Laupäev , 2 märts 2024
341681787 896951428072666 2433305682234862851 n

Tänane sõnum 20.06 – Valguse Inglid (Ruth Pukman)

Vahendame Valguse Inglid (Ruth Pukman)  postitust

Tänane päev võib alata sinu jaoks erinevate valikutega. Võimalik, et sul on rohkem võimalusi kui üks, mida oma päevaga peale hakata või siis on sinu sees mingi seisund, mis viib sind ristteele ja otsuste ette, mida teha ja kuidas edasi minna. Tundub, et valikud ja otsused võivad sinu sees tekitada sulle raske koorma ning sulle võib tunduda, et sul on liiga suur koorem kukil, liiga palju on vaja ära teha või vastutus on millegi suhtes liiga suur. Ehk maadled isegi teatava vastumeelsuse ja energiapuudusega. See kõik tuleneb ka sellest kuumusest ja põuast, mis õues on. See kõik mõjutab ka meie vaimset seisundit.
Samas, kui oled täna töölainel, siis võid kogeda teatavat energia puudust ning teed justkui oma asju kohusetundest, sest sa pead tegema. Kipud täna tegema rohkem, kui vaimselt või energeetiliselt jõuaksid.
Samuti võib sulle tulla täna oluline sõnum või teade, mis sind esialgul rõõmustab või mida sa ootad.
Rohkem on esiplaanil ka teemad seoses kodu ja kinnisvaraga.
Õhtu lõpuks seisad sa valiku või otsuse ees, mis lõpetab sinu jaoks midagi ära ning see võib tuua sulle hinge mure, südamevalu või rahulolematuse.
Ühesõnaga energiad on rasked ja keerulised. Kõik oleneb sellest, kuidas sina nendega hakkama saad. Mida rohkem jälgid oma südant, seda õnnelikum sa olla saad. Samas mingid kohustused ja vastutus võivad panna sind oluliselt võnkuma selliselt nagu sa võnkuda ei sooviks.
Valgust ja armastust,

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!