Erakorralised uudised
taroskoop minuaeg.com

Taroskoop: Kolmapäev 10 juuli 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Õigluse kaart
Täna on tasakaalu ja õigusemõistmise päev. Kui oled olnud aus ja õiglane, võid oodata positiivseid tulemusi. Kui on lahendamata konfliktid, siis täna on hea aeg nende klaarimiseks.

Sõnn (20. aprill – 20. mai): Pentaklite Kuningas
Rõhk on stabiilsusel ja praktilisusel. Finantsküsimused ja töö on täna esikohal. Ole kindel oma otsustes ja jätka kindlalt seatud eesmärkide suunas liikumist.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni): Sauade Kolm
Täna avaneb uusi võimalusi ja perspektiive. Oled teel oma eesmärkide poole ja võid näha esimesi edusamme. Ole avatud ja valmis tegutsema, kui võimalused tekivad.

Vähk (21. juuni – 22. juuli): Karikate Üheksa
Täna on soovide täitumise ja rahulolu päev. Tunned end emotsionaalselt täidetuna ja rahulolevana. Naudi hetke ja ole tänulik kõigi heade asjade eest oma elus.

Lõvi (23. juuli – 22. august): Sauade Kuningas
Täna on päev, mil näitad oma juhtimisoskusi ja enesekindlust. Oled inspiratsiooniks teistele ja suudad motiveerida oma meeskonda. Kasuta oma energiat ja kirge positiivselt.

Neitsi (23. august – 22. september): Mõõkade Kümme
Võib tunduda, et miski lõppeb või toimub suur muutus. Kuigi see võib tunduda raske, on see vajalik samm uue alguse jaoks. Võta aega paranemiseks ja edasiliikumiseks.

Kaalud (23. september – 22. oktoober): Karikate Kaks
Täna on päev, mil keskendud suhetele ja partnerlusele. See võib tähendada romantilist kohtumist või sügavat ühendust sõbraga. Ole avatud ja aus oma tunnetes.

Skorpion (23. oktoober – 21. november): Sauade Kaks
Sa oled ristteel ja pead tegema olulise otsuse. Vaata oma võimalusi hoolikalt ja vali tee, mis viib sind su eesmärkidele lähemale. Ära karda astuda julgeid samme.

Ambur (22. november – 21. detsember): Karikate Kuninganna
Täna on päev, mil tunned end eriti empaatiliselt ja hoolitsevalt. Ole valmis toetama teisi ja kuulama nende muresid. Su intuitsioon on tugev ja aitab sul teha õigeid otsuseid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar): Pentaklite Kaks
Tasakaalu leidmine on täna võtmesõnaks. Sul võib olla mitmeid kohustusi ja projekte, mida pead juhtima. Ole paindlik ja kohanev, et hoida kõik kontrolli all.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar): Mõõkade Äss
Täna on vaimse selguse ja uute ideede päev. Võid leida lahendusi probleemidele või saada uusi inspiratsiooniallikaid. Ole avatud ja valmis tegutsema oma uute mõtete järgi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts): Karikate Seitse
Täna võib esile kerkida mitmeid võimalusi ja valikuid. Ole ettevaatlik illusioonide ja pettekujutelmade suhtes. Keskendu sellele, mis on tõeliselt oluline ja tee otsused kaalutletult.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale