Huvitavat

Tänane sõnum – neljapäev 6 august

Tänane sõnum.

Sa kujundad ennast ühiskonda, kuhu sa soovid kuuluda. Sa muudad ennast vastavalt sellele ühiskonnale sobivaks ning ei pane tähelegi, et sellega tõmbad sa oma näole maski, olemaks keegi, kes sa tegelikult ei ole, kuid mingi teadmata põhjusel sooviksid olla.

Oled sa kunagi mõelnud iseenda maskidele ning suutnud iseendale tunnistada rolle, kus oled valinud kandma maske`? Oled sa kunagi mõelnud, miks sa soovid olla keegi, kes sa päriselt ei ole? Tihti tehakse seda ka väga tugevalt alateadlikult!

 

 

Mask kannab endas naeratust, samal hetkel, kui sina selle maskitaga võid kanda endas viha, pettumust, kadedust, ambitsioone, rahulolematust või lihtsalt hirmu olla see, kes sa tegelikul olla soovid.

Meie vaimne jõud on võimeline tõusma väga kõrgele ja läbi selle saame me saavutada midagi, millel puudub piir. Kuid meie ise loome omale neid piire, uskudes, et olles keegi teine, saame me jõuda kaugemale.

Inimesi, kes julgevad olla kõigi ees just sellised nagu nad seda ka päriselt on, neid on väga vähe. Ei julgeta avaldada alati oma tõelist olemust, arvamust, rääkida asjadest nii nagu need tegelikult on või ei suudeta astuda vahele olukorrale, kus on ülekohus.

Kui tihti oled sa vaadanud otsa inimesele, kes sulle naeratab, sind kiidab ja ülistab, kuid sa tead täpselt, et see naeratus ei ole aus ega siiras? Ma usun, et me kõik oleme oma elus sellise inimesega vastamisi seisnud ning vahel ehk oleme isegi need inimesed olnud. Kuid siin on vahe see, kas sa oled hetkel, keerulises olukorras maski kandja või kannad sa maski terve oma elu? Ka neid inimesi on tohutult palju. Kui paljud selle artikli lugejatest suudaks avalikult tunnistada, et ta kannab maske ?

 

 

Tõde on puhtuse ja siiruse sümbol. Meie seas on aga väga vähe inimesi, kes suudavad olla need, kes nad päriselt ka on.

Maskikandjaid on veel erinevaid liike, kuid need on põhilised, mida me kõige rohkem võime oma elus kohata. Kuid mis on nende inimeste tegelik õppetund? Nad ei julge olla ausad. Eelkõige iseenda suhtes. Inimene, kes ei julge tunnistada iseendalegi oma tõelisi ambitsioone, soove, tundeid, emotsioone ja unistusi, siis selline inimene ei saa olla mitte kunagi õnnelik. Ta mängib alati kellegi teise mänguväljakul ning kellegi teise reeglite järgi, et ta saaks olla ”Keegi”. Kuid kas sa ikka oled ”Keegi” kui sa mängid rolle, et sobituda kuhugi kellegina, kes sa päriselt ei ole?

Sa tuled siia maapeale, et täita oma ülesandeid ja joonistada enda elutee vastavalt sellele, kuidas sina seda siin kõndida soovid. Kui sa aga asud liikuma edasi teedpidi (mida kahjuks suurem osa inimkonnast teeb), mis on täis kellegi teise ambitsioone, reegleid ning energiaid, mis ei kuulu päriselt sulle ning sinu tõelisele rajale, olles ühenduses sinu Tõelise Olemusega, siis ei saagi sul elus kõik olla hästi. Sa ei saagi olla õnnelik. Sa pead õppima eelkõige olema sina ise. Sa pead eelkõige looma ühenduse oma Tõelise Olemusega ning läbi selle liikuma. Need õppetunnid, mis saabuvad sinu juurde läbi sinu enda Tõelise Olemuse, need on alati kooskõlas sinu Kõrgeima Hüvanguga ning alati ka sinu jaoks saavutatavad. Ning mitte ainult saavutatavad, vaid ka tõstavad sind ühel hetkel piisavalt kõrgele, kus sa tunned ja mõistad, et sul ju tegelikult polegi kunagi olnud vajadust kellegi teise meelejärgi oma elu elada, vaid oma tõelise loo said sa kirja panna alles läbi iseenda sügavaima tunnetuse protsessi.

 

 

Ma usun, et see on mõtlemise aine kõigile. Kas sina oled piisavalt aus, eelkõige iseenda suhtes ning seejärel teiste suhtes ? Iga võlts naeratus, tunne, sõna ja tegu tuleb ühel päeval nii ehk naa valguse kätte. Sest inimene on üks osa suurest Universumist ning ta ei saa töötada loomuliku Universumi kulgemise vastu. Sa oled sündinud sellisena nagu sa oled kindla põhjusega. Sul on oma eesmärk ja teekond, mida sa pead siin läbima. Sul on vaja vaid iseenda jaoks see omaks tunnistada ning seda auga täita. Ma luban sulle, et kui sa teed koostööd oma Tõelise Olemusega, ei ole sinu, sinu südame ega hinge soovide ees kinni mitte ükski uks.

Lihtsalt julge olla sina ise ja ole esimene, kes julgeb oma maski langetada, et sinu eeskujul julgeksid teha seda ka teised. Valus tõde või lõputu valu? Kumma valid sina?

Valgust ja armastust,

Ruth 

Valguse Inglid – Koolitused, kanaldused, ennustused ja meditatsioon

Jaga
Back to top button