IV salvestus fotograaf Remo Tonismae 1

Täna stardib Kanal 2 uus telemäng „Kui vana ma olen?“

Täna kell 20.00 alustab saatejuht Roald Johannsoni juhtimisel selle kevade kaasahaaravaim telemäng, kus üle mitme aasta on võistlejatel reaalne võimalus võita ka suur summa raha. Mängus on 10 000 eurot.

 

 

Vanuse arvamine on ikka olnud üks delikaatne teema. Kuidas küsida inimese vanust nii, et kedagi ei solvaks? Täna õhtul kedagi teadlikult solvama ei hakata, aga vanust küsitakse ikka. Et võita 10 000 eurot, tuleb võistlejatel ära arvata kuue võõra inimese vanus. Iga eksitud aasta võtab võidusummast maha teatud summa.

 

Esimeses saates arvavad tundmatute inimeste vanust noored armunud Lisanne ja Allan, kes tutvusid ühiste tuttavate kaudu eelmise aasta kevadel karantiini lõpus ning on just-just kokku kolinud. Lisaanne on Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistrant ning töötab Tartus füsioterapeudina. On tõenäoliselt Tartu särasilmseim joogainstruktor. Talle meeldib looduses aega veeta, väljas söömas käia, joogat praktiseerida ning lugeda. Allan on lõpetanud informaatika ja töötab Fortumos. Hindab väga tervislikku eluviisi ja toitumist, kvaliteetaega lähedaste ja lauamängude seltsis. Samas tegeleb mitme “ekstreemse” valdkonnaga, näiteks kiiking, mägironimine ja taliujumine. Kas noortel õnnestub uue telemängu esimeses saates võita 10 000 eurot?

 

 

Lisannele ja Allanile saab kaasa elada juba täna õhtul uues telemängus „Kui vana ma olen?“  Kanal 2s kell 20.00.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-