Pühapäev , 25 veebruar 2024
341681787 896951428072666 2433305682234862851 n

Tänane sõnum neljapäev 9.11.23 – Valguse Inglid (Ruth Pukman)

Vahendame Ruth – Valguse Inglid (Ruth Pukman) postitust

Nägin täna ööse nägemust (mitte und), mis tekitab minus suurt segadust. Midagi suurt on tulemas/plaanitud inimkonna jaoks, mille Valguse jõud ära hoiavad, tuues end selle nimel ohvriks.

Nägin algul nelja Jumalaema, hiljem kaheksat, kes nutsid ja hoidsid oma käsi inimkonna kohal. Nad näitasid teed inimestele põgenemiseks või ära liikumiseks mingist ohtlikust paigast või situatsioonist. Järgmine pilt oli juba sellest, kuidas need samad Jumalaemad olid maas pikali, käed olid rinnakul ja inimesed olid nende ümber kõik palve asendis. Nad tõid ennast justkui ohvriks inimkonna päästmise nimel, et hoida inimesi kaitstud ja hoitud. Nad olid kordades pikemad ja suuremad kui inimesed, pead olid neil kaetud nagu Neitsi Maarjal ning nad helendasid ka peale langemist nagu taevatähed.

Ma nägemuse hetkel teadsin täpselt, mis toimub, kuna nad suunasid mind, mida ma pean tegema. Kuid transist ärgates ma enam ei mäleta seda. Ma olin ühtaegu lummatud nende ilust, kuid samas nii kurb, nähes neid langenuna inimeste keskel.

Info, mille ma kätte sain:

”Praegu toimuvad läbirääkimised mingi suure muutuse läbiviimiseks. Kuid see muutus või protsess ei tule veel. Sest aeg ei ole veel õige. Kuna aeg ei ole õige, siis ole ka kogu info täies ulatuses saadav. Kuid tulemas on mingi võimu vahetus, kus keegi loovutab oma võimu kellelegi, kelle võim on suurem . Valguse jõud töötavad selle nimel, et seda võimu vahetust ei saaks kunagi toimuma. See on palju kõrgemal tasandil, kui inimkond oskab seda näha või esmapilgul tajuda. See, mis tahab neelata, on pealtnäha magusam ja ahvatlev, et kutsuda järgima ja usldama. Kuid see ei ole seda mitte.

Peate järgima oma sisemist tunnetust ja instinkte, tehes valikuid ja otsuseid, kuhu te liigute. Valguse jõud on täna meie keskel, siin Maa peal ja suunavad inimesi õigele teekonnale, et neid hoida ja kaitsta. Usaldage vaid enda hinge, mitte kellegi loba. Sinu puhas hing on kõige targem juht sinu elus! Eriti praeguses Maailmas.

Tulemas on kohtupäev, kus tuleb tasuda õiglast hinda oma tehtud valikute eest. Need, kes teevad ülekohut ja omakasu teiste suunas, maksavad oma lõivu selle eest. Need, kes on hinges puhtad, ausad ja õiglased, neid ülendatakse. Igal teol on tagajärg ja tasu on õiglane. Need, keda näed langemas, tea, nad ei ole olnud puhaste mõtetega.”

Selline kanaldus mulle anti tagant järele.

Valgust ja armastust,
Ruth – Valguse Inglid (Ruth Pukman)

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horokoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Täna on suurepärane päev armastuse väljendamiseks. Ole avatud ja aus

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 24 veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill)Kaart: Mõõkade KuningasTäna on aeg teritada oma mõistust ja keskenduda

error: Sisu on kaitstud!