Neljapäev , 25 aprill 2024
Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)

Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu ja oma tegude eest. Ole enesekindel ja tee julgeid otsuseid. Võid saavutada edu ja tunnustust, kui oled järjekindel ja sihikindel.

Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Kaart: Karikate kuninganna. Täna on aeg emotsioonidele ja intuitsioonile keskenduda. Kuula oma südant ja tegutse vastavalt oma sisetundele. Võid leida armastust ja õnne, kui oled avatud uutele kogemustele.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

Kaart: Mõõkade rüütel. Täna on aeg tegutseda kiiresti ja otsustavalt. Ole valmis ootamatusteks ja ole valmis oma plaane muutma vastavalt oludele. Võid saavutada edu, kui oled paindlik ja kohanemisvõimeline.

Vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kaart: Karikate kümme. Täna on aeg lõõgastumiseks ja nautimiseks. Ole koos oma lähedastega ja tee midagi, mis sulle meeldib. Võid leida rahu ja õnne oma pere ja sõprade seltsis.

Lõvi (23. juuli – 22. august)

Kaart: Sauade viis. Täna on aeg raskuste ja takistustega silmitsi seista. Ole tugev ja ära anna alla. Võid saavutada edu, kui oled visad ja järjekindlad.

Neitsi (23. august – 22. september)

Kaart: Mõõkade neli. Täna on aeg puhata ja ennast laadida. Võta aega iseendale ja tee midagi, mis aitab sul lõõgastuda ja stressist vabaneda. Võid leida rahu ja vaikust meditatsiooni või looduses viibides.

Kaalud (23. september – 22. oktoober)

Kaart: Õigluse kaart. Täna on aeg olla õiglane ja aus. Kaalu kõiki aspekte ja tee õige otsus. Võid saavutada harmoonia ja tasakaalu oma elus, kui oled õiglane ja aus oma tegudes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Kaart: Surm. Täna on aeg muutusteks ja transformatsiooniks. Ole valmis lahti laskma vanadest harjumustest või suhetest, mis ei teeni sind enam. Embracing change will lead you to new beginnings.

Ambur (22. november – 21. detsember)

Kaart: Mõõdukus. Täna on oluline leida tasakaal ja harmoonia. Ära mine liialdustesse üheski eluvaldkonnas. Terviklikkus ja sisemine rahu on sinu võtmed edukaks päevaks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Kaart: Kuradi kaart. Täna on aeg olla ettevaatlik ja vältida kiusatusi. Ole truu oma väärtustele ja ära tee midagi, mida sa hiljem kahetsed. Võid saavutada edu ja edu, kui oled distsiplineeritud ja keskendunud oma eesmärkidele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kaart: Täht. Täna on päev täis lootust ja inspiratsiooni. Sinu unistused on käeulatuses, nii et ära karda püüelda suure poole. Vaimne kasv ja selgus on samuti esile tõstetud.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Kaart: Kuu. Täna on aeg olla tundlik ja intuitiivne. Pööra tähelepanu oma emotsioonidele ja unistustele. Võid leida vastuseid oma küsimustele, kui oled avatud oma intuitsioonile.

Vaata ka:

juripaev.jpg

Täna on JÜRIPÄEV 23 aprill

Jüripäeva nimetus märgib kirikukalendris püha Jüri (Georgi) surmapäeva. Pühapiltidel sümboliseerib püha Jüri lohetapjana ristiusu võitu

ingel

Ingli sõnum teisipäevaks, 23. aprilliks 2024

Usalda oma intuitsiooni ja lase sellel sind juhtida. Täna on päev, mil sinu inglid eriti

error: Sisu on kaitstud!