionaalset tugevust. Ära karda näidata oma haavatavust ja ole valmis toetama teisi oma südame headusega.

Neitsi (23. august – 22. september)
Erak tuletab sulle meelde vajadust enesesse vaatamiseks ja mõtisklemiseks. Võta täna aega, et olla oma mõtetega ja reflekteerida oma teekonna üle. Võib-olla leiad sügavamat arusaamist ja selgust, kui lubad endale hetke vaikust.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)
Õigluse kaart rõhutab tasakaalu ja õiglust. Täna võib esile kerkida olukord, mis nõuab ausust ja õiglast kohtlemist. Püüa hoida oma mõtted ja teod tasakaalus ning otsi õiglust kõigis oma tegemistes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)
Surm ei tähenda füüsilist lõppu, vaid pigem transformatsiooni ja muutust. Täna võib olla päev, mil sul tuleb midagi vana maha jätta, et teha ruumi uuele. Ole avatud muutustele ja usalda, et kõik, mis juhtub, teenib sinu kõrgemat heaolu.

Ambur (22. november – 21. detsember)
Mõõdukus soovitab tasakaalu ja mõõdukust. Võib-olla pead täna leidma harmoonia erinevate eluvaldkondade vahel. Ole kannatlik ja püüa vältida äärmusi, sest tasakaalustamine toob sulle rahu ja selgust.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kuradikaart võib viidata kiusatustele ja piirangutele. Täna võib esile kerkida olukord, mis paneb proovile sinu tahtejõu ja kindlameelsuse. Ole teadlik oma piirangutest ja leia viise, kuidas vabastada end sellest, mis sind tagasi hoiab.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Täht on lootuse ja inspiratsiooni sümbol. Täna võid leida uut inspiratsiooni või avastada, et sinu unistused on lähemal kui arvasid. Hoia oma südames lootus ja usalda, et oled õigel teel.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)
Kuu viitab intuitsioonile ja alateadvusele. Täna võib olla päev, mil sinu unenäod ja intuitsioon on eriti tugevad. Kuula oma sisetunnet ja jälgi oma unistusi, sest need võivad tuua olulisi sõnumeid ja juhatust.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi