Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 detsember 2023

 1. Jäär (21. märts – 19. aprill): Praegu võib sul tekkida soov end rohkem väljendada ja võtta rohkem riske. Oluline on leida tasakaal eneseväljenduse ja teiste arvamuse vahel. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Sõnn (20. aprill – 20. mai): Võid tunda vajadust stabiilsuse ja kindluse järele. Oluline on praegu keskenduda praktilistele asjadele ja luua kindel alus tulevikuks. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sul võib olla palju ideid ja uudishimu erinevate valdkondade vastu. Kasuta seda aega oma teadmiste laiendamiseks ja suhtlemisoskuste arendamiseks. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Vähk (21. juuni – 22. juuli): Praegu võid olla tundlikum kui tavaliselt. Oluline on hoolitseda enda ja lähedaste eest ning luua enda ümber rahustav ja toetav keskkond. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Lõvi (23. juuli – 22. august): Su enesekindlus võib olla kõrgem. Ära karda võtta juhtimist ning kasuta seda aega oma loovuse ja loomingulisuse väljendamiseks. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Neitsi (23. august – 22. september): Detailidele keskendumine võib olla praegu oluline. Oluline on tegeleda korralduse ja struktuuriga ning teha praktilisi samme oma eesmärkide suunas. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Kaalud (23. september – 22. oktoober): Suhted ja koostöö võivad olla praegu olulised. Püüa säilitada tasakaal erinevate aspektide vahel ning leida harmoonia oma suhetes. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sügavad tunded ja uuringud võivad praegu olla esiplaanil. See on aeg, mil süveneda olulistesse teemadesse ja uurida enda sisemist maailma. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Ambur (22. november – 21. detsember): Uued ideed ja seiklused võivad sind kutsuda. Kasuta seda aega avastamiseks ja õppimiseks erinevatest kultuuridest ja valdkondadest. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Sa võid tunda suuremat vastutust ja soovi saavutada oma eesmärke. Oluline on seada selged eesmärgid ning teha plaane nende saavutamiseks. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Sinu vabadusvajadus võib olla suurem. Oluline on praegu järgida oma unikaalseid ideid ja olla avatud uutele lähenemisviisidele. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

 1. Kalad (19. veebruar – 20. märts): Intuitsioon võib olla praegu eriti terav. Kuula oma sisetunnet ja ole avatud loovatele ja emotsionaalsetele väljendusviisidele. Loe ka: Detsembri armuhorosoop kõigile tähemärkidele.

Vaata ka:

kaja kallas

– Eesti peaminister Kaja Kallas kohtus Varssavis Poola peaministri Donald Tuskiga, kellega arutati Ukraina toetamist ja Läänemere regiooni julgeolekut.

Eesti peaminister rõhutas kohtumisel, et Ukraina vajab kiiresti laskemoona, aga ka pikaajalist sõjalist abi. “Eesti

Kivioli uus uhishoone 2023726

Põhja päästekeskuse sündmused 11.04 – 12.04.2024

Tallinn 11.04 kell 15.39 sõitsid päästjad Põhja-Tallinnasse Manufaktuuri tänavale, kust oli tulnud teade sügavasse kraavi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Sisu on kaitstud!