Wednesday , 19 June 2024
Tarokaart

TAROSKOOP APRILLIKS. Aarmastuse, töö ja tervise

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Tunned, et sinu ootused, vajadused ja unistused on muutunud. Sa pead oma suhte või siis ootused tulevasele suhtele ümber hindama. Kui varem leppisid nii mõnegi asjaga, mis tegelikult ei käi sinu uskumustega kokku, siis nüüd tunned, kuidas mõni asi on lihtsalt liiga vale, et suudaksid seda taluda. Enda vastu aus olemine ja oma südame kuulamine on ainuõige asi.

Küllus. Üldiselt peaks tööelu sujuma hästi ning projektid, mille kallal töötad, edenevad edukalt. Küll aga võib su meelerahu rikkuda mõni intriig või kuulujutud. Katsu end nendest võimalikult vähe häirida lasta, inimeste arvamusi ja käitumist ei saa nagunii muuta. Tee lihtsalt seda, mille osas tunned, et see on õige ning las kadedad jäävad sinust selja taha maha.

Tervis. Nüüd pead tegelema sellega, et tugevdad oma meelekindlust ega anna kiusatustele järele. Sul on harjumusi, mis sinu keha ja meelt sugugi ei teeni ning just nüüd võiksid tegeleda sellega, et need endast välja juurida. Katsu halbade harjumuste asemele leida mingi muu tegevus, mida naudid. Sel juhul läheb mustrist väljamurdmine hoopis kergemini.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Armuasjades ootab ees hea aeg ning seda eriti siis, kui sul on huviobjekt juba olemas. Õhus on energiad, mis lasevad liikuda sügavate tunnete suunas. Selleks et romantilised tunded suureneksid, pead omalt poolt kaasa aitama ja olema kannatlik, kuid tea, et kõik liigub sinu jaoks väga positiivses suunas.

Küllus. Sind ootab ees üks väga hea uudis ja suurepärane pakkumine. Isegi kui tunned, et oled oma tööasjadega juba pikemat aega sisemiselt rahulolematu olnud, siis nüüd tasub küll oma silmad lahti hoida ja uute pakkumiste osas positiivselt meelestatud olla. Su ellu jõuab miski, mis parandab su majanduslikku olukorda.

Tervis. Nüüd tasub käia tervisekontrollis, lasta end üle vaadata ja teha vajadusel ka mõned testid. Nende teadmiste pinnalt võiksid teha omale jõukohase plaani, kuidas hakkad enda eest regulaarselt hoolitsema, et stress ei lõhuks vaimset ja füüsilist heaolu.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Kui soovid, et armuelu edeneks, pead alustama eelkõige iseendast ja selgeks tegema, mida sa tahad ning mida saad teha selleks, et soovitut ka saada. Ära lase end lihtsalt elul kaasa viia, vaid teadvusta, et sul endal on oma elu juhtimisel väga suur roll. Ka oma armuasju saad ise kujundada ja nüüd peadki ohjad oma kätte haarama ning targalt tegutsema.

Küllus. Sa oled olnud tegus ja panustanud sellesse, mis on sinu jaoks oluline. Nüüd märkad muutust milleski, mille osas sa ei uskunud, et see paremuse poole pöördub. Ka rahaasjad on positiivsed. Võid saada tagasi võla, mida oled kaua oodanud, preemiat või mõne väärtusliku kingituse.

Tervis. Võid tunda, et oled palju pingutanud ning andnud endast parima nii tööl kui kodus ja see on kaasa toonud ülepingutamise, stressi ja väsimuse ilmingud. Sa vajad vaikust ja puhkust. Pead leidma viisi, kuidas lõõgastuda ja aeg maha võtta, sest muidu kannatab tervis.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Armuelu sujub hästi, kui annad omalt poolt sellele võimaluse. Ole eluvoolus ja naudi õnnelikke hetki. Kui oled otsinud oma teist poolt, siis nüüd hoia silmad ja süda avatuna. Kui sinu tahtmised ja tunded on tasakaalus ning su elus on ruumi armastusele, siis saabub ka unelmate partner.

Küllus. Kipud praegu oma tööasjade ja sissetuleku pärast muretsema rohkem, kui asi seda väärt on. Muretsemine ei aita nagunii ühtegi probleemi lahendada, seega vaata üle, mida saaksid omalt poolt teha, et asju parandada, ning keskendu positiivsele. Kui vaja, palu abi, sest sinu ümber on inimesi, kes sind suurima heameelega toetavad nii nõu kui jõuga.

Tervis. Kui sul oli mõni tervisemure, siis nüüd hakkab see taanduma. Ja mitte tänu imele, vaid sinu enda järjepidevale tööle, mida oled iseenda heaks teinud. Sa oled õigel rajal enese eest hoolitsemisega. Seega jätka samas vaimus. Praegu võiksid algust teha ka meelerahu praktikate ja meditatsiooniga, see mõjuks hästi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Sinus avaneb justkui mingi maagiline külgetõmbejõud, mis paneb su ümbruse austajatest kihama. Oled enda südamega heas kontaktis ja universumiga sünkroonis. Kui millestki unistad või midagi/kedagi ihaldad, siis ei ole sinu jaoks mingit probleemi see ka oma ellu manifesteerida. Kasuta seda maagilist aega, et oma armuelus imesid korda saata.

Küllus. Sea endale korralikud eesmärgid, kuid varu ka kannatlikkust. Miski ei saabu üleöö. Sinus on tugev teotahe ja motivatsioon ning selle kombinatsiooni abil jõuad kaugele. Kõige tähtsam on endasse uskuda ja olla valmis oma unistuste nimel tööd tegema. Raha osas on praegu mõistlik küsida palgatõusu. Ära alahinda oma võimeid ega oskusi ning võta oma töö eest seda, mida oled väärt.

Tervis. Sul on olemas kõik eeldused selleks, et oma tervist ja enesetunnet parandada. Suudad kõik seatud eesmärgid ellu viia. Enda eest hoolitsemisel sobib hästi traditsiooniline ja pärimuslik lähenemine. Vaata üle ka oma uskumused ja mustrid. Ehk on aeg midagi positiivsemaks muuta.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui sul on kallim olemas, siis leiate nüüd omavahel parema klapi ning suudate selgeks rääkida mõne pikalt kripeldanud murekoha. Kui oled vallaline, siis on tähtis nautida elu, iseennast ja igapäevaseid rõõme, mida saatus pakub. Just siis, kui tunned, et oled heas energias ja avatud elule, kohtud kellegi enda jaoks sobivaga.

Küllus. Sa teed oma tööd suure kire ja entusiasmiga ning see aitab sul edukalt oma eesmärke saavutada. Kui oled soovinud oma raha kuskile paigutada, olgu see siis kinnisvarasse investeerida või tuntud kunstnike maale osta, siis järgi oma intuitsiooni. Tunned praegu eksimatult ära, kust saad korralikku tulu teenida.

Tervis. Oluline on stressitase madal hoida, mis tähendab sinu jaoks piisavat und, korralikku toitumist ja suhtlemist läheastega. Kui tunned, et ärevus tõstab pead, ära hoia seda endas, vaid jaga oma muret. Sa kipud praegu asju tumedates toonides nägema ja üle mõtlema ning vajad kedagi, kes aitaks sul asju reaalse pilguga näha.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade võid tunda, et sind ei hinnata ega väärtustata piisavalt. Ehk on aeg realistliku pilguga oma suhe või ootused tulevasele suhtele üle vaadata. Sul ei ole mõtet panustada sinna, kust midagi vastu ei tule. Oled väärt suhet, kus sind ei võeta iseenesestmõistetavalt, vaid hinnatakse ja armastatakse.

Küllus. Ees ootab liikumine uute tööülesannete juurde või lausa uue töökoha pakkumine. Igal juhul tasub praegu kõik uus ja huvitav vastu võtta, sest see on sulle ametialase arengu mõttes kasulik ja samas avab võimaluse hakata senisest rohkem teenima.

Tervis. Nüüd on oluline meeles pidada, et oleksid teadlikult kohal kõigis oma tegemistes. See tähendab ka oma keha ja hinge vajaduste märkamist. Kui mõistad, et oled tasakaalust väljas, ära jäta seda tähelepanuta, vaid asu kohe kasvõi väikeseid muutusi ellu viima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Kui sa oled vallaline ja valmis suhteks, siis nüüd pead astuma oma mugavustsoonist välja ja tegema midagi teisiti, kui oled seni teinud. Külasta uusi kohti, ole valmis tutvuma inimestega, mine mõnele kursusele või koolitusele. Anna armastusele võimalus end sinu elus ilmutada. Kui oled suhtes, pead nüüd võtma endale oma aega ning andma ka partnerile rohkem vabadust. Iga hinna eest peaksite vältima klammerdumist.

Küllus. Sa ei tohi lasta väikestel asjadel rikkuda oma plaane. Kui midagi ei lähe nii, nagu soovid, ära heida meelt. Hoia fookus suurel pildil. Keegi inimene võib proovida sinu töid ja tegemisi eksitada, kuid see ei õnnestu tal, kui oled tähelepanelik ja hoiad oma sihid silme ees.

Tervis. Isegi kui sind peaks kimbutama mõni tervisemure, siis saad sellest oma sisemise tugevuse ja tahtejõu abil üle. Praegune aeg on hea selleks, et maha jätta halb harjumus ja hakata juurutama uusi tervislikke eluviise. Kasuta oma hingejõudu ja tahet selleks, et end suurepärasesse vaimsesse ja füüsilisse vormi viia.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Ükskõik kas sa oled suhtes või vallaline, nüüd on aeg tähelepanelikult ja ausalt endasse vaadata. Kas sinu ootused ja soovid, mis puudutavad sinu armuelu, on üldse realistlikud? Kui palju sa ise omalt poolt teed selleks, et asjad toimiksid ja armastuse energia saaks takistusteta liikuda?

Küllus. Tunned end oma töökohal üsna mugavalt ja hinnatult. Isegi kui vahepeal oled mõelnud, et soovid töökohta vahetada või midagi muuta, siis praegu näed, et sind hinnatakse vääriliselt. Samas, kui sul on ikkagi soov leida uut tööd, siis praegu peaks olema saadaval nii mõnigi hea pakkumine. Tasub vaid ringi vaadata või sõprade-tuttavate käest võimalusi uurida.

Tervis. Nüüd on vaja tegutseda ja end liigutada. Sinu vaimne ja füüsiline tervis nõuavad, et annaksid endale piisavalt koormust ja liiguksid värskes õhus. Hea tervis ja nooruslik välimus tuleb siis, kui hoiad oma sisemise tule põlemas ja energiad liikumas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Enne kui saad saavutada vabadust ja harmooniat oma suhtes, pead selle leidma iseendas. Vaata endasse, kas sinus on süütunnet, allasurutud emotsioone, viha või kadedust. Kas oskad need tunded enda jaoks läbi töötada ja neil minna lasta või kannad neid endas? Alusta sellest, et kohtled ennast armastusega ja andestad. Nii endale kui ka teistele.

Küllus. Sa liigud uute tööülesannete juurde või antakse sinu vastutusalasse midagi uut. Igal juhul on see sinu jaoks ametialane areng ja võimalus midagi õppida ja uusi kogemusi omandada. Raha osas saad end sel kuul üsna vabalt tunda. Saad ära maksta mõned võlad või osta endale midagi, millest oled unistanud.

Tervis. Muretsed oma tervise pärast rohkem, kui peaksid. Ära lase igal ebameeldivustundel end ärritada. Usalda oma sisemist tarkust ja tunneta, millist toitu, liikumist või turgutust sinu keha ja meel vajavad. Vabasta endast hirm ja lihtsalt kuula oma keha.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et oled partnerist kuidagi eraldatud ja teievaheline side on tavalisest nõrgem. Ära oota selle parandamiseks välist impulssi, vaid räägi oma tunnetest ja soovidest. Ausus ja oma emotsioonide jaatamine on ainsad viisid, kuidas taasluua omavaheline tugev ühendus ja lähedus. Kui oled vallaline, siis praegu peaksid pigem keskenduma enesearmastuse suurendamisele ja oma vajaduste väljaselgitamisele.

Küllus. Tööalaselt võib sind ees oodata kas mõni reis, asukohamuutus või uuele töökohale asumine. Sinus võib olla ebakindlust ja hirmu, kuid sel pole tegelikult alust. Tee endale faktid selgeks ja liigu tasapisi edasi. Ilmselt vajavad sinu abi ja nõu ka kaaslased, ole toetav ja paku neile oma tuge. Rahaasjades või tulla ootamatuid pöördeid.

Tervis. Sa pead end ümbritsema positiivsete inimestega ning lubama endale hellitavaid hooldusi või toetavaid teraapiaid, kuna sinu meeleolu kipub langema ning stress ja ärevus tahavad võimust võtta. Kasuta positiivseid enesesisendusi, proovi aroomiteraapia jõudu ja turguta end looduslike toidulisanditega. Sa vajad leebet lisahoolitsust.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Sinu selle kuu taktika peaks olema järgmine: ära aja armastust taga, vaid tee sellele oma elus ruumi ja see ilmub. Isegi kui sa ei ole veel suhtes, siis tunned, et sinu ümber on romantika ja armastuse energiad. Naudi iseennast, koge erinevaid elamusi, mis raputavad sinu kehas ja meeles kõik liikvele, et võiksid end tunda täielikult kohal olevana ja elu nautivana.

Küllus. Sind võivad ees oodata üllatused, ootamatud keerdkäigud ja suunamuutused, mis panevad sind oma elu majanduslikule poolele teise pilguga vaatama. Rahaasju tuleks hetkel ajada väga ettevaatlikult, riskantseid investeeringuid, hasartmänge ja raha väljalaenamist tasuks nüüd kindlasti vältida.

Tervis. Nüüd peaksid tundma suurt energiapuhangut, mis annab sulle jõudu, laseb väljuda madalseisust, vähendab ärevust ja suunab sind oma harjumusi positiivsemaks muutma. Kasuta oma sisemisi jõuressursse selleks, et hakata endale seatud eesmärke saavutama. Olgu need siis suitsetamisest loobumine, kehakaalu langetamine, nutiseadmete kasutamise vähendamine või liikumise suurendamine.

 Katrin Oidra

Allikas: Alkeemia Taroskoop 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest.

eaa540d0 cfcc 11ed ad8a 51eef5f8be54

Vaata ka:

euro

Pole Sõnu! 3 inimest andsid kelmidele kodust 10 500 eurot.

19.06.2024 Põhja prefektuuri ööpäevainfo Tallinn  Kelmused 18. juunil teatas 87-aastane naine, et ta sai kõne,

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Põhiseaduskomisjon ja väliskomisjon valisid uue aseesimehe

Riigikogu põhiseaduskomisjon valis täna erakorralistel juhivalimistel oma uueks aseesimeheks Anti Poolametsa ja väliskomisjon Mart Helme;