Giving birth to Life 1080x608 1

Tänane sõnum kõigile tähemärkidele!

Tänane sõnum kõigile tähemärkidele!

Täna tuleb väga paljudel lausa suurepärane plaan. Võimalik et teed suuremaid plaane ning paljusid ootavad ees väljasõidud või ringiliikumised. Inimesed suudavad nautida iga hetke ning leida õnne iseeneses. Võimalik, et oled rohkem motiveeritud teostamaks oma sisemisi soove ning jagad oma aega teistega rohkem kui muidu. Oled pigem kuulaja ja nõuandja rollis, kui pealesuruja ja kritiseerija. Näen väga positiivseid mõjutusi inimeste energiatele, mis muudab üldises mõttes enamus negatiivseid energiaid positiivseks. Seega võin öelda, et on tulemas äge nädalavahetus!

Vaatame lühidalt mida toob algav nädalavahetus kõikidele tähemärkidele:
Jäär suunab oma tähelepanu rohkem oma perele, kodule ja võimalik, et ka materiaalsele heaolule. Pereinimesed on pigem rohkem oma perega koos, plaanivad ühiseid liikumisi ja ka seltskonnas viibimist. Ka vallalised jäärad tahavad seltskonda ja meelelahutust, kuid on ka neid, kes oma materiaalsuse tõstmiseks töötavad, et rohkem teenida.

Sõnn on südamlik ja lahke. Kuulab teiste muresid, annab nõu ning on igati abivalmis ja toetav. Samas aga on sõnnil omal südamel mõni mure, mille ta tagasi surub ja endale ei taha seda tunnistada. Hinges suur vajadus olla armastatud, kuid välja selle näitamisega jääb jänni. Sõnnil avaneb võimalus ennast avada ja seeläbi leida hinge rahu.

Kaksikutel võivad olla nädalavahetused piiratud, kuna materiaalselt see lihtsalt ei ole kas võimalik või on hirmud liiga palju raha välja anda. Kaksikud piiravad oma väljaminekuid sellel nädalavahetusel ja võimalik, et kui nad tahavad meelelahutust, siis leiavad nad sellise lahenduse, kus ei pea liiga palju kulutusi tegema.

Vähil tuleb väga äge nädalavahetus. Kui sa oled mõnda aeag pidanud kogema raskust oma õlgadel, siis nüüd sa tunned, et kõik hakkab minema kergemaks ning päike jõuab ka sinu õuele. Paljud vähid armuvad, leiavad kaaslase või soojendavad oma suhted üles vana tuttavaga.

Lõvi võib minna meelelahutusega (alkoholiga) veidi liiale. Ta on kindlasti seltskonna tähelepanu keskpunkt ning suudab püüda kõigi tähelepanu. Inimesed naudivad tema kohaolu ja kutsuvad teda külla. Ta ei pea isegi midagi tegema selle jaoks, et jõuda võidukalt sadamasse. Oluline, et ta kõrval on inimesed, kes temast välja teevad.

Neitsi võib alustada oma elus midagi täiesti uudset. Uus suhe, uus kodu, uus elustiil jne. Kõik on nüüd tema jaoks võimalik. Nagu keeraks elu uue lehekülje ja astuks suure sammu uude aga samas väga õnnelikku ja edukasse eluetappi. Just, nädalavahetusega just palju ära ei tee, küll aga võib siit sündida esimene suur samm, mis selle muutuse sinuni toob!

Kaaludvõivad saada mõne huvitava pakkumise või kutse, mis on sama põnev kui natuke ohtlik. Ohtlik selles mõttes, et kaalud võivad oma reegleid murda uue ja huvitava väljakutse kasuks. Kindlasti tuleb põnev ja aktiivne nädalavahetus, kus on midagi uut ja põnevat. Mõni võib avada ukse armuafäärile isegi.

Skorpionid on väga emotsionaalsed ja seksuaalsed lausa. Keegi võib leida isegi enda jaoks inimese, kes suudab avada skorpioni külma raudrüü ning jõuda tema südamesse. Oodata on kirge, armumist, uut partnerit, eriti vallalistele. Suhtes skorpion armub uuesti oma partnerisse ning panustab kogu oma energia iseenda heaolule. Kui tal on praegu mingigi eesmärk, siis usu, ta on selles edukam kui keegi teine!

Ambrid on emostionaalsed ja tundlikud. Võimalik, et võtavad asju liiga hinge ja teiste sõnad riivavad rohkem kui peaks. Samas ei hoia ka ambur ise oma sõnade ja mõtetega just ennast tagasi! Ambur tahab armastust ja ta ei karda seda ka oma partnerile välja näidata. Kui ta tagasilükata, siis jääb see ta partnerile igaveseks meelde.

Kaljukits kipub olema iseenda suhtes liiga kriitiline. Võimalik, et analüüsid ennast erinevatest vaatenurkadest ning tunned, et sa ei ole päris mitme asjaga rahul. Oled üldse otsekohesem kui muidu ja võid riivata ka oma lähedal seisvate inimeste tundeid. Aga see pole oluline. Oluline, et sinu arvamusega arvestatakse ja lõpuks kõik ikkagi paika loksuks.

Veevalaja mõtleb oma elu üle järele ja teeb plaane. On aeg vaadata kaugele tulevikku ning tuua oma elusse muutusi asjade osas, millega ei olda rahul. Veevalaja ei võta praegu vedu suurtest üritustest vaid ta tahab olla kindel, et suudab luua endale stabiilse tuleviku. Samas veevalaja on stabiilsusest üks kaugemal olevaid tähemärke. Seega on nii mõndagi, mille üle mõelda ja enda jaoks välja selgitada.

Kalade ellu tuleb midagi uut. Võimalik, et kohtute uue inimesega, kes jääb teie ellu pikemaks perioodiks olulist rolli mängima. On ka võimalik, et saate uue huvitava pakkumise, millegi uuega alustamiseks ning siin peaks oma hirmudest küll üle olema ja selle pakkumine kindlasti vastu võtma.

Valgust ja armastust,
Ruth  . Valguse Inglid – Koolitused, kanaldused, ennustused ja meditatsioon

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 28 mai 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna on hea päev, et alustada uusi projekte või

euroopa liit

Komisjonid keskenduvad avalikul istungil Eesti huvidele Euroopa Liidu järgmises eelarves

Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjon ja rahanduskomisjon arutavad täna kell 13.30 algaval avalikul istungil, millised