Expand To Show Full Article
Täna tanklas naeratanud mees oli ikkagi vaimuhaige, mitte rahul kütusehindadega | MinuAeg
Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Täna tanklas naeratanud mees oli ikkagi vaimuhaige, mitte rahul kütusehindadega

VAIMUHAIGE MEES TANKIMAS JA NAERATAMAS. (FOTO: ŠOKIS PEALTNÄGIJA TARMO).

Täna pärastlõunal leidis Tallinnas Kristiines asuvas tanklas aset vahejuhtum, kus oma autot tankinud mees naeratas hindu nähes, ütlesid pealtnägijad. Siiski selgus, et tegemist oli ikkagi vaimuhaigega, mitte päriselt hindadega rahul oleva kliendiga.

Vaatamata infole, et tegemist oli vaimuhaigega, vajasid nii tankla töötajad ja ka vahejuhtumit pealt näinud inimesed psühholoogilist abi.

Olid märgid

“Tegelikult ma sain kohe aru, et midagi hakkab kohe väga valesti minema,” ütles pealtnägija, tallinlane Tarmo (43).

“Tankisin just oma Yarist, pisar silmis, kui nägin, et tanklasse veeres üks BMW, mille roolis oli mees, naeratus suul – sain kohe aru, et midagi on valesti, sest tanklasse ei sõida täna mitte keegi naeratades,” jätkas ta.

Aga et asi nii hulluks kisub, kui ta kiskus, ei uskunud isegi Tarmo.

“Järgmisena astus mees autost välja, valis bensiin 98 ja suskas tankuri autosse, endiselt naeratus suul,” kommenteeris Tarmo.

“Nägin kohe, kuidas ka tanklatöötajad anomaaliat märkasid ja üks vist isegi minestas kohe.”

“No selleks hetkeks jälgisid mehe tegevust tegelikult juba paljud – peale minu ja tanklatöötajate kindlasti veel mõned samal ajal nutetud punaste silmadega kaastankijad,” jätkas Tarmo.

“No ja siis tuligi kõigi hullema litakas – mees sai paagi täis, vaatas hinda ja naeratas taas oma suurt naeratust! Jeebus, jeebus, sel hetkel viskas vist isegi mul pildi korraks eest ära!” ütles pealtnägija Tarmo.

“Kui mul pilt ette tuli, olid tanklas juba mitu kiirabiautot, politsei ja päästeamet, vist isegi Kapo oli kohal.”

“Tankides naeratanud mees oli toimetatud juba kiirabiautosse, kõrval kiirabiautos anti esmaabi mitmele tunnistajale ja tanklatöötajale,” meenutab Tarmo pärastlõunaseid sündmusi.

“Igatahes ühelt hetkel tuli üks kiirabitöötaja masinast välja ja ütles, et tankides ja hindu nähes naeratanud mees on haiglast põgenenud hull, mis rahustas väga paljud üsna kohe maha,” jätkas Tarmo.

Vahejuhtumit pealt näinud Tarmo sõnul viidi tanklas naeratanud mees tagasi haiglasse ja kiirabi jätkas kohapeal šoki saanud pealtnägijate aitamist.

viide: lugejakiri.ee

Vaata ka:

Sõitsin bussiga, oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda…

Sõitsin bussiga. Oleksin peaaegu juba jõudnud väljuda aga ikkagi jõudis see kuradi MUPO peale ronida. …