Esmaspäev , 26 veebruar 2024
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 10. veebruar 2024

Päeva kaart: Mõõkade 5

Mõõkade 5 kaart sümboliseerib konflikte, pingeid ja arusaamatusi. See on hoiatus, et täna võivad tekkida vaidlused ja erimeelsused. Oluline on olla ettevaatlik oma sõnade ja tegudega ning vältida impulsiivseid otsuseid.

Nõuanne:

  • Püüdke jääda rahulikuks ja tasakaalukaks.
  • Kuulake teisi enne, kui räägite.
  • Otsige kompromisse ja lahendusi, mis sobivad kõigile.

Tähemärkide ennustused:

Jäär: Täna on hea päev, et tegeleda oma emotsioonidega. Te olete eriti tundlik ja teil on suur võime oma tundeid mõista. Kasutage seda energiat, et endaga aus olla, oma vajadusi väljendada ja oma emotsionaalset heaolu parandada.

Sõnn: Täna on hea päev, et tegeleda praktiliste ülesannetega ja oma elu korrastada. Te olete eriti organiseeritud ja teil on suur võime detailidele tähelepanu pöörata. Kasutage seda energiat oma kodukorras seadmiseks, projektide lõpetamiseks või oluliste asjadega tegelemiseks.

Kaksikud: Täna on hea päev suhtlemiseks ja suhtlemiseks. Te olete eriti jutukas ja teil on suur võime inimestega ühendust luua. Kasutage seda energiat, et veeta aega oma lähedastega, uusi sõpru leida või oma ideid jagada.

Vähk: Täna on hea päev, et tegeleda oma intuitsiooniga ja vaimse arenguga. Te olete eriti tundlik ja teil on suur võime oma sisemist häält kuulda. Kasutage seda energiat meditatsiooniks, eneserefleksiooniks või vaimsete praktikatega tegelemiseks.

Lõvi: Täna on hea päev seikluste ja uute kogemuste jaoks. Te olete eriti uudishimulik ja teil on suur soov maailma avastada. Kasutage seda energiat reisimiseks, uute hobide proovimiseks või uute inimestega kohtumiseks.

Neitsi: Täna on hea päev, et tegeleda oma karjääri ja ambitsioonidega. Te olete eriti motiveeritud ja teil on suur võime oma eesmärke saavutada. Kasutage seda energiat, et tööd teha, oma oskusi arendada või uusi võimalusi otsida.

Kaalud: Täna on hea päev, et tegeleda oma rahaliste asjadega. Te olete eriti praktiline ja teil on suur võime oma raha targalt hallata. Kasutage seda energiat oma eelarve koostamiseks, säästude suurendamiseks või investeeringute tegemiseks.

Skorpion: Täna on hea päev, et tegeleda oma suhetega ja lähedastega. Te olete eriti armastav ja teil on suur võime teistega sügavat sidet luua. Kasutage seda energiat, et veeta aega oma lähedastega, oma tundeid väljendada ja oma suhteid tugevdada.

Ambur: Täna on hea päev, et tegeleda oma tervisega ja heaoluga. Te olete eriti energiline ja teil on suur võime oma keha eest hoolitseda. Kasutage seda energiat treenimiseks, tervisliku toitumise

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

26.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 1 liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 26 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 25.02.2024 kella

minuaeg.com uudised

Põhja päästekeskuse operatiivsündmused 23.02 – 26.02.2024

Tallinn 23.02 kell 11.00 teavitati häirekeskust, et Mustamäel E. Vilde tee kortermajas tunneb teataja oma

error: Sisu on kaitstud!