Esmaspäev , 11 detsember 2023
Erakorralised uudised
tarokaart

Taroskoop: Neljapäev, 2. november 2023

Üldised trendid: Täna on päev, mil keskenduda oma eesmärkidele ja püüdlustele. Päeva valitseb Õiglus, mis sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat. See on hea päev, et teha otsuseid, lahendada konflikte ja saavutada kompromisse.

Loe ka: Novembrikuu taroskoop kõigile tähemärkidele

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et keskenduda oma karjäärile või haridusele. Sul on palju energiat ja keskendumisvõimet, mida saad kasutada oma eesmärkide saavutamiseks. Võib-olla saad võimaluse oma karjääris edasi liikuda või õppida midagi uut.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Täna on hea päev, et tegeleda oma isiklike suhetega. Sul on soov teistega lähedasemaks saada ja oma tundeid väljendada. Võid veeta aega lähedastega või kohtuda kellegagi uuega.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Täna on hea päev, et olla loominguline ja väljendada end. Sul on palju ideid ja inspiratsiooni. Võid tegeleda kunsti, muusika või kirjutamisega.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Täna on hea päev, et tegeleda oma perekonna ja koduga. Sul on soov luua kodust ja turvalist keskkonda. Võid veeta aega lähedastega või teha kodus remonti või koristust.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Täna on hea päev, et tegeleda oma karjääriga või ambitsioonidega. Sul on palju energiat ja motivatsiooni, mida saad kasutada oma eesmärkide saavutamiseks. Võid teha olulisi otsuseid oma karjääri kohta või võtta endale uusi väljakutseid.

Neitsi (23. august – 22. september): Täna on hea päev, et tegeleda oma tervise ja heaoluga. Sul on soov olla terve ja hoolitseda oma keha eest. Võid alustada uut treeningrutiini või tervislikumat toitumist.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Täna on hea päev, et tegeleda oma suhete ja lähedastega. Sul on soov luua sügavamaid sidemeid teistega. Võid veeta aega lähedastega või rääkida kellegagi, kes on sulle oluline.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Täna on hea päev, et tegeleda oma rahaasjadega. Sul on hea intuitsioon ja otsustusvõime. Võid teha olulisi otsuseid oma raha kohta või investeerida.

Ambur (22. november – 21. detsember): Täna on hea päev, et reisida või uusi asju avastada. Sul on soov õppida ja näha maailma. Võid planeerida reisi või minna ekskursioonile.

Loe ka: Novembrikuu taroskoop kõigile tähemärkidele

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Täna on hea päev, et tegeleda oma karjääriga või ambitsioonidega. Sul on selge visioon oma tuleviku kohta. Võid teha olulisi otsuseid oma karjääri kohta või alustada uut projekti.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Täna on hea päev, et tegeleda oma sõprade ja kogukonnaga. Sul on soov aidata teisi ja muuta maailma paremaks. Võid teha vabatahtlikku tööd või aidata sõpra või pereliiget.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Täna on hea päev, et tegeleda oma loomingulise poolega. Sul on palju ideid ja inspiratsiooni. Võid tegeleda kunsti, muusika või kirjutamisega.

Vaata ka:

ingel advent minuaeg.com jpg

Ingli Sõnum: Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Sel perioodil on oluline märgata ja hinnata elu väikeseid imesid. Iga päev toob endaga kaasa

love 2331486 960 720 576x560 1

Nädala armastuse horoskoop – Esmaspäev 11.12 – Pühapäev 17.12.2023

Kalad (19. veebruar – 20. märts) Üldine suundumus: Te olete unistav ja empaatiline, otsides sügavat

error: Sisu on kaitstud!