Huvitavat

Täna on täiskuu, veevalajale loob võimaluse ootamatuteks ja ohtlikeks olukordadeks.

Täna on täiskuu, mis on veevalajale loob võimaluse ootamatuteks ja ohtlikeks olukordadeks.

 

Täiskuu tipphetk on 3. augustil kell 18.57. Seekordne täiskuu on mõjutatud sügava ja emotsionaalse Veevalaja sodiaagimärgist. Loe, mida see endaga kaasa toob ning milleks tuleks valmis olla.

 

Seekordne täiskuu toob endaga salapärase ja rahutu aja. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks (nii headeks kui kahjuks ka halbadeks), sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on nüüd tugevnenud ja võib esineda ka ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega on suurepärane aeg ennustamiseks ning kõiksugu maagiliste toimingute sooritamiseks.

 

 

Kuna inimeste tundlikkus on suurenenud, siis kerkivad päevakorda ka varjatud ja allasurutud emotsioonid. Inimesed püüdlevad vabaduse poole ja soovivad oma “tõelise mina” vabaks lasta. See võib kaasa tuua plahvatuslikke muutusi ja emotsionaalseid purskeid. Sündmused võivad võtta ootamatuid pöördeid. Seega on soovituseks enne mitu korda mõelda ja siis alles öelda. See ei tähenda, et peaksid end maha suruma, pigem tuleks vältida ennatlikke otsuseid ja mõtlematut käitumist.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanelik olla. Tundlikumad on jalad (sääred ja pahkluud), närvisüsteemvereringe ja meeleorganid (eriti silmad). Esineda võib vererõhu kõikumist, südamekloppimist, krampe ja spasme. Ettevaatlik tuleks olla ka äkkõnnetuste ja traumade suhtes.

 

Tee vabastavat täiskuurituaali

Täiskuuaeg on võimas aeg vabastamaks end vanast koormast, olgu see siis füüsilisel või vaimsel tasandil. Sümboolselt on see aeg astumaks välja oma vanadest käitumis- ja suhtemustritest, nii nagu madu vabaneb vanast nahast, et uuenenu ja võimsamana edasi liikuda. See väike rituaal aitab sul teostada sisemist transformatsiooni.

Puhastavat täiskuurituaali võib teha kasutades vanadest energiatest vabanemiseks (voolavat) vett. Eriti sobib see praegu, kuna ka kuu on parajasti Veevalaja märgis.

Loe edasi : alkeemia.delfi.ee/

Jaga
Back to top button